23 Aralık 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Geliştirmek için uğraştığınız bir yeteneğiniz varsa, artık çıraklık dönemini atlatıp; emeğinizin sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Boğa Burcu

Masalsı bir buluşmanın sonunda rüya gibi bir ilişkiye yelken açabilir ve o kişiyle gelecek planları yapmaya başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

İkizler Burcu

Ailenize ve sevdiklerinize yoğunlaşacağınız bir gün sizi bekliyor. Hatta evinizi dostlarınıza veya başka yabancılara da açabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha mutlu ve sevgi dolu bir yaşam sürebilmek için, sevdiklerinizle vakit geçirmeyi ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu

Yaratıcı bir strateji dahilinde hazırladığınız sunumla herkesi etkileyebilir ve büyük bir sıçrama yapabilirsiniz. Sadece hayal gücünüzü kullanın!

Uplifers önerisi:Daha verimli bir iş hayatı kazanmanız için sunduğumuz önerilerde, Human Business Works CEO’su Chris Brogan’ın önerilerine dikkat verelim: Brogan’a göre, bu formülü bir hafta boyunca uygulamak, bir sonraki haftayı daha üretken geçirebilmeniz için yeterli. ¨Üretkenlik formülü¨

Aslan Burcu

Üzerinde uğraştığınız bir finansal konu varsa tahmininizden daha kolay çözülebilir. Bir ev satmayı ya da taşınmayı planlıyorsanız bu kolayca gerçekleşmek üzere.

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Başak Burcu:

Şansınızın son derece açık olacağı bugün, sanki elinizde bir sihirli değnek varmış gibi tüm istediklerinizi mümkün kılabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatta her zaman yaşamayı seçin ve her gün biraz da olsa dışarı çıkın. Mucizeler sizi dışarıda bekliyor. Regina Bett’in kaleminden ¨90’lıktan 45 hayat dersi¨

Terazi Burcu:

Yapmanız gereken bir son dakika alışverişiniz varsa, bir liste hazırlayarak bu işi kendiniz halledin. Bu süreçte yaratıcı fikirler aklınıza gelebilir.

Uplifers önerisi: Sektörlerin farklı alanlarına dair fikir sahibi olabilmek ve sektörün önde gelen isimlerinin fikirlerine yer verebilmek için başlattığımız Follow Up köşesinde, moda sektörünün önde gelen isimleriyle alışveriş alışkanlıkları üzerine konuştuk: ¨Moda sektörünün alışveriş alışkanlıkları¨

Akrep Burcu

Bu aralar bulunduğunuz her ortamda networking yapmak ileride size harika geri dönüşler getirebilir. Alanınızda bir bilirkişi gibi konumlandırılabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi”

Yay Burcu

Kazandığınız bir başarıdan dolayı hakkınızda konuşulduğunu duyabilirsiniz. Başarılarınız, toplumda parlamanızı sağlayabilir.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu

Yeni yılda sevdiklerinize klasik hediyeler almaktansa, onlarla birlikte kaliteli zaman geçireceğiniz minik bir tatil organizasyonu yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi:Eğer kış tatilleri hoşunuza gidiyorsa, Ren geyikleriyle donmuş göl etrafında kar dolu dağ eteklerinde gezinti yapmak ve igloo’da gökyüzünü izleyerek vakit geçirmek harika bir tatil yapmanıza kesinlikle destek olacaktır. “Kış tatili sevenlere farklı bir alternatif: Kakslauttanen Otel

Kova Burcu

Kariyer konusunda yıldızınız hiç olmadığı kadar parlayacağa benziyor. Yeni fırsatlar ve çok daha iyi bir mevkiye kavuşmanız an meselesi.

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Balık Burcu

Eğer müşterilerle çalışıyorsanız, bir anda pek çok müşteri adayı ile kuşatılabilirsiniz. Bu noktada iyi bir takım çalışması her şeyi halledebilir.

Uplifers önerisi:Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Günlük burç yorumlarına göre verdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!