21 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Biraz yalnız kalmak iyi gelebilir. Eğer bir süredir kafanızı kurcalayan bazı endişeleriniz varsa, online olarak bir uzmandan destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Boğa Burcu

Eğer bir online workshop’a katılacaksanız veya sunum yapacaksanız, özgüveninizi yüksek tutun. Gökyüzü desteğini sizden esirgemiyor ve çevrenizdekiler de bunun farkında. 

Uplifers önerisi: İş dünyasında fikirlerinizi paylaşma söz konusu olduğunda en önemli üç şey; yaratıcılık, etkili konuşma ve özgünlüktür. Eşi benzeri görülmemiş verilerin hızlıca paylaşıldığı bir bilgi toplumunda yaşıyoruz ve bu toplumda PowerPoint slaytlarını okumak, neredeyse en büyük günahlardan biri olarak görülüyor. “İçinizdeki sunum dehasını ortaya çıkarmanın 7 yolu

İkizler Burcu

Eğer profesyonel bir konuda karar vermeye çalışıyorsanız, önünüzdeki seçenekleri değerlendirmek için biraz daha süre isteyebilirsiniz. Bu süreçte mantığınızı olduğu kadar içgüdülerinizi de dinlemeye çalışın. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Yengeç Burcu

İnandığınız şeyler veya manevi anlamdaki bakış açınıza yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Böyle zamanlarda, güvendiğiniz kişilerle konuşmak size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Aslan Burcu

Eğer bir arkadaşınıza finansal anlamda bir destek gösterdiyseniz, bunu bir borç olarak değil bir yardım olarak görmeyi düşünebilirsiniz. Biraz bu konuyu düşünmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: Zor durumda olan ve yardımınıza ihtiyaç duyan yakınlarınıza yardım etmeyi ihmal etmeyin. Onlara vakit ayırarak, değerli olduklarını gösterin. “Asla pişman olmayacağınız 53 şey

Başak Burcu

Bugün yapacağınız bir görüşmeden, sizin için çok değerli bilgiler edinebilirsiniz. Özellikle iş yerindeki bir kişinin sizin için değerli olup olmadığına dair önemli fikirler edinebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Terazi Burcu

Bir süredir katılmak istediğiniz online eğitimlere veya yapmak istediğiniz egzersiz programına ayak uyduramıyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda kendi üzerinizde baskı oluşturmak yerine saatleri değiştirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Akrep Burcu

Şu sıralar aklınızda, kalbinizde yaratıcılıkla ilgili bir konu dolaşıyor olabilir. Kendinizi buna kaptırırken, yapacağınız masraflar konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Siz de yaratıcılığınızın farkına varın. “Yaratıcılığınızın farkına varın: Yaratıcı bireylerin 5 kişilik özelliği

Yay Burcu

Eğer sevdiğiniz kiş, özellikle ev hayatınızla ilgili konularda bazı şeyleri oluruna bırakmakta zorlanıyorsa, ona geçmişe değil geleceğe bakmasını söylemelisiniz. Gelecek her zaman geçmişten daha parlaktır. 

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Oğlak Burcu

Yaratıcı fikirlerinizi, iş ortamında paylaşmakta zorlanıyorsanız bu konuda bir şeyler yapmalısınız. İş arkadaşlarınızla dürüstçe bir konuşma yaparak sizi neyin alıkoyduğundan bahsedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Kova Burcu

Size yaklaşıp maddi bir fırsattan bahsedenler olabilir. Bu belki de gerçekten çok iyi bir teklif olabilir ancak sağlıklı bir değerlendirme yapabilmek için öncelikle bir adım geri atıp konuyu enine boyuna değerlendirmelisiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Balık Burcu

Ailenizle ilgili bazı konularda, diğerlerinden çok daha olumlu düşüncelere sahip olabilirsiniz. Böyle zamanlarda orta yolu bulmak için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!