22 Ağustos 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Sağlık konusunda kendinize yeni bir hedef belirleyebilirsiniz. Egzersiz, hayatınızda normalde olduğundan daha sık yer bulabilir.

Uplifers önerisi: Farklı diyet uygulamaları, egzersiz serileri, paleo diyeti, alkali diyet, crossfit antremanları gibi sağlıklı yaşama dair bilinmesi gerekenleri ¨Live Up¨ kategorimizden takip edebilirsiniz.

Boğa Burcu

Aşk hayatınızda hareketli dakikalar yaşanabilir. Sonunda istediğiniz şeyleri talep etmek için cesaretinizi toplayabilir ve aşk hayatınızda kontrolü elinize alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

İkizler Burcu

Yarından başlayarak önümüzdeki bir ay boyunca eviniz hakkında yeni bir dekorasyon işine girişebilirsiniz. Amacınız daha çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan bir ortam oluşturmak olabilir.

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Yengeç Burcu

İş hayatınızda iletişim becerilerinizi güçlendirmek ya da yeni bir fikri hayata geçirmek istiyorsanız, ortaya attığınız önerilere karşı alacağınız geri dönüşler önemli rol oynayabilir. Beklediğinizden daha iyi geri dönüşler alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları.”Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Aslan Burcu

Güneş’in Başak burcunun etrafındaki turu sayesinde bugünden başlayarak önümüzdeki ay boyunca ekonomik konular hakkında peşinen konuşmalar yapabilir. Bazı konularda geri adım atmayacağınız ilkeler belirleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özellikle iş yaşantımızda ‘’duruş’’ kavramı bizleri günlük hayatlarımızda farkında olmadan belirli şekillere veya tanımlara büründüren etken olarak karşımıza çıkar. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. “Yoga ile sağ ve sol beyin dengesi: Duygusal zeka ile kariyerinizde farklılaşın

Başak Burcu

Yeni sezon için alışverişe gidebilir ya da güzellik salonundan randevu alabilirsiniz. Kendinize güveniniz arttıkça ön plana çıkan özellikleri daha fazla ortaya koyabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan bu büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik.¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Terazi Burcu

Eğer tatile çıkıp biraz ara verebiliyorsanız sizin için en iyisi olabilir. Evden çalışmak ya da sessiz bir ortama gitmek üretkenliğinizi artırabilir ve sizi baskı altına alan son teslim tarihi telaşından kurtarabilir.

Uplifers önerisi: Girişimci veya yönetici olarak yapmanız gereken çok fazla şey olabilir. Hem çalışanlarınızla iletişim halinde kalmaya, hem de müşteriden gelen e-mail ve telefonlara cevap vermeye çalışırken odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz. Çevrenizdeki ¨gürültüyü¨ susturmak, konsantrasyonunuzu ve üretkenliğinizi arttırmak için esastır. “Odaklanma sorununa karşı beyninizi eğitin

Akrep Burcu

Uzman olduğunuz konuları farklı alanlardan insanlarla paylaşma konusundaki çalışmalarınız başarılı olabilir. Özellikle bu alanda yeni bir girişimde bulunmayı düşünüyorsanız, gerekli adımları atmanız için tam zamanı olabilir.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Yay Burcu

Detaylara dikkat etmeniz fark yaratan özelliğiniz olabilir. Masanıza gelen belgeleri detaylıca inceleyebilir ya da daha önceleri bitmiş gözüyle baktığınız bir projeyi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. En iyiyi hedeflemek gerçekçi olmadığından çalışma motivasyonunu kırar. ¨Mükemmeliyetçilik hayatımızı nasıl etkiliyor?¨

Oğlak Burcu

Başak burcundaki dört gezegen sayesinde günlük programınız her zamankinden daha yoğun olabilir ve dünyanın size sunduklarından daha fazlasını görmek isteyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayat çok kısa ve her anımız oldukça değerli. Durum böyleyken, aslında odaklanmamız gereken tek şey mutlu olmak. Landingstanding.com’un yazarlarından Meg Rulli’den “Hayatın tadını çıkarabilmek için 50 öneri

Kova Burcu

Tabu olmuş konular hakkında konuşmak isteyebilir veya sır olarak sakladığınız bir şeyi insanlarla paylaşabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız bir konuşma sizi güven konusunda başka bir boyuta taşıyabilir.

Uplifers önerisi: Güvenli bölgenizden dışarı adım atabilmek için; alışılagelmişin dışına çıkmanız ya da korkularınızı yenebilmek için normalde size rahat hissettirmeyen bir şeyler denemeniz gerekir. ¨Güvenli bölgenizin dışına çıkabilmeniz için 42 öneri¨

Balık Burcu

Diğer insanları kendinizin önüne koyabilir ve etrafınızdaki kişileri göz önünde olması için cesaretlendirebilirsiniz. Sevdiklerinizin elde ettiği bu başarıları kutlamayı ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!