23 Haziran 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sevdiğiniz bir kişi size yakın bir lokasyona taşınmaya karar verebilir. Yakınlarınızda, sevdiklerinizin olduğunu bilmek, kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlıyor. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Boğa Burcu

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz o şeyi gerçekleştirmenin zamanı gelmiş olabilir. O çok istediğiniz kitabı yazmaya başlayın veya katılmak istediğiniz eğitime kayıt yaptırın.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

İkizler Burcu

Bir yakınınız size cezbedici bir yatırım teklifiyle gelebilir. İlk başta endişeyle yakalaşacağınız bu teklif, yepyeni bir kazanç kapısı olabilir.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Bu dönemde başlayacağınız bir ilişki, temelleri sağlam ve kalıcı bir ilişkiye dönüşebilir. Değişim rüzgarları, sizden yana esiyor. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Aslan Burcu

Bir konuyla ilgili kendi kendinize söylediğiniz sözlerden vazgeçmeniz ve biraz sessiz kalmanız gerekebilir. Tüm bunlar sizi huzursuz ediyor. Güvendiğiniz bir dostunuzdan yardım isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Başak Burcu

Bir web sitesi açmak veya teknolojiyle ilgili büyük bir projeye başlamak istiyorsanız tam zamanı! Hem motivasyonunuzu hem de gücünüzü ortaya koyarak her şeyi başarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Terazi Burcu

Sizi yakından takip eden bir kişi var ve bu kişinin çok büyük desteğini görebilirsiniz. Yakın zamanda her şey sizin açınızdan daha kazançlı bir hal alıyor. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişki şöyle açıklanıyor: Parayı nasıl harcadığınız ne kadar para kazandığınızdan daha önemli. Fakat biliyoruz ki tek başına para mutluluğu satın alamaz ama mantıklı harcamalarla daha iyi hissetme şansınız var. “Para mutluluğu satın alabilir mi?

Akrep Burcu

Bir gayrimenkulle ilgili uzman bir kişinin desteğine ihtiyacınız olabilir. Bir danışmandan yardım alabilirsiniz. Bazı durumlarda işi bilene bırakmak en iyisi. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Yay Burcu

Bir yakınınızla iş birliği yapıp yeni bir işe atılabilirsiniz. Bu iş birliğinin sonucunda çok karlı bir yatırıma dönüşebilir. Şansınız çok açık. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sohbetlerinde, özellikle de içki sofrasında ülkeyi ya da dünyayı kurtarmak geleneklerimiz arasında… Bir de “kendini kurtaranlar” var, harika iş fikirleriyle ortalığı yıkıp geçirecek, dünyaya bir şeyler katacak ama en önemlisi, kendisi tez zamanda köşeyi dönecek olanlar… Oysa zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor. Hatta bazı durumlarda insanın ve yatırımının ayağına dolanabiliyor bile. “Fazla zeka, her tür yatırımda ayağınıza dolanabilir

Oğlak Burcu

Profesyonel veya özel hayatınızdaki bir ilişkiyle ilgili yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Eğer flört ettiğiniz birisi varsa, ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Kova Burcu

Eğer iş değiştirmeyi düşünüyorsanız, bunu çevrenizdekilerle paylaşıp iş arama süreciniz için yardım istemenin tam zamanı! Arkadaşlarınız bu süreçte size destek olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Balık Burcu

Yaratıcılığınızı kullanacağınız yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Bu aynı zamanda sizin duygularınıza da hitap eden ve kalbinize dokunan bir iş olabilir. 

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? ¨Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!