24 Ağustos 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugün büyük bir projeye başlamak isteyebilirsiniz. Ancak fikirlerine önem verdiğiniz bir kişi, size biraz yavaşlamanızı ve başarılı olmak için daha temkinli davranmanızı önerebilir. Bu uyarıyı dikkate almalısınız. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

Eğer yayıncılık, reklamcılık gibi bir alanda çalışıyorsanız, bugün yaşanabilecek bazı gecikmeler sizi öfkelendirebilir. Sakin kalmaya ve olaylara iyi tarafından bakmaya çalışmalısınız. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

İkizler Burcu

Eğer bir iş yeri sahibiyseniz, bazen durmak ve biraz daha fazla yatırıma öncelik vermek gerekebilir. Zamanında yapacağınız akıllıca yatırımlar, size gelecekte daha fazla kazanç sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Yengeç Burcu

Yeni bir kariyer yolculuğu için çok yoğun bir istek duyabilirsiniz. Ancak yakınlarınız bu konuya biraz endişeli yaklaşabilir. Bir karar almadan önce iki kere düşünmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Aslan Burcu

Bazı konularda iş arkadaşlarınızdan daha hızlı ve becerikli olabilirsiniz. Böyle durumlarda iş arkadaşlarınıza yardım teklif etmek, ekip ruhunu güçlendirebilir. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Başak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle ilgili bazı düşünceleriniz, sizi biraz tedirgin ve güvensiz hissettirebilir. Böyle zamanlarda içgüdülerinizi ve kalbinizin sesini dinleyin, size her zaman doğruyu söyleyecektir. 

Uplifers önerisi: Duygu; zihinsel, fiziksel ve hormonal bir çok parçadan oluşan bir durumdur. ¨Beyniniz kalbinizi kandırıyor olabilir mi?¨

Terazi Burcu

Sevdiğiniz kişi bir konuda size kırgın olabilir. Böyle zamanlarda işi bir inatlaşmaya çevirmek yerine karşınızdakinin duygularını anlamaya çalışmalısınız. Bu sizin ilişkiniz, sizin mutluluğunuz. 

Uplifers önerisi: Çiftler, iletişimsizlik ve beceri eksikliği nedeniyle adil bir tartışmayı nasıl yürütebilecekleri konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. “İlişkide yaşanan tartışmaları yapıcı ve olgun şekilde yönetebilmenin 5 yolu

Akrep Burcu

Bir iş arkadaşınızla konuşmanız gerekebilir ve bu konuşmanın pek de tatlı bir diyalog olmayacağını hissediyor olabilirsiniz. Bazen bazı şeyleri zor olsa da üstesinden gelebilmelisiniz. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Yay Burcu

Çok fazla düşünmeden finansal anlamda bir risk aldıysanız, ufak bir kayıp yaşayabilirsiniz. Bu da sizin için çok değerli bir ders niteliğinde olabilir. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Oğlak Burcu

Evinizle ilgili bir proje konusunda aile üyelerinden biri daha hızlı ilerlemek isteyebilir. Ancak siz de daha temkinli yaklaşmak istiyorsunuz. Ona detayların önemli olduğunu anlatmalısınız. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Kova Burcu

Çok gizli bir iş görüşmesi sürecinin tam ortasında olabilirsiniz. Bunu başkalarıyla paylaşmadan önce koşulların biraz daha olgunlaşmasını beklemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İş görüşmelerinin sonunda, başarılı adaylar, cevaplanmasını istedikleri soruları sorarlar. Konunun uzmanı ve bir kanaat önderi olan Jeff Haden, iyi adayların iş görüşmesinde sorduğu en akıllıca soruları bir araya getiriyor. “İş görüşmesine gelen başarılı adayların sorduğu 5 soru

Balık Burcu

Bir arkadaşınıza borç verdiyseniz ve geri ödemesini bekliyorsanız, bu konuda biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Arkadaşınız bu konuda sizi biraz yıpratabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!