21 Mart 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Güneş Koç burcuna giriş yaparken, bir yandan da bahar ekinoksu yaşanıyor. Bahar geldi ve bu yeni mevsimi karşılamak için hiç kimse sizden daha heyecanlı olamaz. 

Uplifers önerisi: Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. ¨Hayallerinizi gerçekleştirmek için çocukluk cesaretinizi kaybetmeyin¨

Boğa Burcu

Hayatınızda değişim ve dönüşümle ilgili pek çok şey yaşanıyor. Kendinize yeni bir yön belirlemeyi bile düşünüyor olabilirsiniz. Özellikle eğitim ve seyahat konuları ön plana çıkabilir.  

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

İkizler Burcu

İş hayatında önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürüttüğünüz bir proje varsa, bir sonraki adımlarınızı planlamak için yetenekli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Yengeç Burcu

Kendinizi iyi ve güvende hissetmeniz için iş hayatını çok önemsiyor olabilirsiniz. Ancak hayatın işten ibaret olmadığını, sevdiğiniz kişilerin endişelerini de gidermeniz gerektiğini unutmamalısınız. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Aslan Burcu

İş yerinde tamamlanması gereken bir projeyle ilgili tüm gözler size dönebilir. Sorumluluk duygunuz ve tecrübeleriniz, bu konuda ön plana çıkmanızı gerekli kılabilir. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde 2009 yılında yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Başak Burcu

Başarılı olmak istiyorsanız motivasyonunuzu korumalı ve kararlı olmalısınız. Kararlı olursanız, attığınız adımların sonuçlarını alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Terazi Burcu

Keyifli ve yumuşak bir gün sizi bekliyor. Sevdiğiniz kişiyle ve eski arkadaşlarınızla duygularınız konusunda daha açık olursanız, güzel vakit geçirebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Mutlu olmak için aslında yapmamız gereken tek şey, mutluluğa açık olmak ve mutluluğa odaklanmak. “İlişkilerinizde mutluluğu bulabilmek ve iç huzura kavuşabilmek için 21 öneri

Akrep Burcu

Bir projeyle ilgili görüşlerinizi desteklemek için bilgi edinmeniz gerekebilir. Ancak bu bilgiye havadan ulaşamayabilirsiniz, biraz araştırma yapmanız gerekiyor.

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Yay Burcu

Bir yanda yatırımlarınızla ilgili konularla uğraşırken, bir yanda da çocuklarla ve sevdiklerinizle dolu keyifli bir gün sizi bekliyor. Hayatın farklı yönlerini keşfetmek size iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin kendini keşfetmesi, her durumda doğal olması, herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir. ¨Hayatımızın anlamını ararken nerede kayboluyoruz?¨

Oğlak Burcu

Gökyüzünde tam dört gezegen birden burcunuzun aile alanında bulunuyor. Bugün biraz daha ailenizle ve evle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Yeni bir sezona girerken, evinizle ilgili bir temizlik programı uygulamaya başlayabilirsiniz. ¨30 Günlük pratik temizlik önerileri¨

Kova Burcu

Yaptığınız işe sorumluluk duygusuyla yaklaşıyor ve çok özen gösteriyorsanız, bunun karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. Önem verdiğiniz kişiler, yaptığınız işin öneminin farkında. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Balık Burcu

Motivasyonunuz ve kararlı duruşunuz başkalarının da dikkatini çekiyor. Çevrenizdekiler, sizin bu karakteristik özelliklerinizi daha fazla ön plana çıkarabilir. 

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!