21 Temmuz 2015 günlük burç yorumları


Koç Burcu

İş hayatınızda bir süredir kafanızı kurcalayan bir sorunu ele almaya karar verebilirsiniz. İlk adımı attıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecek, kendinize güvenin.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Boğa Burcu

Eğer yeni bir iş ortaklığına başladıysanız, güven konusunda dikkatli olmakta fayda var. Adımlarınızı atmadan önce kendinizi güvene alın.

Uplifers önerisi: Ekip başarısı süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. En güçlü varlık, en yetkin çalışan bile, tek başına ekipten daha güçlü olamaz. ¨İş yaşamında ekip çalışmasının önemi¨

İkizler Burcu 

EĞer bir işveren veya yöneticiyseniz, en gözde çalışanınıza terfi verebilirsiniz. Bu durum onu hem cesaretlendirecek hem de işine daha bağlı kalmasını sağlayacaktır.

Uplifers önerisi:  Tavrınızın altınızda çalışan personel üzerinde baskı kurmadığından emin olmak için, ¨iş yerinde stres faktörleri¨ne göz atın ve muhtemel hatalardan kaçının.

Yengeç Burcu

Sizin için özel olan biriyle daha güçlü bir iletişim kurmak istiyorsanız, doğru zamanı kendiniz belirleyin ama çok da geç kalmayın.

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca ailemizden, çevremizden ve tabii ki popüler kültür ürünlerinden, aşkın gerçekte ne olduğuna dair bazı fikirler ediniriz. “Aşk, doğru insanı bulmakla mı alakalıdır?

Aslan Burcu

Aile meseleleri, evinizle ilgili konular veya kişisel meselelerinizle ilgili olarak uzun süredir çözülemeyen bir konuda harika bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: 2006 yılında yapılan bir araştırmaya göre, özveri ve fedakârlık alışverişinde bulunan kişilerin diğerlerine nazaran daha mutlu evlilikleri oluyor.¨Yedi adımda mutluluk¨

Başak Burcu

Otorite ve bilgeliği simgeleyen Satürn adeta sizin üzerinizde ışıldıyor. Uzun süredir hedeflediğiniz bir şeyi başarmanız an meselesi.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmak için yeteneklerinizi ve bilgi birikiminizi yanınıza alıp çıktığınız yolda, görünen ya da görünmeyen bir çok engelle karşılaşırsınız. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Terazi Burcu

Gökyüzünden para yağmasa da gelirinizi artırmak ve büyük bir finansal sorumluluğu yüklenmek için harika bir fırsat karşınıza çıkabilir.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Akrep Burcu

Kendinize inanın. Atacağınız küçük adımların büyük getirileri olabilir. Hayatınızı çok daha güzel bir noktaya taşımak için ihtiyacınız olan güç sizde mevcut.

Uplifers önerisi:  Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Yay Burcu

En yakın arkadaşınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görebilirsiniz. Aklınızı kurcalayan endişeleri onunla paylaşın, bir anda nasıl yok olduklarını göreceksiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza ya da ailenize iyi davrandığınız kadar kendinize de iyi davranıyor musunuz? Son dönemde yapılan araştırmalar; hayatımıza mola verip, kusurlarımızı kabul etmenin daha sağlıklı bir yaşam için atılacak ilk adım olması gerektiğini gösteriyor. “Psikolojik araştırmalarda yeni dalga: Kendinize iyi davranın

Oğlak Burcu

Bugünlerde yapacağınız bir görüşme sayesinde ipleri elinize alıp, ihtiyacınız olan güce kavuşabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Kova Burcu

İş hayatınızla ilgili geçmişten gelen bir konu, daha çok dikkatinizi çekebilir. Bugünlerde iş yerinde dikkatli olmakta fayda var.

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Balık Burcu

Uzakta bir sevdiğiniz varsa, onu görmek için bir seyahat planı yapabilir, bir hediye gönderebilir veya ufak bir jest yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Orijinal aynı zamanda da hesaplı Feng Shui hediyeleri tam size göre olabilir. Feng Shui düzenine uygun yaşamak, evin içindeki pozitif enerjiyi ortaya çıkararak arkadaşlarınızın veya ailenizin evini daha huzurlu bir yer haline getirebilir. “Sevdiklerinizin evindeki enerjiyi yükseltecek Feng Shui hediye önerileri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!