24 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Romantik veya finansal bir konuda önemli bir karar aşamasında olabilirsiniz. Konuyla ilgili tüm detaylara hakim olduğunuzdan emin olun, belki bazı şeyleri gözden kaçırıyor olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Boğa Burcu

Venüs burcunuzun gelirler alanınını etkilerden, Neptün ile hassas bir açı oluşturuyor. Bazen kazandığınız para parmaklarınızın arasından hızla kayıp gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

İkizler Burcu

Patronunuzun veya önem verdiğiniz bir başka kişinin sizin değerinizin farkına varmadığını düşünebilirsiniz. Belki de başka opsiyonları değerlendirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Yengeç Burcu

Bir süredir kafanızı kurcalayan, hassas bir konu varsa, belki biraz görmezden gelmeyi deneyebilirsiniz. Bazen bir şeyleri değiştiremiyorsanız, olayları kendi haline bırakmak daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Aslan Burcu

Bir arkadaşınız size büyük vaatlerde bulunabilir, siz de bu vaatlere inanıp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Böyle zamanlarda verilen vaatlere bakıp daha gerçekçi yaklaşmak hem siz hem de karşı taraf için daha iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Başak Burcu

Bir iş ortaklığının sonuna yaklaşıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda her zaman bir sorun olmak zorunda değil, karşılıklı konuşarak ortaklığı sonlandırmayı tercih edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Terazi Burcu

Bir iş arkadaşınızla, üzerinde çalıştığınız bir iş konusunda ciddi bir fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Böyle zamanlarda öfkeyle hareket etmek yerine karşınızdakini dinlemeye özen göstermelisiniz. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Akrep Burcu

Romantik konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer yakın zamanda flört etmeye başladığınız birisi varsa, işler umduğunuz gibi ilerlemeye bilir. 

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Yay Burcu

Eşiniz veya partneriniz, evle ilgili bir konuyu görmezden gelebilir. Ancak bu görmezden gelmenin altındaki sebep, umursamazlık değil meseleyi kendi başına halledebilme özgüveninden kaynaklanıyor olabilir. 

Uplifers önerisi: Evinizin duvarlarından sıkıldınız, rengini değiştirmek istemiyorsunuz ancak biraz renk gelse hiç de fena olmaz diyorsunuz. Ya da evinizi sıkıcılıktan kurtarmak için basit fakat etkili bir değişiklik arıyorsunuz… O zaman duvarlarınıza renk katacak, yaratıcı ve estetik duvar panoları tam aradığınız şey olabilir. “Evinizdeki malzemelerle duvarlarınıza renkli dokunuşlar yapmanıza yardımcı olacak yaratıcı fikirler

Oğlak Burcu

Bir iş arkadaşınızla aranızdaki ilişkide bazı sıkıntılar yaşanabilir. Ona karşı bir şeyler hissettiğinizi fark edebilirsiniz ancak karşı taraf sizinle aynı duyguları hissetmeyebilir. 

Uplifers önerisi: İçinde bulunduğumuz iş ortamı, çoğu zaman duygusal boşluk anlarında yardımımıza koşuyor ve böylece, bizler çalıştığımız iş yerinde, potansiyel partner olabilecek kişileri belirliyoruz. Tabi, bu durumun birçok eksisi ve artısı oluyor. Kimileri profesyonel bir iş hayatında aşk yaşamayı kendince etik bulmazken, kimileri bu durumu destekleyerek, bunun her iki taraf için de motive edici bir hal aldığını savunuyor. ¨İş yerinde aşk¨

Kova Burcu

Bir süredir flört ettiğiniz ve size uygun olmadığını düşündüğünüz biri varsa, artık son sözü söylemenin vakti gelmiş olabilir. Karşınızdakine karşı hissettiklerinizi dürüstçe söylemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Klinik çalışmalara ve yıllardır yapılan araştırmalara bakılırsa, duygusal birlikteliklerin sonunda yaşanan ayrılıklar, insan bedenindeki birçok sistemi etkiliyor. Romantik bir ilişkinin bitişine veya sosyal bir reddedilmeye karşı beyin de yoğun bir tepki gösteriyor. “Ayrılığın ardından beyinde neler oluyor?

Balık Burcu

Bir yakınınızla ilgili çok sevindirici gelişmeler olabilir. Bu sevinci kutlamak isteyebilirsiniz ancak bu kutlama başkalarını biraz incitebilir. 

Uplifers önerisi: Hayat çok kısa ve her anımız oldukça değerli. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Landingstanding.com’un yazarlarından Meg Rulli’den “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!