21 Nisan günlük burç yorumları

Koç Burcu

Eğer patronunuzdan zam istemeyi düşünüyorsanız bugün çok doğru bir gün olacak. Sizi rakiplerinizden ayıran yetenekleriniz sayesinde başarı basamaklarını rahatlıkla tırmanabileceğiniz bir potansiyel barındırıyorsunuz. Fırsatları değerlendirin.

Uplifers önerisi: Potansiyelinizin farkına varabilmek için biraz öneriye ihtiyacınız olabilir. ¨Sahip olduğunuz potansiyelin altında performans göstermenizin sebepleri¨

Boğa Burcu

Eğer yayıncılık, reklamcılık ya da medya sektöründe çalışıyorsanız olağanüstü bir döneme giriyorsunuz. Herhangi bir şekilde yurt dışıyla ilişkili bir işiniz varsa, kendinize güvenin ve büyük adımlar atın. İşinize olan katkınızın ne kadar önemli olduğunun fark edileceği bir gündesiniz.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

İkizler Burcu

Aklınızda bir yatırım fikri varsa, yavaş yavaş konuyla ilgili araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer sorumlu davranırsanız, yatırmınızı/fikrinizi büyük tehlikeler atlatmaksızın kolayca hayata geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise partnerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Bu sizi partnerinize daha da bağlayacaktır.

Uplifers önerisi: Girişimcilikten, yatırımcılığa varan serüveninde Uzman TV, itiraf.com gibi sitelerin kurucusu Ersan Özer’in ¨Başarı ve motivasyon önerileri¨ bu süreçte faydalı olacaktır.

Yengeç Burcu

Partnerinizle birbirinize karşılıklı destek vererek ortak bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşkın gücünü hafife almazsanız, partnerinizden alacağınız desteğin “olmaz” gibi görünen şeyleri nasıl da yoluna koyabildiğini göreceksiniz.

Uplifers önerisi: İlişkide ortak adımlar atabilmek, karşılıklı güvenin sağlanmasıyla mümkündür. “İlişkilerinizde güvensizlik duygusundan kurtulmanın 5 yolu

Aslan Burcu

Eğer yeni bir iş kurduysanız ve birilerini işe almanız gerekiyorsa, bugün güvenebileceğiniz bir takım kurabilmeniz için harika bir gün. Ayrıca bugün oldukça verimli olacaksınız. Eğer bir şirket için çalışıyorsanız patronunuz sizden çok etkilenecek.

Uplifers önerisi: Oldukça üretken olacağınız bugünün sonunda kendinizi ödüllendirip biraz alışveriş yapmaya ne dersiniz? Uplifers’ın moda dünyasıyla ilgili önerilerine göz atın.

Başak Burcu

Aşk hayatınızda heyecan istediğiniz bir dönemdesiniz. Partnerinizle yeni şeyler denemek, yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Sınırlarınızı birlikte keşfedip o sınırları aşmak için çok uygun bir gün.

Uplifers önerisi: İlişkinizde heyecanı artırmanın pek çok yolu olabilir. Peki yatak odanızdan önce duygularınızı renklendirmeyi düşündünüz mü?

Terazi Burcu

Taşınmayı ya da evinizi tadilat ettirmeyi düşünüyorsanız, hayalinizdeki ev için kredi ya da borç alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İçgüdülerinize güvenerek hareket edin.

Uplifers önerisi: Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizin havasını değiştirmeniz mümkün.¨Evinizin havasını değiştirecek masrafsız öneriler¨

Akrep Burcu

Partnerinize olan güveninizi artıracak bir gelişme yaşayabilirsiniz. Partnerinizle ortak iş yapmayı düşünebilirsiniz ve bu sizin için çok olumlu bir adım olacak. İş hayatınıza aşk karıştırmaktan korkmayın.

Uplifers önerisi: Yaşadığınız ilişki iş yerinizden biriyle ise ya da sevgilinizle iş yapmayı düşünüyorsanız, buna bağlı sorunlar yaşamaktan korkmanız normal. Konuyla ilgili olarak; ¨İş yerinde aşk¨

Yay Burcu

Eğer bir takım çalışması yapmanız gerekiyorsa, lider olmayı deneyebilirsiniz. Bugün insanları etkileme gücünün oldukça yüksek; kendinize güvenin.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Oğlak Burcu

Seks enerjinizin normalde olduğundan çok daha yüksek olacağı bir gündesiniz. Korkmayın, partneriniz bu durumdan oldukça memnun olacak. Sadece içgüdülerinizle hareket etmeyi ve rahatlamayı öğrenmelisiniz.

Uplifers önerisi: BUgün partnerinizle daha yakın ve güçlü bir birliktelik yaşamak Tantrik cinselliğin ne olduğuna bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu

Ev ve aile yaşantınızla ilgili bastırdığınız bazı sorunlarınız varsa bugün onları ifade etmeniz için çok uygun bir gün. Başkalarını kırmaktan korkmayın, öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Uplifers önerisi: Duygularınızı ifade etmek iç huzurunuz için en önemli etkenlerden biridir. Öfkenizi ya da üzgünlüğünüzü ifade etmeniz kötü bir şey değildir. “Olumsuz sanılan ama sağlığınız için faydalı 7 davranış”

Balık Burcu

Eğer topluluk önünde konuşma yapacaksanız ya da kalabalık bir grupla toplantıya girecekseniz sözlerinizin çok etkili olabileceği bir gündesiniz. Konuşmalarınız karşınızdakileri motive edecek ve enerjilerini yükseltecek. İletişim konularını ön plana çıkarın.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!