23 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eviniz ve ailenizle ilgili şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmelerin bazıları güzel sürprizler olsa da bazıları fikir ayrılıklarına ve memnuniyetsizliklere neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Boğa Burcu

Dün gerçekleşen Yeniay, hayatınızda bir şeylerin yeniden şekillenmesine vesile olabilir. Yaşam alanınız veya düşünce biçiminizde önemli değişimler gözlemleyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

İkizler Burcu

Eğer bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, bunu pozitif ve eğlenceli bir şekilde de yapabilirsiniz. Özellikle ailenizle ilgili yanlış anlaşılmaları düzeltmek istiyorsanız, bu yola başvurabilirsiniz. Herkesin aynı düşüncede olduğunu siz de fark edeceksiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Yengeç Burcu

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve bu gelişmeler sizi yeni hedeflere, daha büyük kazanımlara yönlendirebilir. İlk başlarda bu size garip gelse de hedeflerinizi büyütmenin zamanı gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Yeni bir hedefle yola çıktık ama bir süre sonra kendimizi yoldan çıkmış halde bulduk. Üstelik bu durum kendimizi berbat hissetmemize neden oldu. Kaybetmiş gibi hissettik. Yeterince güçlü olmadığımız, zeki ve disiplinli olmadığımız için kendimize kızdık. Oysa belki de sorun yeterince güçlü, zeki veya disiplinli olmamak değil, hedeflere işe yaramayan bir şekilde odaklanmaktan kaynaklanıyordur. “Tüm hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacak tek bir kural

Aslan Burcu

Eğer bir seyahate çıkmaya hazırlanıyorsanız, son dakika aksaklıkları yaşanabilir. Bu tür değişiklikler karşısında isyan etmek yerine olası çözümlere odaklandığınız zaman planlarınızı alt üst etmeden keyif almanın bir yolunu bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Başak Burcu

Eski arkadaşlarınızla görüşmek, geçmiş günleri anmak güzel bir fikir olabilir. Ancak bu nostalji, sizi bugünden uzaklaştırıp yapmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Planlarınızı iyi yapmaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz. “Erteleme alışkanlığından nasıl kurtulabilirsiniz?

Terazi Burcu

Eşinizle veya iş yerindeki ortağınızla aranızdaki ilişki, kariyer yolculuğunuzu yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. Tüm olasılıkları değerlendirdiğinizden emin olun. 

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Akrep Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi devam ederken, planlarınızda ummadığınız değişiklikler yaşanabileceğini aklınızın bir köşesinde tutmakta fayda var. İşler ummadığınız gibi gittiğind öfkelenmek yerine sakin kalıp yeni alternatiflere odaklanmalısınız. 

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Yay Burcu

Hafta başında gerçekleşen Yeniay, maceraperest ruhunuzu yeniden harekete geçirmiş olabilir. Yeni fırsatların peşinden gitmek veya romantik bir maceraya yelken açmak için daha hevesli olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha üretken ve keyifli vakit geçirebilmek, hayatın tadını çıkarabilmek için; yaşama sevincinizi ve heyecanınızı kaybetmeyin. Çevrenizdekilere de bulaştırmaktan çekinmeyin. “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Oğlak Burcu

Pazartesi günü yaşanan Yeniay, sürprizlerin havada uçuştuğu bir dönemin başlangıcı olabilir. Bu dönemde dikkatinizi daha farklı şeylere yoğunlaştırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Kova Burcu

Yakın arkadaşlarınız veya ailenizden birileri, hayatınızda bir şeyleri değiştirmeniz için size ilham verebilir. Ancak bu değişiklik, sağlık veya beslenme konularında bir endişeden de kaynaklanabilir. Kendinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Geçmişe göre, sağlıklı beslenmek çok daha kolay. Organik besinlerin daha kolay erişilebilir olması ve pazarlarda satılan taze meyve ve sebzeler daha sağlıklı bir yaşam tarzı edinmemiz için ön ayak oluyorlar. Siz de; vitamin, mineraller, antioksidanlar, elektrolitler bakımından da çok zenginler doğal suları tüketerek vücut direncinizi artırabilirsiniz. “Vücudunuzu yenileyen ve temizleyen 7 doğal su

Balık Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi devam ediyor. Güzel ve keyifli zamanlar elbet gelecek ancak biraz daha sabretmeniz gerekebilir. Planlarınızda son dakika değişikliklikleri yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi”

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!