24 Aralık 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yakın bir arkadaşınız sizden duygusal destek beklentisi içinde olabilir. Aynı zamanda sevgilinizden de bir yardım talebi almanız mümkün.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Boğa Burcu

Bu aralar bazı konularda, eşinizin, sevgilinizin ya da en yakın dostunuzun sizi yönlendirmesine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır.¨Çalışma motivasyonunuzu arttıracak öneriler¨

İkizler Burcu

Sevdiğiniz insanların ne kadar değerli olduklarını yeniden anlayabilir ve onlar tarafından özel hissettirilebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve sevgi dolu bir yaşam sürebilmek için, sevdiklerinizle vakit geçirmeyi ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu

Eğer aklınızda biri varsa, duygularınızı ifade etmek için ideal bir gün olabilir. Belki ona içten bir mesaj atabilirsiniz!

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor”

Aslan Burcu

Sizin için özel biri için etkileyici bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız aradığınızdan bile daha iyi bir hediye bulmanız an meselesi olabilir!

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Başak Burcu:

Eğer birine açılmak istiyorsanız, önce ona karşı minnetinizi gösterin ve kendinize çeki düzen verin. Doğru zaman o zaman gelecek demektir.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Terazi Burcu:

Eğer çocuklarınız varsa, onları çok şaşırtacak ve sevindirecek organize bir sürprizi en ince detayına kadar planlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Akrep Burcu

Bir parti veya etkinlik davetiyesi alıp bu organizasyona katılabilirsiniz. Şansınız ve kaynaşma isteğiniz had safhada olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yay Burcu

Çevrenizdeki insanların, varlığınızdan fazlasıyla etkileneceği bir gün sizi bekliyor. En iyisi üstünüze yönelen tüm ilgiyi bir sünger gibi emip durumun tadını çıkarmak.

Uplifers önerisi: Sosyal aktiviteler yaşam kalitenizi yükseltir. ¨Yaşam kalitenizi farklı yönleriyle arttırmak için öneriler¨

Oğlak Burcu

Seyahat planlarınız varsa, bu planlar tıkır tıkır işleyebilir ve siz tatilinizi nasıl daha konforlu hale getireceğinizi sorgulayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Kova Burcu

Çok sofistike bir mekanda gerçekleşecek bir yemek ya da balo daveti alabilirsiniz. Bu özel gece için kıyafet seçimi yapmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Kış sezonu için de pek çok giyim ve stil önerileri sunduğumuz Style Up kategorisine göz atabilir, kombin önerilerinden ilham alabilirsiniz.

Balık Burcu

Hayata karşı bakış açınızı değiştirmek ve ruhunuzu yenilemek için keşiflerle dolu bir seyahate çıkma isteği duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yeni seyahat planları yapıyorsanız, Explore Up yazarlarımızdan Gökçen Gökyer‘in sonbahar tatil önerilerine göz atabilirsiniz.

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!