23 Kasım 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Partnerinize, karakterinizin gizli kalmış yönlerini gösterebilir ve bu yönünüzle partnerinizin beğenisini kazanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Boğa Burcu

Eğer bir rahatsızlığınız varsa, doktorunuzun tavsiye ettiği alternatif bir tedaviyi deneyerek güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mutlu bir yaşamın temel anahtarı, sağlıklı bir beden ve zihindir. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

İkizler Burcu

Eşiniz veya sevgilinizle birlikte rutinlere sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Bu yüzden bir parti ya da etkinliğe katılmak size iyi gelebilir.

Uplifers önerisi: İlişkinizin artık heyecanlı olmadığını, partnerinizin sizi eskisi kadar sevmediğini düşündüğünüz noktada bu durumun sebebi genelde bir tarafın ilişkiye ya da karşısındaki insana karşı ilgisinin azalması oluyor. “İlişkide zamanla azalan ilgiyi ve yakınlığı canlandırmanın yolları

Yengeç Burcu

Kendinizi istisnai bir uyum hali içinde bulabilirsiniz. Bu ruh hali size, pozitif bir bakış açısı ve istikrar kazandırabilir.

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Aslan Burcu

Hocanız, yaşam koçunuz ya da mentorunuzla yapacağınız bir konuşma, harekete geçmek için ihtiyacınız olan kıvılcımı ateşlemenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Başak Burcu

Gün içinde beklenmedik bir masrafla yüz yüze kalabilir ve bu konuda çözüm üretmek durumunda kalabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Terazi Burcu:

Sevgilinizin bazı davranışları sizi duygusal olarak aşağı çekebilir. En iyisi bu durumdayken ilişkiyi biraz akışına bırakmak.

Uplifers önerisi: Her ilişki birbirinden farklıdır. Ancak temelde, ilişkinin sürdürülmesini sağlayan, partnerleri ortak bir noktada buluşturan hisler ve beklentiler birbirine oldukça yakındır. ¨Erkekler ne ister: Kadınlar için ilişki rehberi¨ ve “Kadınlar ne ister”: Erkekler için ilişki rehberi

Akrep Burcu

Haftanın ilk gününde, ofiste çılgın bir yoğunluğun içinde kalabilirsiniz. Öğle arasında sakin bir yemek yemek sizi rahatlatabilir.

Uplifers önerisi: İş hayatı, zaman zaman baskı ve stres yaratabilir. Böyle durumlarla başa çıkabilmek için, “İşte stres etkisini azaltmak için 5 pratik yöntem” yazımıza göz atmanız yardımcı olabilir.

Yay Burcu

Eşiniz yada sevgiliniz sizi bir anda çok şaşırtabilir. Bu duruma aşırı reaksiyon vermek yerine durup sakince düşünmek ilişkiniz için daha faydalı olabilir.

Uplifers önerisi: Birazcık yavaşlayıp sezgilerinize kulak verirseniz, size doğruyu olduğu gibi gözlerinizin önüne serecek, tehlikeli bir durumla karşı karşıya kaldığınızda sizi uyaracak ya da insanları anlamak ve iletişim kurmak konusunda size yeni yollar gösterecektir.¨Özel hayatımızda sezgilerin yeri¨

Oğlak Burcu

Bugünlerde kariyeriniz için harika gelişmeler meydana gelse de, bugün dikkatinizi evle ilgili meselelere vermeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemi

Kova Burcu

Ufkunuzu genişletip yepyeni bir bakış açısı kazanmak için sizden daha deneyimli kişilerden ve uzmanlardan görüş almak isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Balık Burcu

Karşınıza çıkan beklenmedik iş fırsatlarını iyi değerlendirip, doğru stratejiler ile hareket ederseniz hatırı sayılır maddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!