23 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Çalıştığınız alandaki rekabet gücünüzü artırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. Sizin bu azminiz, sektör liderlerinin de dikkatini çekiyor. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Karşınıza gizli bir finansal fırsat çıkabilir. Eğer bir süredir kendi potansiyelinizi kullanmadığınız için endişeleniyorsanız, aradığınız fırsat yakında karşınıza çıkıyor. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

İkizler Burcu

Sosyal ortamlardan tanıdığınız bir kişiyle iş anlamında da bir araya gelebileceğinizi düşünüyorsanız, harekete geçmenin tam zamanı. Güzel bir fırsat yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yengeç Burcu

Kariyeriniz açısından önemli bir gün olabilir. Şimdiye kaar gösterdiğiniz çabanın bir karşılığı olarak çok önem verdiğiniz bir kişiden övgü alabilir veya önemli bir sıçrama yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Aslan Burcu

Hayatınızı, kalbinizi aşkla dolduran biriyle birliktesiniz. Bu kişi sizinle birlikte büyümek, yenilikleri sizinle keşfetmek istiyor. Aynı şeyleri karşılıklı olarak hissetmenin tadını çıkarmaya bakın. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Başak Burcu

Bir yakınınız veya bir gayrimenkul aracılığıyla elinize önemli miktarda para geçebilir. Ancak riskli yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Ufacık bir risk büyük kayıplara neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Terazi Burcu

Sevdiğiniz kişinin veya sizin ailenizle iligli biraz gerilimli bir durum yaşanabilir. Ancak aranızdaki bağın gücü sayesinde bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Akrep Burcu

Karşınıza güzel bir ek gelir fırsatı çıkabilir. Bu fırsat sayesinde kazancınız artabilir. Üstelik bunun hızına siz bile inanamayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Yay Burcu

Bugün kendinizi aşk konusunda şanslı ama parasal konularda biraz şanssız hissedebilirsiniz. Kalbinizi romantizme açarak, ruhunuzu ödüllendirmeye bakın. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Oğlak Burcu

Ailenizle ilgili bir konuda kontrolü ele almanız gerekebilir. Eğer söz konusu çocuklar ise bir yandan onların kendi kanatlarıyla uçmasına izin verirken bir yandan da iyi bir rehber olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Kova Burcu

Eğer kameraların önüne veya kalabalıkların karşısına geçip bir konuşma yapmanız gerekiyorsa, ışıl ışıl parlayacağınız bir gündesiniz. Sizi dinleyenler veya izleyenlerde hayranlık uyandırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Balık Burcu

Patronunuzdan zam veya terfi istemek için harika bir zaman! Ancak bu konuşmayı yapmadan önce şirketiniz için ne kadar değerli olduğunuzu hatırlatmanızda fayda var. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!