24 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eşinizin, sevgilinizin çok büyük desteğini görüyorsunuz. Onun sayesinde etrafınızdaki fırsatların farkına varabilir ve kariyerinizde çok önemli bir kazanım elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Boğa Burcu

Çok şanslısınız çünkü sevdiğiniz kişiler bir konuda fikir almak istediklerinde ilk önce size başvuruyor. Bugünlerde yine böyle bir telefon alıp aile içindeki önemli bir meseleye ışık tutabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

İkizler Burcu

Stratejik düşünme beceriniz ve çalışma arkadaşlarınızla ilişki kurma şekliniz, üst düzey isimlerin dikkatini çekiyor. Bu özellikleriniz onların gözünde sizi daha farklı bir konuma taşıyabilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Yengeç Burcu

Akrep burcunu hareketlendiren Güneş, Venüs ve Merkür sizi de etkiliyor. Yaratıcılığınızı konuşturacağınız bir dönemdesiniz. Hayal gücünüz, sizin en önemli silahınız olabilir. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Aslan Burcu

Eğer evden çalışabileceğiniz bir düzene geçmeye çalışıyorsanız, pratik çözümlere odaklanmalısınız. Hem patronunuzla hem sevdiklerinizle konuşmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta

Başak Burcu

Ailenizin geçmişine doğru bir yolculuğa çıkabilir, derin bir araştırma yapabilirsiniz. Bu araştırma sizi bambaşka hikayelere götürebilir. 

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Terazi Burcu

Bgün enerjinizi para yönetimi konularına ayırabilirsiniz. Nasıl para biriktireceğinize ve paranızı nasıl yönetebileceğinize dair ufak taktikler öğrenebilir veya bir uzmandan destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Akrep Burcu

Yüksek enerjiniz ve karizmanız sayesinde kolayca ilgi odağı haline gelebilirsiniz. İkna etme kabiliyetiniz, üzerinde çalıştığınız projede size önemli avantajlar sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yay Burcu

Pazarlama taktiklerine veya rakiplerinizle nasıl mücadele edeceğiniz konusunda önerilere ihtiyacınız varsa, bir uzmandan veya mentordan destek alabilirsiniz. Bu kişinin ortaya koyacağı sayısal veriler, her şeyi değiştirebilir. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Oğlak Burcu

Seçimleriniz ve vücut dilinizin her zamankinden daha önemli olduğu bir durumda bulabilirsiniz kendinizi. Bu yüzden duruşunuza dikkat etmeli ve karar verme aşamasında kurduğunuz iletişime önem vermelisiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Kova Burcu

Akrep burcunda yer alan birden fazla gezegen, sizi de kariyer anlamında etkisi altına alıyor. İnce farklara ve satır aralarına dikkat ederek iş hayatında istediğiniz ilerlemeyi kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Balık Burcu

İçinizdeki inancı, gücü aksiyona dönüştürmenin tam zamanı. Eğer hızlıca çözüme ulaşmak istiyorsanız, bir süre akademik veya sorgulayıcı bir bakış açısından uzak durmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!