22 Ocak 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Maddi anlamda desteğe ihtiyacı olan bir arkadaşınıza yardımcı olmayı gündeminize alabilirsiniz. Bu paranın geri ödemesine hemen ihtiyacınız yoksa yardımcı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Boğa Burcu

Mesleğinizle ilgili olarak çok yaratıcı ve inovatif olduğunu bir döneme gidiyorsunuz. Bunun kıymetini bilin ve kendi lehinize kullanın.

Uplifers önerisi: Yaratıcı olmak istiyorsanız, trend, tanımlama veya tarz gibi kalıpları önemsemeyin. Özel bir şeyler ortaya koymak ve herkesten farklı olmak istiyorsanız, kendinizi herhangi bir kalıba sokmaya çalışmayın. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

İkizler Burcu

Devam ettiğiniz bir eğitim programında ufak bir kesinti söz konusu olabilir. Belki sağlık sorunlarıyla ilgili olabilecek bu kesintinin kolaylıkla üstesinden gelebileceğinizi unutmayın.

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Yengeç Burcu

Üzerinde çalıştığınız ve gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinizle ilgili beklenmedik bir değişiklik olabilir. Siz yine de dikkatinizi toplamaya gayret edin. Elbet bir çıkış yolu bulacaksınız.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği”

Aslan Burcu

Bir iş ortağınızla aranızdaki ilişki, beklenmedik bir şekilde kopabilir. Siz yine de sakin ve diyaloğa açık kalmaya gayret edin. Sular durulduğunda bu tavrınızın çok faydasını görürsünüz.

Uplifers önerisi: Hayatımızda yaşadığımız sıkıntıları, özellikle de konular ilişkimizle ya da partnerimizde rahatsızlık duyduğumuz şeylerle ilgiliyse zorluk yaşayabiliriz. İlişkimizi olumsuz etkileyebileceğini düşündüğümüz ya da sevdiğimiz kişiyi incitebilecek konuşmaları yapmaktan çekiniriz.”İlişkinizle ilgili problemleri partnerinizle paylaşmanızı kolaylaştıracak pratik bilgiler

Başak Burcu

İşinizle ilgili beklenmedik bir eğitim programına katılmanız ve bu yüzden seyahat etmeniz gerekebilir. Bu durum sizin pek hoşunuza gitmese de öfkenize teslim olmamalı ve beklenmedik gelişmelerin sizin alt üst etmesine izin vermemelisiniz.

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği ”

Terazi Burcu

Aşk hayatınız son günlerde çok heyecanlı ve eğlenceli olabilir. Ancak beklenmedik bir gelişme, konforlu alanınızın çıkmanıza neden olabilir. Biraz sabırlı olmalısınız.

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Akrep Burcu

Birlikte vakit geçirdiğiniz bir kişi, ilişkinizde bazı gerginlikler yaşanmasına neden olabilir. Böyle zamanlarda sakin ve sabırlı olup ortamdaki gerginliği gidermek için elinizden geleni yapmalısınız.

Uplifers önerisi: İrlandalı yazar Elizabeth Bowen “Kıskançlık, gülümseyen düşmanlara karşı kendini yalnız hissetmekten başka bir şey değildir.” diyerek kıskançlığı oldukça etkili bir dille anlatır. Partnerimizi kıskanma sebeplerimiz genellikle partnerimizle birlikte çalışan bakımlı bir iş arkadaşı ya da yakın zamanda tekrar karşılaştığı üniversite aşkı gibi vücutlara bürünse de, ilişkilerimize asıl zararı veren içine girdiğimiz şüpheci tavırdır. “Kıskançlık”: Nedenleri ve başa çıkma yöntemi

Yay Burcu

Bir süredir iş ortamınızda yaşanan gerilimden uzak durmak için son derece başarılı bir şekilde davranmış olabilirsiniz. Ancak bugün bu konuda önemli bir dönüm noktası yaşanabilir.

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Oğlak Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, onun ihtiyaçlarıyla ilgili beklenmedik bir harcama söz konusu olabilir. Durumu yeniden değerlendirmek için kendinize biraz zaman tanıyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Çocuklarınızın enerjisini olumlu yöne çekerek, mutlu ve akıllı yetişmelerine yardımcı olun. Basit görünen değişiklikler bile çocuğunuzda büyük farklar yaratabilir. “Daha akıllı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin 10 altın kuralı

Kova Burcu

Evinizle veya yakınlarınızla ilgili bir konudaki rahatsızlığınızla artık baş edemiyor olabilirsiniz. Bunu kendinize saklamak yerine onlarla paylaşarak daha iyi bir çözüm yolu deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Balık Burcu

Sizi rahatsız eden bir konuda sessiz kalmak bugün biraz zor olabilir. Yine de rahatsızlığınızı dile getirirken daha sakin ve sonradan pişman olmayacağınız şeyler söylemeye çalışın.

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!