21 Nisan 2016 günlük burç yorumları

21 Nisan 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Sonuca varmasını umduğunuz bir anlaşmanın, bir an önce imzalanmasını isteyebilir ve bu konuda fazla istekli olabilirsiniz. Ancak şartların olgunlaştığından emin olmanız iyi olabilir.

Uplifers önerisi: Önemli toplantılara gireceğiniz bu günlerde, geleceğinizi etkileme ihtimali olan durumları en etkili şekilde değerlendirmek için sakin olmalısınız. Durun ve sadece nefes alın

Boğa Burcu

Eğer bir teklifin ya da üzerinde düşündüğünüz bir stratejinin olası getirilerinden emin değilseniz, kendi içinizde kesinleştirmek için biraz daha düşünebilirsiniz. Kararınız saygınlığınızı artırabilir.

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

İkizler Burcu

Topluluk içinde bulunacağınız bir güne giriyor olabilirsiniz. Konuşmanız sırasında zorlu sorularla karşılaşırsanız, çok konuşmak yerine az ve öz cevaplarla bu soruların üstesinden başarıyla gelebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatımızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Yengeç Burcu

Dürüstlük ideal bir davranış biçimi ve büyük bir erdemdir. Ancak bu, her aklınıza geleni söylemenin doğru olduğu anlamına gelmemeli. Büyük resme bakarken objektif kalmaktan vazgeçmeyin.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Finansal konularda, özellikle kredi / hibe başvurusu ya da yatırım beklentileri anlamında sıkışık hissedebilirsiniz. Son kararınızı vermeden önce kapsamlı bir araştırma yapmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri

Başak Burcu

Hayatınız bu sıralar biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu süreci iyi yönetebilmek için kendinizi düşünürken ve işleri yoluna koymanız gerekebilir. Olumlu düşünmekten vazgeçmeyin.

Uplifers önerisi: 100′lük liste, fikir üretmek, düşüncelerinizi netleştirmek, gizli problemlerinizi çözmek veya aklınıza takılan herhangi bir soruya cevap vermek için kullanabileceğiniz güçlü bir tekniktir. Hem yapılacaklar listesi olarak kullanabilir hem de hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda rol oynayabilir.

Terazi Burcu

Aklınız ve duygularınız arasında kalabileceğiniz bugünlerde, sezgilerinizle entelektüel birikiminiz arasında bir dengeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Güven veren bir dosttan görüş alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Akrep Burcu

Finansal konularda kafanız biraz karışabilir, ya da bazı evraklarınızda güncellemeler yapmanız gerekebilir. Bu esnada dikkati elden bırakmamalısınız.

Uplifers önerisi:  Başkalarına ihtiyaç duymadan, bir kaç işinizi pratik yollarla halledebilmek için, temel konularda bilgi sahibi olmalı, elinizden birçok işin gelmesini sağlamalısınız. ¨Bilgi sahibi olmanız gereken 50 şey¨

Yay Burcu

Hassas bir konu, partnerinizle bir konuşma yapmanıza neden olabilir. Bu, birlikte yapacağınız planlar üzerinde olumlu etkileri olabilecek bir konuşma olacak gibi görünüyor. Öfkeden kesinlikle uzak durmaya çalışın.

Uplifers önerisi: Partnerinizle birlikte keyifli vakit geçireceğiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir buluşma planlamak oldukça zor. Planlarınızı yaparken, partnerinizi tanıyor olmanız ve ilişkinizin gidişatının bilincinde olmanız kadar yaratıcı olmanız da ¨Masrafsız ve keyifli buluşma önerileri¨

Oğlak Burcu

Özellikle sağlıkla ilgili bazı testlerden geçtiyseniz, endişelerinizin boşa çıktığını görebilirsiniz. Her şey umduğunuzdan daha iyi gibi görünüyor.

Uplifers önerisi: Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek yolunda ilham alabilmeniz için, Okinawa insanlarının sırlarına göz atabilirsiniz. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Kova Burcu

Sizi mental anlamda besleyecek yepyeni bir hobi edinebilir, keyif alacağınız bir etkinlikte bulunabilir, veya partnerinizle ortak bir ilgi alanında buluşabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Balık Burcu

Mantığınız ve duygularınızın çatışabileceği bugün, önemli kararlar almak için biraz daha beklemeniz sizin yararınıza olabilir.

Uplifers önerisi: Duyguların diline kulak verildiğinde olumsuz olarak tanımlanan duygular (kaygı, mutsuzluk, öfke) bir tehdit olarak algılanmazlar. Yapılması gereken bu duyguları neden yaşadığımızı fark edip bunu doğru bir şekilde yaşamaktır. İyi hissetmek, duyguları geçiştirmeye ya da bastırmaya çalışmadan o duyguyu uygun bir şekilde yaşamakla gerçekleşir. Olumsuz duygularınızla temas edin

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!