22 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Endişelerden uzaklaşmış, eğlenceli, keyifli bir gün sizi bekliyor. Sizi çok mutlu eden, hayal gücünüzü kullandığınız bir projeyle ilgili önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Tadını çıkarın. 

Uplifers önerisi: Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken veya kişisel endişelerinize kafa yorarken buluyorsanız ve bu durumdan yorulduysanız, öncelikle olumsuz bakış açınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinizle durmak bilmeyen savaşlar yaşamak, endişelerinizi azaltmanın aksine daha da artırabilir. “Hayata dair endişelerden uzaklaşmanın yolları

Boğa Burcu

Finansal bir konuda gerekli düzenlemeleri yapabilmek için karşınıza güzel bir fırsat çıkıyor. Bu özellikle aileniz veya gayrimenkulle ilgili bir fırsat olabilir. 

Uplifers önerisi: Para ve mutluluk arasındaki ilişkiyi açıklayabilmek için, neredeyse her gün yeni bir araştırma yapılıyor. Bu araştırmaların sonuçları için; ¨Materyalizm mutluluk dengesini bulmak¨

İkizler Burcu

Bugün güzel haberler sizi bekliyor. Eğer bir müzakere masasındaysanız, karar vermeniz gerekiyorsa veya bir anlaşmayı neticelendirmeniz gerekiyorsa, önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz şart. Yardımcı olacak öneriler için; “İkna yeteneğinizi geliştirmenin bilimsel olarak kanıtlanmış 50 yolu

Yengeç Burcu

İşle ilgili önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Bu görüşme sadece yeni bir iş değil aynı zamanda size dolgun bir maaş da getirebilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Aslan Burcu

Duygularınız o kadar yoğun ki aşkınızı ifade etmek, karşınızdakine sürprizler yapmak isteyebilirsiniz. Bu heyecanınız, ilişkinize bambaşka bir neşe getirebilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Başak Burcu

Yakınlarınızdan aldığınız destek, sizi daha mutlu bir insan yapıyor. Sevdiklerinize düşkün olduğunuz için aldığınız kararlarda onların da sizin yanınızda olduğunu hissetmek, size güç veriyor. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Terazi Burcu

Bugün sosyal ortamlarda eğlenmek, sizin için her şeyden daha önemli olabilir. İşten çıkıp arkadaşlarınızla biraz vakit geçirmek, belki bir şeyler içmek iyi bir fikir olabilir.  

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Akrep Burcu

Çalıştığınız sektörün güçlü isimlerinden biri tarafından onore edilebilir, takdir edilebilirsiniz. Gelirinizi artırmak için bu güzel gelişmenin rüzgarından faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Yay Burcu

Ay, burcunuzun yönetici gezegeni olan Jüpiter ile mükemmel bir açı yakalıyor. Sınırlarınızı genişletmek, yeni şeyler keşfetmek için kimse sizin önünüzde engel olamaz. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Oğlak Burcu

Hiç beklenmedik bir şekilde size ilham verecek bir destek alabilirsiniz. Bu finansal bir destek de olabilir. Ancak o bile size duygusal anlamda ilham verebilir. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları. “Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Kova Burcu

Sevdiğiniz kişi duygusal anlamda size kendinizi daha güçlü hissettiriyor. Siz hedeflerinize doğru koşarken, onun bu desteğini hissetmek gerçekten paha biçilemez bir duygu. 

Uplifers önerisi: Kitapları dolduracak kadar çünkü sayabiliriz konu sevgi ve “neden seviyor olduğumuz” sorusu olduğunda… “Gerçek sevgi: Onu nelere rağmen sevdiğinizi hiç düşündünüz mü?

Balık Burcu

Üzerinde çalıştığınız projede sona yaklaşıyorsunuz. Bu çalışmayı tamamlayıp da yöneticilerinize gösterdiğiniz zaman, size karşı duydukları saygı bambaşka bir boyut kazanabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!