24 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Gelecek planlarınızla ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu değişiklik sizi çok heyecanlandırıyor olabilir ancak çevrenizdekiler bu duruma adapte olmakta biraz zorlanabilir. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Boğa Burcu

Üzerine çok fazla düşünmediğiniz bir planı heyecanla hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Acaba bu işi biraz fazla aceleye getiriyor olabilir misiniz? Belki biraz durup düşünmek iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

İkizler Burcu

Bir arkadaşınıza yüklü miktarda borç vermeye hazırlanıyor olabilirsiniz. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Ani nakit çıkışının sizi zor duruma düşürmemesi için detayları düşünmelisiniz.  

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Yengeç Burcu

Kariyer yolculuğunuzda hiç beklenmedik bir gelişme olabilir. Önemli bir kişi, sizin gizli kalmış yeteneklerinizin farkına varabilir ve bu durum sizi bambaşka yerlere götürebilir.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Aslan Burcu

Felsefi veya manevi düşüncelerinizle ilgili aklınızın karışacağı bir döneme girebilirsiniz. Bu sizi biraz rahatsız etse bile bu dönemden çıkaracağınız sonuçlara odaklanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Karşınızdaki insanla anlaşmazlığa düştüğünüzde kendinizi desteklemeye devam etmektense akışına bırakmak daha kolay görülüyor. Fakat Buffalo Üniversitesi’nde yapılan bedensel tepkiler üzerindeki bir araştırmaya göre, inançlarınızı savunmak, düşüncelerinizi dile getirmek ve değerlerinizi göstermek pozitif psikolojik deneyime sahip olmanızı sağlıyor. “Mücadeleye devam: İnandığınız değerler ve fikirleri savunmak psikolojinize olumlu etki ediyor

Başak Burcu

Bereketli bir dönem geçiriyorusunuz, farklı farklı kanallardan elinize bol miktarda para geçebilir. Ancak tutumlu olmakta fayda var, beklenmedik bir harcama ortaya çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Terazi Burcu

Olayların farklı bir şekilde gerçekleşmesi sonucu iş ortağınızla veya yöneticinizle büyük bir değişikliğe gitmek zorunda kalabilirsiniz. Bu değişiklik kolay olmayabilir ancak büyümek için bir şeylerin değişmesi gerektiğini unutmayın. 

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Akrep Burcu

İşinizle ilgili beklenmedik bir eğitime katılmanız gerekebilir. Bu eğitimin plansız oluşu biraz canınızı sıksa da size işinizde çok büyük katkılar sağlayacak olması moralinizi yerine getirecek. 

Uplifers önerisi: İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

Yay Burcu

Havada aşk rüzgarları esiyor. Eğer bekarsanız, ummadığınız biriyle, hiç ummadığınız bir romantik yakınlaşma yaşayabilirsiniz. “Benim tipim değil” diye düşünmek yerine mutluluğunuza odaklanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Oğlak Burcu

Bir yakınınız sizden finansal destek isteyebilir. Eşinizle aranız ne kadar iyi olsa da bu beklenmedik talep biraz keyfinizi kaçırabilir. 

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Kova Burcu

İş yerinden veya sosyal çevrenizden bir arkadaşınızın çok fazla dedikodu yaptığı dikkatinizi çekebilir. Bu kişiden uzak durmak size kendinizi daha iyi hissettirebilir.  

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Balık Burcu

Sevdiğiniz kişi her alanda sizi desteklemek istiyor. Bu yüzden eğer konforlu bölgenizden çıkmanız için ısrar ediyorsa, bilin ki bu yeteneklerinizi daha çok ön plana çıkarmanız için önemli bir tavsiyedir. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!