23 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş, parasal konularda sizi etkisi altına alıyor. Dış odaklardan gelecek parasal kaynaklara karşı gözünüzü, kulağınızı açık tutun. Hiç ummadığınız yerden güzel bir haber gelebilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

Pırıl pırıl Güneş, Akrep burcunda Venüs ile buluşuyor. Bire bir ilişkileriniz odak noktanız haline gelebilir. Bu ilişkilere biraz daha ilgi göstererek kazançlı sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İlişkide ortak adımlar atabilmek, karşılıklı güvenin sağlanmasıyla mümkündür. “İlişkilerinizde güvensizlik duygusundan kurtulmanın 5 yolu

İkizler Burcu

Akrep burcundaki Güneş, size cesaret veriyor. Yeni bir egzersiz programına başlayabilir, hem zihinsel hem de fiziksel sağlığınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatınızın farklı alanları arasında dengeyi bulmak, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olur. “Dengeli bir yaşam sürmenin önemix1“

Yengeç Burcu

Gezegenler özellikle ilişkiler konusunda sizi etkisi altına alıyor. Aşk hayatınızda kat ettiğiniz ilerleme, uzun vadede size çok fazla kazanç sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Aslan Burcu

Zihniniz özellikle ev ve ailevi konularla meşgul olabilir. En yakınlarınızla vakit geçirmek veya evinizde bazı ufak değişiklikler yapmak iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Başak Burcu

Venüs, aşk hayatınızı etkisi altına alan Neptün ile harika bir açı yakalıyor. Romantik mesajlar alabilir, dizlerinizi yerden kesecek bir heyecan yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Terazi Burcu

Güneş, Venüs ve Merkür’le birleşerek kazançlar alanında sizi etkisi altına alıyor. Para biriktirmek veya bir artış, bonus, ikramiye kazanmak için motivasyonunuz daha yüksek olabilir. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Akrep Burcu

Güneş bugün Akrep burcuna hareket ediyor ve bir yandan da Venüs ve Merkür ile buluşuyor. Nasıl göründüğünüz, kendinizi nasıl hissettiğiniz günün en önemli konusu olabilir ve bu konuda kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.  

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Yay Burcu

Güneş bugün burcunuzun iletişim alanından, dinlenme ve kendini keşfetme alanına hareket ediyor. Kendinizle baş başa kalmak, dinlenmek ve kendinizi yenilemek için harika bir gün. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Oğlak Burcu

Güneş burcunuzun iletişim alanını etkiliyor. Takviminiz dolup taşabilir. Alacağınız davetlere evet demek ve sevdiğiniz kişilerle bolca vakit geçirmek için harika bir gün. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Kova Burcu

Güneş yakında Uranüs ile karşı karşıya geliyor. Bu durum özel hayatınızı etkileyebilir. Karşınıza çıkan bir kariyer fırsatı, ev hayatınızda bazı değişiklikler yapmanıza neden olabilir. 

Uplifers önerisi: İş yerindeki verimliliğinizi artırmak için evdeki alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Özel hayatınızda bazı ufak değişiklikler yaparak iş hayatındaki verimliliğinizi ve işten aldığınız tatmini artırabilirsiniz. “Evdeki alışkanlıklarınızı değiştirerek iş hayatında mutluluğu yakalayın

Balık Burcu

Güneş, Akrep burcundaki Venüs ile buluşuyor. Büyük hayaller kurmanın ve zihninizin biraz çılgınca şeyler düşünmesinin tam zamanı. Daha sonra ayakları yere basan planlar yapmak için vaktiniz olacak. Ama şimdilik bırakın hayal gücünüz sınırları zorlasın. 

Uplifers önerisi: Birçoğumuz pes etmek ile başlarız, ne yazık ki henüz yola çıkmayı bile denememişizdir. Aslında gerçekten yapıp yapamayacağımız konusunda deneyip görmek ve başarısız olacaksak veya evet yolda kalacaksak bunu görmek yerine, hiç başlamadan kendimizce “karar” veririz. “Benden geçti” diye söyleniriz, yaşım artık buna uygun değil. Veya tam tersi vardır, “ben bu nokta için henüz çok gencim, yaşım çok erken” “Hayallere engel olan mazeretler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!