22 Kasım 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Sosyal çevrenizdeki bir kişi sinirlerinizi zorlayabilir. Bu kişinin yaptığı hatalara ve yanlışlara odaklandığınız sürece bu durumu atlatamayabilirsiniz. Hatalar yerine o kişinin sizin için ne anlam ifade ettiğine odaklanmalısınız.

Uplifers önerisi: Koşulsuz sevgi, “Bana ne yaparsan yap seni seviyorum,” değil; “Ne olursa olsun seni seviyorum,” demektir. Yani hayat bize ne getirirse getirsin, her koşul altında sevmektir. “Koşulsuz sevgi ikilemi: Ne zaman gitmeli, ne zaman kalmalı?

Boğa Burcu

Kötü şeyleri bu kadar sık düşünürseniz başınıza bu olayların gelmesinden kaçınamayabilirsiniz. Sürekli endişeli olmak size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Olayları akışına bırakmayı öğrenmelisiniz.

Uplifers önerisi: Korku ve endişe sizi tuzağa düşüren duyguların başında geliyor; ancak bu duygularla yüzleşmek, korkularınızı yenme noktasında büyük fayda sağlıyor. “Korku ve anksiyetinizi yenmek için en doğru adım: Yüzleşme

İkizler Burcu

Merkür ve Jüpiter arasındaki açı sizin mutluluğunuz için biçilmiş kaftan olabilir. Yeni bir ilişkiye yelken açmanız ya da birlikteliğinizin farklı bir seviyeye ulaşması mümkün olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yengeç Burcu

Merkür ve Jüpiter’in işbirliği sonucu bazı hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir. Bununla birlikte eviniz için lüks bir eşyayı satın alabilirsiniz. Gezegenler sizin lehinize hareket ediyor.

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Aslan Burcu

Bir mücadelenin içine girmiş ve işler istediğiniz gibi gidiyor olabilir. Bunun yanı sıra hayatınızda güzel giden birçok şey olabilir, eğer bu güzellikleri insanlarla paylaşmaya karar verirseniz, herkes bu iyilikten faydalanabilir.

Uplifers önerisi: Hepimiz, yaptığımız işin ya da emek verdiğimiz bir şeyin ödülünü almak isteriz ancak dışarıdan gelecek ödülden çok daha tatmin edici ve hızlı olanı kendi içimizde saklıdır. “Beynimizin ödül mekanizması

Başak Burcu

Merkür ve Jüpiter’in birlikte çalışması sonucu bugün eviniz ya da sahip olduğunuz mülklerle ilgili parasal konularda beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Terazi Burcu

Özgüven problemi yaşadığınız zamanlarda en güzel kıyafetlerinizi giyip süslenmek işe yarayabilir. Önünüze çıkan fırsatlara karşı yaşayabileceğiniz güven eksikliğinin önüne geçmek için bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Akrep Burcu

Uzun zamandır bazı yanlışları sürdürdüğünüz için artık değişim için geç kaldığınızı düşünebilirsiniz. Ancak bugünden başlayarak bir değişime imza atıp, kararlı şekilde sürdürebilirseniz farkına varacağınız değişimler sizi oldukça şaşırtabilir.

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Yay Burcu

Kaygılı olduğunuz için yaklaşan etkinlikler için yapabileceğiniz birçok şey olduğunun henüz farkında olmayabilirsiniz. Endişe ve korkuya mahal vermeden yapabileceklerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Oğlak Burcu

Mütevazı ve alçakgönüllü olmanın size kattığı değerleri henüz fark edememiş olabilirsiniz. Bu özelliklerinizi korumakla birlikte şu sıralar üzerinizde olan ilgiden faydalanmanız gerekebilir. Uzun zamandır beklediğiniz şeyler artık hayata geçebilir.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Kova Burcu

Arkadaş grubunuzda yer alan “çok bilmiş” birisi sizi zorluyor ve yoruyor olabilir. Bu kişinin her şey hakkında fikrinin olması sizi oldukça zorlasa da sakinliğinizi korursanız diğer insanlar sizin değerinizin farkına zamanla da olsa varabilir.

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Balık Burcu

Hayatınızdaki önemli bir kişiyle belirli konularda büyük anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Gündelik tartışmaların sizi ayırmasına müsaade etmemelisiniz, eğer büyük resmi görmeyi başarırsanız ileride bu anlamsız tartışmalara gülüp geçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direkt tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!