22 Kasım günlük burç yorumları

22 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları
22 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Bugün oldukça eğleneceğiniz ve dolu geçireceğiniz bir gün olacak. Ailenizle ya da evinizle ilgili konularda farklı yaklaşımlar denemek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. ¨Evinizin her odası için farklı renk seçenekleri¨

Boğa Burcu

Bütçenizle ilgili konularda önemli kararlar vermeniz söz konusu olabilir. Gelecekte bir yatırım ya da birikim planınız varsa, bu konuda bir uzmandan destek almak daha sağlıklı kararlar almanıza yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi:  Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

İkizler Burcu

Finans konularında haziran ayından beri yükseliştesiniz ve bu durum uzun bir süre daha devam ediyor olacak. Bu süreci ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılamak için kullanabilir, yeni yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Maddi olarak özgür olmak ve birikim yapmak, güvenli ve rahat bir yaşam sürmenin anahtarlarındandır. Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır. ¨Para biriktirmenize yardımcı olacak ipuçları¨

Yengeç Burcu

Bu aralar üzerinizde olan çekiciliğiniz başkaları kadar sizin de odak noktanızda ve bu durum özgüveninizi oldukça arttırıyor. Önümüzdeki günlerde yalnızca kişiliğinizle ilgili değil, geleceğinizle ilgili de oldukça pozitif düşüncelere sahip olacaksınız.

Uplifers önerisi:  Hayatınızı olumlu yönde geliştirebilmek için, önce sağlıklı olmaya bakın. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek için “Live up” kategorimizdeki beslenme ve spor önerilerine göz atın.

Aslan Burcu

Bugünlerde özel hayatınızla ilgili vermeniz gereken kararlar gündeminizde olabilir. Siz farkında olmasanız da, karar verme aşamasında yakınınızdaki bir insandan yardım alacak ve karar verme sürecinizi sandığınızdan daha kolay atlatacaksınız.

Uplifers önerisi:  Karar verme süreçleri her zaman kolay değildir. Kişinin o anki hislerine ve gelecek kaygılarına göre şekillenebilir. Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan ¨Karar verme zorluğu¨

Başak Burcu 

Bugünlerde arkadaşlarınız ve yakınınızdaki insanların varlığı, kendinizi şanslı hissetmenize neden olabilir. Rüyalarınızın gerçekleşmesi için yardım alabileceğiniz kişi sandığınızdan daha yakınınızda.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. .¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Terazi Burcu

Kariyeriniz konusunda güzel gelişmeler söz konusu olabilir ve bu durum özgüveninizin yükselmesine neden olabilir. İhtiyacınız olan destek ve yardım hiç ummadığınız bir kaynaktan gelebilir. Çevrenizdeki ipuçlarına dikkat edin.

Uplifers önerisi:  Kariyer analisti Dan Pink, dünyada denenmekte olan farklı çalışma düzenleri ve motivasyon kaynakları hakkında bilgilendiriyor. Motivasyon kaynağı olarak; ¨ödül mü özgür irade mi? ¨ soruna yanıt veriyor. Kendi motivasyon kaynağınızı bulmak için inceleyebilirsiniz. 

Akrep Burcu

Bugün oldukça enerjik ve mutlu olacağınız bir gün olacak. Arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz söz konusu olabilir. Enerjinizin sosyal ilişkilerinize olumlu olarak yansıdığını farkedeceksiniz.

Uplifers önerisi:  Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Yay Burcu

Bugünlerde hayır işleriyle uğraşmak, başkalarına fayda sağlamak isteyebilirsiniz. Manevi anlamda tatmin olacağınız projeler yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi:    İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

Oğlak Burcu

Hayatınızda değişiklikler yapacağınız bir dönüm noktasındasınız. Yeniden eğitim almak ve kendinizi farklı alanlarda geliştirmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi:   Kişisel gelişiminize katkıda bulunması için uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’nun kişisel gelişim eğitimlerinden faydalayanabilirsiniz.

Kova Burcu

İlişkinizle ilgili gelişmelerin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Partnerinize hissettiklerinizi ve ilişkinizden beklentilerinizi ifade etmekten çekinmeyin.

Uplifers önerisi:        Bir ilişkinin uzun ömürlü ve sağlıklı olabilmesi uygun bir şekilde iletişim kurma yolu ile mümkündür. ¨Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu¨

Balık Burcu

Yaratıcılığınızın artacağı günlerdesiniz. Aklınıza yeni gelen fikirler ve projeler varsa bunları henüz gündeme getirmemenizde fayda var.

Uplifers önerisi:   Yeni ve çok parlak bir hayat planı hedeflendikten sonra, ilk dürtümüz bunu birileriyle paylaşmaktır, ama Derek Sivers hedeflerimizi bir sır olarak saklamamızın daha iyi olacağını söylüyor. ¨Hedeflerinizi kendinize saklayın¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!