23 Ocak 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Profesyonel anlamda büyümeniz, gelişebilmeniz için sonunda o çok ihtiyaç duyduğunuz desteği alıyorsunuz. Eylemleriniz, sizin sandığınızdan daha büyük bir etki yaratıyor. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Boğa Burcu

Venüs, Jüpiter ile tatlı bir diyalog halinde. İnandığınız şeylerin, uzun vadeli planlarınızla mükemmel bir uyum içinde olduğunu görmek sizi çok sevindirebilir. 

Uplifers önerisi: En son ne zaman gözünüzü korkutan bir hedefiniz oldu? En son ne zaman ıslak ıslak terlediniz de yine o uçurumun başına gidip aşağı atlamak için can attınız? En son ne zaman o düşme hissi sizi alıp da yumuşatıverirken bir uçurumun üzerinden metrelerce derinliğe atladınız? “Neden kendinize meydan okumalısınız: Çünkü hayat, o zaman hayat!

İkizler Burcu

Bonkör bir hediye, zam, artış veya terfi haberi, sizi biraz daha kendiniz için yatırım yapmaya yönlendirebilir. Kendi imajınıza yatırım yaparak yeni kariyer fırsatları da yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Eğer hali hazırda çalışkan, iyi bir kariyere sahip ve iş ilişkilerinizde özenliyseniz refah seviyesine ulaşmışsınız demektir. Yine de kendi kendinize ‘Neden hala refaha ulaşamadım’ diye sorabilirsiniz. Bu sorunun cevabı paraya dönük düşünce şekliniz, hisleriniz ve davranışlarınızda gizlidir. Paranızla yapacağınız doğru seçimler hayatınızı bir anda değiştirebilir. “Zengin insanların asla yapmayacağı 10 finansal hata

Yengeç Burcu

Yurt dışındaki bir müşterinizi ziyaret etmeniz gerekebilir. Bu ziyaret sonucunda finansal anlamda çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Güzel sürprizlere hazır olun. 

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Aslan Burcu

Elinizden gelenin en iyisini yapmak için büyük bir özveriyle çalışıyor olabilirsiniz. Yakın zamanda bu özverilerinizin karşılığı olarak güzel bir bonus veya terfi alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Başak Burcu

Venüs ve Jüpiter arasındaki uyum sizi de etkiliyor. Sevdiğiniz kişilerle daha fazla vakit geçirmek hem aranızdaki bağı güçlendirir hem de size neşe verir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Terazi Burcu

Bu sıralar biraz dekorasyonla ilgili konulara sarmış olabilirsiniz. Eviniz veya ofisiniz için birkaç dekoratif parça almak ve etrafınızda uyumlu bir ortam yaratmak size kendinizi çok iyi hissettirebilir. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Akrep Burcu

Venüs burcunuzun beşinci evini etkiliyor. Yani aşk ve romantizm konularında sizi etkisi altına alıyor ve bir yandan da Jüpiter ile güzel bir bağ kuruyor. Sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmek çok iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Elbette, eşinizin, sevgilinizin yatağın hangi tarafında uyuduğunu biliyorsunuz ama orada ne rüyalar gördüğünü gerçekten biliyor musunuz? “Sevgiliniz hakkında bilmeniz gereken 8 şey

Yay Burcu

Eğer yaşam alanınızı güzelleştirmek istiyorsanız, bugün ideal bir gün olabilir. Birkaç ufak parçayla bile evinizde bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Oğlak Burcu

Cömertliğiniz, Jüpiter’in de etkisiyle başka insanların dikkatini çekiyor. Ne mutlu size ki hayatınızda doğru insanları seçtiğiniz için gerektiğinde onlar da sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için her şeyi yapabilecek dostlardan oluşuyor. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Kova Burcu

Sizin için çok değerli olan arkadaşınızdan bir hediye alabilirsiniz. Bu hediye sizi biraz şaşırtıp biraz mahcup edebilir. Böyle zamanlarda karşı tarafı üzmemek için nazikçe kabul etmek en iyisi. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Balık Burcu

Çalıştığınız iş alanı, uzun vadeli planlarınızla ilgili size yeni kapılar açabilir. Bu sayede kariyerinizde beklenmedik bir gelişme kaydedebilir ve çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. “Motivasyon kaynağı olarak ödül mü özgür irade mi?¨ sorusuna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz.

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!