21 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Dün Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın gücünden faydalanarak hayatınızdaki bazı alanları geliştirmek, iyileştirmek isteyebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza biraz daha konfor getirmek fena fikir olmayabilir. 

Uplifers önerisi: Çalışma alanınızın yeri ve düzeni, çalışma sisteminiz üzerinde oldukça etkili. Yeterince ışık alan, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortamda çalışmak kadar, kullandığınız malzemelerin dikkatinizi dağıtmaması ve sizi iş konusunda isteklendirmesi gerekiyor. “10 adımda çalışma alanınızı düzenleyin

Boğa Burcu

Ruhunuzu besleyecek yeni bir projeye başlamak için harika bir zaman! Dün Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın yarattığı enerjiden faydalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

İkizler Burcu

Dünkü Yeniay, özellikle finansal anlamda sizi etkileyebilir ve gelir akışınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Dolayısıyla bugün parasal konular gündeminizi oluşturabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Yengeç Burcu

Dün sizin burcunuzda gerçekleşen Yeniay, hayatınızda yepyeni bir yol açabilir. Bu yeni yolculuk, kendinizi geliştirmenize, kişisel hayatınızda bazı değişiklikler yapmanıza vesile olabilir. Bu yüzden hedeflerinize odaklanmalısınız. 

Uplifers önerisi: İş kavramı özellikle yetişkinlik hayatımızda farkında olduğumuzdan çok daha büyük bir yer kaplar. Haftanın beş günü günde en az sekiz saati bu işte geçiririz. Bu haftada toplam ayırdığımız saatlerin yanında yıl hesabı yaptığımızda ve bunu da yaklaşık 20 veya 25 yıl sürecine yansıttığımızda neredeyse bir ömrü aslında “her gün gittiğimiz iş işte”ye ayırırız. “İşinizle olan ilişkinizi geliştirmenin ve mesleğinize olan bakış açınızı değiştirmenin formülü

Aslan Burcu

Cömert, verici bir ruha sahipsiniz ve bugün ihtiyaç sahibi olan insanlara destek olmak sizi çok mutlu olabilir. Tüm bunları, dün Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın yarattığı olumlu atmosfere borçlusunuz. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Başak Burcu

Sosyal hayatınız hareketleniyor. Sanal seminerlere, konferanslara katılmak veya ortak ilgi alanınız olan kişilerle bir kulüp kurmak için teklif alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Terazi Burcu

Kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız, karşınıza çıkan bir fırsatı değerlendirip harekete geçmeyi düşünebilirsiniz. Dün gerçekleşen Yeniay sayesinde, bu fırsat yakın zamanda ayağınıza gelebilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Akrep Burcu

Son zamanlarda sanatla ilgili konular daha fazla ilginizi çekiyor. Online bir kulübe katılmak için önemli bir teklif alabilir veya kültür sanat alanında sizi heyecanlandıran bir kişiyle tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Graffiti ve sokak sanatları son yıllarda hiç görmediği kadar ilgi görerek altın çağını yaşıyor. Artık pek çok galeride düzenli olarak graffiti ve sokak sanatı sergileri var. “Graffiti ve sokak sanatı: 10 Adımda graffiti hakkında bilmeniz gerekenler

Yay Burcu

Finansal konuları danıştığınız kişiyle görüşerek yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. Böylelikle kafanıza yatmayan veya yolunda gitmediğini düşündüğünüz şeyleri ortadan kaldırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Oğlak Burcu

Dün Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay sebebiyle ortaklıklar veya birliktelikler alanınızda yoğun bir enerji olabilir. Yeni ortaklıklar veya birliktelikler kurmak iyi bir fikir olabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Kova Burcu

Dün Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay sizi de etkisi altına alıyor. Ailenizi genişletmek istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. İlla çocuk sahibi olmayı düşünmeyin, evcil hayvan da edinebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Çok sevilen ve sıkça kullanılan “Simple is beautiful” (Basit/Sade güzeldir) anlayışı, yoğun ve yorucu tempomuza pek de uydurabildiğimiz bir yaşam felsefesi değil. Oysa sade bir yaşam sürdürmek için illa şehirden uzakta bir kulübede, bin bir çeşit hayvan ve bitki içinde yaşamak ya da teknolojinin tüm nimetlerinden uzak durmak gerekmiyor. “Daha sade bir yaşam sürdürmek için 10 ipucu

Balık Burcu

Dünkü Yeniay, kendinizi ifade alanında sizi etkiliyor ve sizin dışa dönük yönünüzü ortaya çıkarıyor. Sevdiklerinize olumlu mesajlar göndermenin tam sırası! 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!