23 Haziran 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bu gece Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, özellikle ailenizle ilgili meselelere yoğunlaşacağınız bir dönemin başlangıcı olabilir. Ailenizin aslında sizin için ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz. 

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. Yaşadığınız sorunlar, eşinizin ailesiyle ise, onlarla ¨iyi geçinmenin yollarına¨ göz atabilirsiniz.

Boğa Burcu

Etrafınızdakilerle iletişim kurarken, söyledikleriniz dışındaki şeyler bu aralar daha fazla dikkatinizi çekebilir. Beden dili, ses tonu, subliminal mesajlar, hatta üzerinizdeki kıyafetler bile karşınızdakine farklı şeyler anlatabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

İkizler Burcu

Etrafınızda olup biten şeyler bu aralar size keyif vermiyor olabilir. Eğer böyle bir ruh haline sahipseniz, belki de biraz yalnız kalıp kendi kendinizi dinlemek, hayatta sizin için anlamlı olan şeyleri yeniden keşfetmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Yengeç Burcu

Bu akşam burcunuzda bir Yeniay gerçekleşiyor. Kendinizi, başkalarıyla nasıl iletişim kurduğunuzu, dışarıdan nasıl göründüğünüzü düşüneceğiniz ve kendinizi sorgulayacağınız bir dönem geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Aslan Burcu

Bu akşamki Yeniay, eski defterlerin yeniden açılmasına neden olabilir, geçmişte kalan can sıkıcı konular yeniden aklınıza gelebilir. Böyle durumlarda kendinize aklınızı dağıtacak bir aktivite bulup ona yoğunlaşmak iyi bir seçenek olabilir. 

Uplifers önerisi: Hobilerimiz hayatımızın ayrılmaz birer parçası ve bir kere kendimizi geliştirdiğimizde, düzenli olarak kendimizi hobilerimize adıyoruz. Hobilerin eğlenceli olduğu kadar canlandırıcı da bir etkisi var ve zekamızı geliştirme konusunda bize ilham veriyor. “Eğlenirken zeka geliştirmenin sırrı: Hobiler

Başak Burcu

Bu akşamki Yeniay sizi ilişkiler, arkadaşlar ve yakın çevreyle ilgili konularda etkileyebilir. Sosyal çevrenizi yeniden şekillendirme isteği duyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Terazi Burcu

Bu akşam İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, iş hayatınızın aslında sizi nasıl tatmin ettiğinin farkına varmanızı sağlayabilir. Ancak bu durum, kafanızda yeni sorular belirmesine de neden olabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Akrep Burcu

Bu akşam gerçekleşecek Yeniay ile birlikte siz de yeni bir arayışa girebilirsiniz. Özellikle kültürel ve eğitim alanında isteklerinizi karşılayacak bir arayış sizi bekliyor. 

Uplifers önerisi: Aslında mükemmeliyetçilik korkunun çok güzel maskelenmiş bir versiyonu; kökleri çoğu zaman suçluluk ve utanca dayanan sosyal ve psikolojik bir duygu ve düşünce durumu. Bu, bitip tükenmeyen imkansız arayış, yakalanması imkansız kovalama zamanla kişide istediği yere varamamaktan kaynaklanan sonsuz bir tatminsizlik hissini doğurabilir. “Mükemmeliyetçiliğin hayatınızı paralize etmesini azaltmanın 6 yolu

Yay Burcu

Hafta sonu boyunca etkisini hissettirecek olan Yeniay, sizin için yeni sorgulamalar anlamına gelebilir. Özellikle maddi yatırımlarınız, zamanı nasıl değerlendirdiğiniz ve nelere çaba harcadığınız konusunda yeniden bir değerlendirme yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Bu akşam başlayacak olan Yeniay, sizi de bazı konularda düşüncelere, değerlendirmelere, sorgulamalara itebilir. Özellikle romantik ilişkiler veya iş ilişkilerinizi sorgulama ihtiyacı duyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Her davranışımızda yanımızda olup bizi destekleyecek birine ihtiyaç duymamızın temelinde sosyal bir varlık olmamız yatıyor. Ne tür bağlanma tarzına sahip olduğumuz ise bu durumu değiştirmiyor. Peki ne tür bağlanma stillerine sahip olabiliriz ve bebeklikte kurduğumuz bağlanma stilimiz bizim gelecekteki ilişkilerimizi nasıl etkiliyor? “Birine bağlanmaya mecbur muyuz?

Kova Burcu

Hayattan beklentilerinizi ve isteklerinizi karşılamak için öncelikle alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Daha sağlıklı ve rahat, sizi daha çok tatmin eden bir hayat yaşamak istiyorsanız beslenmenize ve ritüellerinize dikkat etmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Balık Burcu

Bu akşamdan itibaren, size keyif veren şeylere daha çok odaklanacağınız bir döneme girebilirsiniz. Özellikle bu dönemde, sevdiğiniz kişilerle daha yakın bir iletişim kurmak isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendi mutluluğunuzu pekiştirebilmek için, küçük sürprizler yapmaktan çekinmeyin. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı arayın, “seni seviyorum” deyin, ya da sarılın. ”Kendinizi iyi hissetmenin 99 adı

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!