21 Mart 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Aldığınız bir haberin şaşkınlığıyla birlikte hızlı hareket etmekten kaçınmalısınız. Yakın zamanda alacağınız diğer haberlerle birlikte daha doğru bir karar verebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Boğa Burcu

Büyük mutluluklara yol açabilecek anlar yaşayabilirsiniz. Gelecekte kafanızı takmadan yaşayacağınız özel anların tadını çıkarmaya bakmalısınız.

Uplifers önerisi: İlk buluşmanızda, özel bir damak tadına ve restoran bilgisine sahip olarak da partnerinizi etkileyebilirsiniz. Özel bir buluşma için, GastroClub’ın hazırladığı, birbirinden özel ve seçkin 600‘ü aşkın restorandan oluşan GastroMekanlar’ın listesine bir göz atın. “Güzel bir buluşma için İstanbul’un ideal mekanları

İkizler Burcu

Sürüncemede kalan bazı sorunlarınız için uzun zamandır bir çözüm arayışında olabilirsiniz. Bir çıkmaza girdiğinizi düşünseniz de araştırmaya devam etmelisiniz, aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Eğer ailenizde sorun yaşadığınız kişi anneniz ise; ¨annenizle daha sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarına¨göz atabilirsiniz. 

Yengeç Burcu

Uzun zamandır kendinize verdiğiniz sözleri yerine getirememeniz sebebiyle endişeye kapılabilirsiniz. Burada değiştirmeniz gereken bir şeyler var ve en kısa sürede bunun farkına varacağınıza emin olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor. ¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Aslan Burcu

Sır saklamak kapana kısılmış halde hissetmenize yol açabilir. Eğer bu sırrı gerekli insanlarla paylaşıp omuzlarınızdaki yükü azaltırsanız kendinizi daha iyi hissedeceğinize şüpheniz olmasın. 

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Başak Burcu

Hedeflerinize doğru bir adım atmış olabilirsiniz. Bir anda tüm yolu bitiremeseniz bile ufak adımlar atarak başarıya ulaşabileceğinize inanmalısınız.

Uplifers önerisi: Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Terazi Burcu

Siz inanmasanız da işler daha iyiye gidiyor. Siz göremeseniz bile perde arkasında her şey sizin için daha iyiye doğru ilerliyor. Umudunuzu asla kaybetmemelisiniz.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Akrep Burcu

İş hayatınız hakkında şikayetçi olduğunuz çok fazla konu mu var? Her şeyin bir sınırı olduğunu ve gereksiz yere kendinizi mutsuz etmemeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Yay Burcu

Bir yola çıkmadan önce hangi yöne gideceğinizden çok, yolda geçireceğiniz zamanın sizin için daha değerli olduğunu unutmamalısınız. Kapıyı açıp dışarıya çıkarsanız, keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Oğlak Burcu

En güzel film senaryosu bile tamamlandıktan sonra defalarca değişikliğe uğrayabilir. Hayalinizde olan mutlu sonu düşünüp buna yönelik değişiklikler yapmaktan korkmamalısınız.

Uplifers önerisi: Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. “Gelişimi sağlamanın yolu: Değişim kası

Kova Burcu

Şu sıralar kazanamayacağınız bir mücadelenin içerisine girdiğinizi düşünebilirsiniz ancak sabrınızı ve kararlığınızı kimsenin alt edemeyeceğini unutmamalısınız.

Uplifers önerisi: Kararlılık, başarıya giden yolda yanınıza alabileceğiniz en değerli özelliklerden biridir. Kararlılığınızı ve inancınızı korumak için motivasyonunuzu canlı tutmayı ihmal etmeyin. “Motivasyonunuzu korumanın 20 etkili yolu

Balık Burcu

Venüs’ün geriye doğru hareketini içeren bu zaman periyodu seçimlerinizi ve estetik duygunuzu ön plana çıkarabilir. Sosyal hayatınızı ve ilişkilerinizi irdeleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!