23 Haziran 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Gerçekleşmesini dilediğiniz bir anlaşmanın bir an önce sonuçlanmasını isteyebilirsiniz. Ancak şartların sizin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz yararlı olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. “Durun ve sadece nefes alın

Boğa Burcu

Eğer bir teklifin ya da üzerinde düşündüğünüz bir stratejinin olası getirilerinden emin değilseniz, kendi içinizde kesinleştirmek için biraz daha düşünebilirsiniz. Kararınız saygınlığınızı artırabilir.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

İkizler Burcu

Kalabalıkla etkileşim içinde bulunacağınız günlerde olabilirsiniz. Konuşmanız sırasında zorlayıcı sorularla karşılaşırsanız, bunu az ve öz şekilde başarıyla cevaplayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yengeç Burcu

Dürüstlük en iyi politikadır, ancak bu her aklınıza geleni söylemek anlamına gelmemeli. Büyük resme bakarken objektif kalmayı deneyin.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Finansal konularda, özellikle kredi alımı ya da yatırım alanlarında sıkışık hissedebilirsiniz. Son kararınızı vermeden önce kapsamlı bir araştırma yapın.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Başak Burcu

Hayatınız biraz karışıklık içinde olabilir. Kendinizi savunmanız ve işleri yoluna koymanız gerekebilir. Olumlu olmayı deneyin.

Uplifers önerisi: 100′lük liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Terazi Burcu

Mantığınız ve duygularınız arasında kalabileceğiniz bugünlerde, sezgilerinizle entelektüel birikiminizi bir dengeye oturtmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Akrep Burcu

Finansal konularda kafanız biraz karışabilir, ya da sigorta bilgilerinizde güncelleme yapmanız gerekebilir.

Uplifers önerisi:  Başkalarına ihtiyaç duymadan, bir kaç işinizi pratik yollarla halledebilmek için, temel konularda bilgi sahibi olmalı, elinizden birçok işin gelmesini sağlamalısınız. ¨Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey¨

Yay Burcu

Hassas bir konu, partnerinizle bir konuşma yapmanıza aracı olabilir. Bu, birlikte yapacağınız planlar üzerinde olumlu etkileri olabilecek bir konuşma.

Uplifers önerisi:

Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Oğlak Burcu

Özellikle sağlık alanında bazı testlerden geçtiyseniz, sonuçlarında bazı yanlışlıklar olabilir. İkinci bir göze ihtiyaç duyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Kova Burcu

Yepyeni bir hobi edinebilir, keyif alacağınız bir etkinlikte bulunabilir, veya partnerinizle ortak bir ilgi alanında buluşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Balık Burcu

Mantığınız ve duygularınızın çatışabileceği bugün, önemli kararlar almak için biraz daha beklemeniz sizin yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Duyguların diline kulak verildiğinde olumsuz olarak tanımlanan duygular (kaygı, mutsuzluk, öfke) bir tehdit olarak algılanmazlar. Yapılması gereken bu duyguları neden yaşadığımızı fark edip bunu doğru bir şekilde yaşamaktır. İyi hissetmek, duyguları geçiştirmeye ya da bastırmaya çalışmadan o duyguyu uygun bir şekilde yaşamakla gerçekleşir. “Olumsuz duygularınızla temas edin

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!