21 Kasım günlük burç yorumları

21 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayacağınız ve ikili ilişkilerinizde başarılı olacağınız bir gündesiniz. Ev ortamınızda yakaladığınız bu sıcak ortam, işiniz ile ilgili yaşayacağınız gergin zamanlarınızda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi:  Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Boğa Burcu

Bugün empati duygunuz yoğun olacak. Bu nedenle partnerinizle ya da yakın bir arkadaşınızla konuşmanız gereken bir mesele varsa, sorun yaşamadan iletişim kurabilirsiniz. Konuşmak için uygun bir zaman yakalamaya çalışın.

Uplifers önerisi:  Hem çevrenize katkıda bulunmak, hem de kendinizi geliştirebilmek için, soru sormaktan, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. “Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri“

İkizler Burcu

Bugün finansal konular biraz kafanızı kurcalayacak. Harcamalarınızda yapacağınız küçük değişiklikler, başlayacağınız küçük birikimler gelecekte rahat etmenizi sağlayabilir.

Uplifers önerisi:  Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Yengeç Burcu

Duygularınızın çevrenizde olup bitenlerden oldukça etkileneceği bir gündesiniz. Etrafınızdaki insanlar bugün fazlasıyla hassas olabilirler ve söyleyeceğiniz küçücük bir şey fazla reaksiyon vermelerine neden olabilir. Anlayışınızı ve sakinliğinizi korumanızda yarar var.

Uplifers önerisi:  Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğu kanısına varıyor. .¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Aslan Burcu

Ailenizin bitmek bilmeyen ihtiyaçları sizi bunaltabilir. Günlük işlerinizden bir süreliğine sıyrılmalı, rutininizde değişiklikler yapmalısınız. Arkadaşlarınızı arayabilir, dışarı çıkıp biraz kafanızı dağıtmak için bir buluşma organize edebilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Hayatta her zaman yaşamayı seçin ve her gün biraz da olsa dışarı çıkın. Mucizeler sizi dışarıda bekliyor. Regina Bett’in kaleminden ¨90’lıktan 45 hayat dersi¨

Başak Burcu 

Bugün duygularınız konusunda oldukça hassas olabilirsiniz. Çevrenizde olup biten her şey modunuzu çok çabuk değiştirebilir. Duygularınızın farkında olmanız ve bu duyguların hangi durumlarda ortaya çıktığını anlamanız, aşırı tepki vermekten kaçınmanız için önem taşıyor.

Uplifers önerisi:  Bazen, olaylar kontrolümüzden çıkar, duygusal dengemiz anlık değişkenlikler gösterir. Böyle durumlarda her şeyi yerli yerine oturtmak için yapacağımız küçük dokunuşlar yeniden dengemizi yakalamamızı sağlayabilir. Prof. Dr. Barton Goldsmith’in önerdiği günlük 10 ruhsal fitness egzersizlerine bir göz atabilirsiniz.

Terazi Burcu

İş hayatınızın yoğun gittiği bir dönemdesiniz. Bu yoğunluktan sıyrılarak biraz kendinize zaman ayırmanızın ve dikkatinizi toplamanızın zamanı geldi. Meditasyon ya da yogayla zihninizi tekrar canlandırabilir, daha sağlıklı ve aktif bir hayat yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi:  Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. ¨Meditasyon: Zihninizi boşaltmak için ipuçları¨

Akrep Burcu

Yakın bir arkadaşınızın beklenmedik bir yardım talebiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yoğun iş temponuzdan bir süreliğine sıyrılıp arkadaşınızın yardımına kulak vermeli ve analitik düşünme yeteneğinizle problemlerine çözüm önerileri sunmalısınız.

Uplifers önerisi:  Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

Yay Burcu

Finansal bir konu üzerine yapacağınız bir anlaşma için yoğun olarak çalışıyor olacaksınız. Bu çalışmalarınız, yetenekli ve yaratıcı bir ekip arkadaşınızın da desteğiyle oldukça güzel sonuçlar getirecek.

Uplifers önerisi:  Kendi işinizi kendiniz yapıyor olmak gurur duyulacak bir şeydir. Ancak ihtiyacınız olduğunda yardım istemeyi bilmelisiniz. ¨Üretken insanların ortak özellikleri¨

Oğlak Burcu

Özellikle ikili ilişkilerinizde aktif olacağınız bir gündesiniz. Eğer henüz bir partneriniz yoksa, bugün yeni biriyle tanışabilirsiniz. İçinize attığınız duygularınızla yüzleşmenin vakti geldi.

Uplifers önerisi:  Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨ Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Kova Burcu

Bu aralar sağlıklı yaşam ve spora dair kendinizi eksik hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Sağlığınızı daha fazla önemsemeli ve vücudunuza dikkat etmelisiniz. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmaya çalışmalı ve daha sağlıklı yaşamak için harekete geçmelisiniz.

Uplifers önerisi:  Sağlıklı olabilmek için, iyi beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya özen gösterin. Daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, “Live up” kategorimizdeki önerilerimize bir göz atın.

Balık Burcu

Bugün oldukça enerjik ve mutlu olacağınız bir gün olacak. Arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz söz konusu olabilir. Enerjinizin sosyal ilişkilerinize olumlu olarak yansıdığını farkedeceksiniz.

Uplifers önerisi:  Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın. 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!