23 Eylül 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Yaratıcı fikirlerinizle birlikte iş hayatınızda ileriye doğru adımlar atabilirsiniz. Bugün yapacağınız işler ilerleyen dönemlerde size yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Boğa Burcu

Aşk hayatınızda hareketli günler sizi bekliyor. Önümüzdeki hafta sonu Venüs, Plüton ve Merkür sayesinde bazı hareketli saatler yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirsiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

İkizler Burcu

Plüton ve Merkür arasındaki uyum sizi olumlu etkileyebilir. Gayrimenkulleriniz konusunda bazı anlaşmaları kesinleştirmek için en doğru zamanda olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gerçekten ‘paranın değerini bilen’ insanlar, ister zengin diye isimlendirin ister fakir olarak, yine de para hesabını hepimizden fazla düşünüyorlar. “Param var evet, almamayı seçiyorum yine evet!

Yengeç Burcu

Kendinizle ve çevrenizdekilere karşı dürüst olmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Unutmayın, eğer hissetiklerinizi açıkça belirtirseniz tüm ilişkileriniz bundan olumlu şekilde etkilenebilir.

Uplifers önerisi: Duyguların diline kulak verildiğinde olumsuz olarak tanımlanan duygular (kaygı, mutsuzluk, öfke) bir tehdit olarak algılanmazlar. Yapılması gereken bu duyguları neden yaşadığımızı fark edip bunu doğru bir şekilde yaşamaktır. İyi hissetmek, duyguları geçiştirmeye ya da bastırmaya çalışmadan o duyguyu uygun bir şekilde yaşamakla gerçekleşir. “Olumsuz duygularınızla temas edin

Aslan Burcu

Merkür ve Plüton’un birbirine verdiği destekten sizde nasibinizi alıyorsunuz. Yapmayı düşündüğünüz bir proje için kaynağa ihtiyacınız varsa istediklerinize ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Başak Burcu

Aşk hayatınızda ipleri elinize almanın zamanı gelmiş olabilir. Durumu değiştirmek sizin elinizde, birileriyle tanışıp dışarıya çıkın. Eğer hayatınızda biri varsa ona güzel sürprizler yapın.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Terazi Burcu

Yaşlı ve huysuz aile büyükleriyle uğraşma konusunda sizin bilginize başvurulabilir. Geçmiş tecrübelerinizle birlikte gündeme ışık tutan bilgiler verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz.

Akrep Burcu

Topluluk karşısına çıkıp insanları etkileyebilirsiniz. Auranız insanlar üzerinde ikna edici ve ilham verici bir etkiye sahip olabilir.

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları.”Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Yay Burcu

İş yerinizde değerinizin farkına varılacak zamanlar yaklaşıyor olabilir. Bunun sonucu olarak zam görüşmelerine girdiğinizde, kendi ederinizi istemekten asla çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır.¨Engelleri aşmanın yolu: cesur olmak¨

Oğlak Burcu

Kendinizi göstermek için yeni arayışlar içinde olabilirsiniz. Seyahat, uluslararası ilişkiler, din gibi konularda kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Kova Burcu

Plüton ve Merkür’ün yardımı, güçlü sezgileriniz ve dikkatlice yaptığınız araştırmalar sayesinde yatırım konusunda bazı kararlar verebilirsiniz. Bu kadar doğru bir araya geldiğinde yanlış yapma ihtimaliniz sıfıra yakın.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Merkür ve Plüton’un karşılıklı konumları sayesinde bu mükemmel günde sevgilinizle ya da iş arkadaşınızla gelecek konusunda bazı fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!