23 Mart 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni olan Mars, güçlenmenin gezegeni olan Pluto ile yakın bir ilişki içinde ve burcunuzun tepe noktasında bulunuyor. Kariyeriniz anlamında çok önemli bir kazanım elde etmeye çok yakınsınız. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Devletle ilgili bir işiniz varsa, bugün o konuda önemli bir haber alabilirsiniz. Sizin lehinize olacak çok önemli bir gelişme yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

İkizler Burcu

Bugün, finansal anlamda çok önemli bir hamle yapabilirsiniz. Bu hamleniz sizi bu dönemde biraz zorlasa da ileride hedeflerinize ulaşmak için çok işinize yarayabilir. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Yengeç Burcu

Çalıştığınız sektördeki çok güçlü ve etkili bir isimle güçlerinizi birleştirebilirsiniz.Bu iş birliği sayesinde kendinize yeni hedefler belirleyip, ileride çok önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Aslan Burcu

Eğer sağlığınız için bir şey yamak istiyorsanız, egzersiz ve beslenme konusunda adım atabilirsiniz. “Ya hep ya hiç” bakış açısı, aradığınız disiplini yakalamanıza yardımcı olur. 

Uplifers önerisi: Söz konusu yemek yemek olduğunda, her ne kadar farkında olmasak da, bırakılması güç alışkanlıklara sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu alışkanlıklardan bazıları vücudunuz için faydalıyken (her sabah kahvaltı etmeden evden çıkmamak gibi), bazıları da kötü alışkanlıklar olabilir (tabağınızı silip süpürmek gibi). Beslenme alışkanlıklarının çoğu çocukluk yaşlarında edinilmiş olsa da, yetişkinlik döneminde bu alışkanlıkları değiştirebilmek mümkün. “Sağlıklı kilo vermek için doğru ve dengeli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmenin yolları

Başak Burcu

Eğer bekarsanız ve hayatınızda birinin olmasını istiyorsanız, şu sıralar bu biraz düşük bir ihtimal olabilir. Ancak bir süredir yazıştığınız bir kişiyle, aranızda bir çekim olduğunu hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Terazi Burcu

Eğer evinizde tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız, şu sıralar hareket geçmek için uygun bir zaman olmasa da fikirlerinizi planlamak, bütçe çıkarmak iyi olabilir. Böylelikle vakit kazanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Akrep Burcu

Bugün biraz kelimelerinize dikkat etmekte fayda var. Ağzınızdan istemediğiniz sözcükler dökülebilir ve karşınızdakini incitebilir. Bazen söylediklerimizi geri almak, pek de kolay olmayabiliyor. O yüzden en iyisi daha fazla düşünerek konuşmak. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Yay Burcu

Hiç hesapta olmayan bir masraf çıkabilir. Özellikle bu dönemde, bu ödemeyi yapmak sizi zorlayabilir. Ertelemek için alternatif yollara başvurmayı deneyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Oğlak Burcu

Hem Mars hem de Pluto Oğlan burcuyla bağ kuruyor. Sandığınızdan çok daha güçlü olduğunuzu fark edeceksiniz. Alacağınız aksiyonların çok önemli sonuçları olabilir. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Kova Burcu

Bugün kimselere çaktırmadan çok büyük işler başarabilirsiniz. Başarıya ulaşma gücünüz ve azminizle hayranlık uyandırıyorsunuz. Daha az konuşup daha az görünmek sizi daha verimli kılıyor. 

Uplifers önerisi: Daha güvenli adımlar atabilmek için, hata yaptığınızı fark ettiğinizde, geri adım atmaktan çekinmeyin. Yaşadıklarınızı tecrübe olarak görün ve kendinizi geliştirin. “Daha verimli çalışmanın yolları

Balık Burcu

Toplumsal bir çalışmanın içinde gönüllü olarak gösterdiğiniz faaliyetle, çok büyük bir fark yaratabilirsiniz. Başkalarını ikna etme yeteneğiniz sayesinde çok başarılı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Birmingham ve Southampton Üniversiteleri’ndeki araştırmacılara göre hayatın ilerleyen dönemlerinde gönüllü faaliyetlerde bulunmak, zihinsel sağlığa ve mutluluğa iyi geliyor. İlginç olansa, BMJ Open’da yayımlanan çalışmaya göre, gönüllülüğün söz konusu etkileri 40 yaşından sonra daha belirgin. “Yaşlandığınızda mutlu olmak için gönüllü faaliyetlerde bulunun

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!