24 Ekim 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eşiniz veya ortağınız, sizin şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı finansal haberler verebilir. Endişelenmeyin, bu sefer güzel haber, hatta kutlama yapmak için bir sebebiniz bile olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Boğa Burcu

Eşiniz veya ortağınız size yeni bir fikirle gelebilir. Bu yeni fikir, hayata ve gelecek planlarınıza dair ortak bir hedef bulmanıza yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

İkizler Burcu

İş yerinde ortaya koyduğunuz yeni fikirler büyük yankı uyandırabilir. Patronunuzun da bunu fark edeceğinden şüpheniz olmasın. Kariyerinizle ilgili çok önemli bir isimle bir araya gelmek için doğru zaman olabilir. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Yengeç Burcu

Tecrübelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak için uygun bir zaman olabilir. Özellikle sizden genç olanlarla hayat, manevi konular ve eğitimle ilgili meseleler konusunda önemli konuşmalar yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Aslan Burcu

Yeni bir gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünüyorsanız veya evinizle ilgili önemli bir değişiklik planınız varsa, bunu gerçekleştirmek için uygun bir dönemden geçiyorsunuz. Bunu bir fırsat olarak kullanmayı unutmayın. 

Uplifers önerisi: Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

Başak Burcu

Bir anlaşma veya sözleşmeyle ilgili pazarlık sürecinin tam ortasında olabilirsiniz. Bu durum işle veya özel hayatınızla ilgili olabilir. Endişelenmeyin, pazarlık gücünüz oldukça yüksek. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Terazi Burcu

Eğer serbest çalışıyorsanız, şu sıralar şans yüzünüze gülebilir. Her zamanki ücretinizin çok daha fazlasını kazanabileceğiniz önemli bir iş alabilir veya iyi bir anlaşma yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Akrep Burcu

Zihniniz ilham verici birden fazla fikirle dolup taşıyor olabilir. Yaratıcılık gerektiren bir projeye başlamak veya elinizdeki projeyle ilgili önemli bir ilerleme kaydetmek için daha uygun bir zaman olamazdı herhalde.

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Yay Burcu

Yakınlarınızdan biri ciddi bir hastalıkla mücadele ediyor olabilir. Unutmayın, sevdiklerinizin sizden istediği tek şey ilginiz. Bugünlerde onları ziyaret etmek iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Oğlak Burcu

Daha önceden planlanmış bir konuşma, sunum veya başka bir grup etkinliğiniz olabilir. Karşınızdakileri etkileyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Sizi dinleyenler etkinlikte ilham alarak ayrılacak. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Kova Burcu

Kariyerinizle ilgili gelişmeler adeta ışıl ışıl parlıyor. 8 Kasım 2018’e kadar profesyonel hayatınızda kozmik desteği her açıdan hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Balık Burcu

Yayıncılık, reklamcılık veya televizyonculuk gibi bir alanda çalışıyorsanız, önümüzdeki günlerde yapacağınız görüşmeler ve imzalayacağınız anlaşmalar sayesinde büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı, iş tesliminde gecikmeyi, toplantıda sessiz kalmış olmayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. “Başarısızlık inancını içinizdeki gücü dışarı çıkararak yenin

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!