22 Şubat 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Çalıştığınız sektörde sözü geçen, önemli bir kişiyle karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma, iş anlamında size bambaşka kapılar açabilir, yeni fırsatlar sunabilir. 

Uplifers önerisi: Networkingin ne olduğundan çok ne olmadığını bilmek, konuya çok daha detaylı yaklaşmanıza ve networkingle ilgili konulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. “Bağlantılarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz ‘networking’ teknikleri: Salt maruz kalma etkisi

Boğa Burcu

Etrafınızdakiler sizi bir konuda ikna etmeye, fikrinizi değiştirmeye çalışıyor olabilir. Kararlılığınızı bozmamaya özen gösterin. En sonunda haklı olduğunuza onları da ikna edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

İkizler Burcu

Geçmişte yaptığınız ve sizi belki de çok zorlayan bir yatırımın meyvelerini toplamaya hazır olun. Ancak bunun için de biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Etrafınızda hala ikna etmeniz gereken kişiler olabilir. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yengeç Burcu

Müşterileriniz veya iş ortaklarınızla bir konuda müzakere masasına oturmanız gerekebilir. Özgüveninizi yüksek tutun, karşınızdakileri ikna etmeyi başarırsanız önemli finansal kazanımlar da elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Aslan Burcu

Sağlığınızla veya hayat rutininizle ilgili bir değişiklik yapmayı planlıyorsanız, doğru zaman olabilir. Daha sıkı kurallara adapte olabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Başak Burcu

Kendinizi bir anda derin bir aşkın içinde bulabilirsiniz. Eğer bekarsanız, hiç ummadığınız bir anda kalbinizi çalacak birileriyle tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Duyguların sadece rasyonelleştirilmesi değil, bilinçli bir şekilde algılanması veya nitelendirilmesi de bir o kadar önemli ve karmaşıktır. Peki ya duygularımız bize hep doğruyu mu söyler? ¨Beynimiz kalbimizi kandırıyor olabilir mi?¨

Terazi Burcu

Bir yakınınızın, aileniz için doğru olmayan bir şey yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bunu onunla konuşarak çözebilir, işleri büyütmeden yoluna koymanın yöntemini bulabilirsiniz.  

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Akrep Burcu

Finansal konularda çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Eğer yeteneklerinizden birini paraya dönüştürmek istiyorsanız, bunu sandığınız kadar çok çaba harcamadan başarabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Yay Burcu

Bugün sizin için finansal anlamda çok önemli bir gün olabilir. Uzun süredir kendinize sakladığınız bir fikrinizi, bunu anlayabilecek kişilerle paylaşabilir ve bu fikir üzerinden nasıl gelir yaratacağınızı keşfedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Oğlak Burcu

Cazibesi yüksek bir gün sizi bekliyor. Etrafınızdakiler sizin gücünüzü ve yeteneklerinizi keşfedebilir. Bunun çok önemli bir koz olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Kova Burcu

İş hayatında önem verdiğiniz bir kişi, bugün sizi daha yakından izliyor. Çok önemli bir projeyle ilgili olarak sizin fikirlerinize başvurulabilir. Özgüveninizi yükseltmek için güzel bir fırsat. 

Uplifers önerisi: Kişisel gelişim, ideal benliğinize ulaşabilmenin ve hayatın sunduklarını en iyi şekilde alabilmenin yoludur. ¨24 adımda potansiyelinizi ortaya çıkarın¨

Balık Burcu

Eğer kendi işinizin patronuysanız, bugünlerde gelirlerinizde belirgin bir artış yaşanabilir. Teknoloji veya reklam-pazarlama alanındaki bir yatırımın karşılığını alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: “Ucuz alacak kadar zengin değilim” sözünü kim söylemiş bilinmez; ancak sadece uygun fiyatlı olduğu için düşünmeden alınan eşyalarla yaşanan olumsuz tecrübeler pek çok zaman bu sözü haklı çıkarıyor. Özellikle teknoloji söz konusu olduğunda oldukça geçerli olan bu önerme; ilk başta garip gibi görünse de, aslında kaliteli ürünlerin satın alınmasının uzun vadede daha karlı olduğunu en kısa şekilde özetliyor. “Teknolojiye neden ve nasıl yatırım yapmalıyız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!