23 Ekim 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Beklenmedik bir harcama bir anda dengenizi sarsabilir. Aslında bu harcamayı karşılayacak kadar yeterli kaynağa sahipsiniz. Bu yüzden endişelenip kendinizi strese sokmamalısınız.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Boğa Burcu

Mevcut ilişki durumunuzda bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu bir nebze özgürlük ihtiyacı da olabilir, ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıma isteği de olabilir. Her koşulda hareketsizlikten hoşlanmadığınız bir gerçek.

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

İkizler Burcu

İşinizle ilgili olabilecek en yemi teknolojik gelişmeleri öğrenmelisiniz. Bu sayede iş hayatınızda istediğiniz o büyük atılımı gerçekleştirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

Yengeç Burcu

Eğer bekarsanız, arkadaşınız olduğunu düşündüğünüz bir kişi size olan duygularından bahsedebilir. Bu durum sizi ilk başta şaşırtsa da olasılıkları gözden geçirmek fena olmayabilir.

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Aslan Burcu

İşinizle alakalı olarak bir şehir değişikliği yapma fırsatı karşınıza çıkabilir. Bu konuyu detaylı bir şekilde düşünmelisiniz. Hiçbir şeyi aceleye getirmeyin.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Başak Burcu

Eğer yeni bir teknolojik ürün aldıysanız, bu ürünle ilgili ufak tefek birkaç sorun çıkabilir. Bu sorunlara takılmadan siz bu ürünle ilgili genel deneyimlerinize odaklanmalısınız.

Uplifers önerisi: İnsanlık ilkel toplumdan modern topluma doğru evrildikçe, kullandığı aletler, dış görünüşü ve günlük yaşantısının yanı sıra, insanların temel duyguları da değişime uğradı. “Teknolojiyle birlikte hayatımıza giren en yeni korku: Hayalet titreşim sendromu

Terazi Burcu

Finansal konularda beklemediğiniz bir gelişme yaşanabilir. Her ne kadar beklenmedik olsa da bu gelişmenin sonuçlarından memnun kalabilir ve karlı bir noktaya ulaşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

Akrep Burcu

Sevdiğiniz kişi size çok tuhaf gelecek bir davranışta bulunabilir. Bu durum size kendinizi rahatsız hissettirebilir veya ilişkinizde önemli bir etki bırakabilir.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Yay Burcu

Eğer iş hayatınız size dayanılmaz geliyorsa ve sizi mutsuz bir insana dönüştürüyorsa, belki de köklü bir değişiklik yapmak iyi olabilir. Yeni alternatifler aramayı düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Oğlak Burcu

Bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Bu karara varabilmek için daha fazla vakte ihtiyacınız olduğunu düşünebilir ve biraz zorlanabilirsiniz. Ancak emin olun ki ne istediğinizi bildiğiniz sürece doğru kararı vermeniz çok kolay olacaktır.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Kova Burcu

Hayatınızın önemli bir bölümünü paylaştığınız bir kişi sizin bazı konulardaki tutumlarınızı eleştirebilir. Bu eleştirileri dikkate alıp davranışlarınızı detaylıca düşünmelisiniz.

Uplifers önerisi: Size herhangi bir konuda yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkı sağlayacak bir şekle dönüştürülebilirsiniz. “Yapılan eleştirilerin kişisel gelişiminize katkıda bulunması için izlemeniz gereken 8 adım

Balık Burcu

Yaratıcı fikirler üretebilir, ilham perileriyle haşır neşir olabilirsiniz. Bu fikirleri başkalarıyla da paylaşmalısınız. Bunu nasıl yapacağınız konusunda bir mentörden destek alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!