21 Kasım 2015 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Beklenmedik bir anda kapınızı çalan ilham sayesinde olaylara bambaşka bir açıdan bakabilirsiniz. Görmek istediğiniz bir yer varsa, oraya gitmenin tam sırası olabilir.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Boğa Burcu

Hayatınıza kolaylık getirecek yeni teknolojiler keşfedebileceğiniz bir gün olabilir. Özellikle sağlık uygulamaları dikkatinizi çekebilir.

Uplifers önerisi: İnternet ve teknolojinin hayatımıza bu kadar entegre olmuş olması bize inanılmaz nimetler sunuyor. Akademik eğitim alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, online dersler alabileceğiniz platform ve üniversitelerin web sitelerine bir göz atın. “İnternetin nimetlerinden faydalanın: Online akademik web siteleri ve platformlar

İkizler Burcu

Yaşam koçu, psikolog ya da diyetisyen gibi bir uzmanla çalıştıysanız, ona teşekkürünüzü zarif bir armağanla iletebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Orijinal aynı zamanda da hesaplı Feng Shui hediyeleri tam size göre olabilir. Feng Shui düzenine uygun yaşamak, evin içindeki pozitif enerjiyi ortaya çıkararak arkadaşlarınızın veya ailenizin evini daha huzurlu bir yer haline getirebilir. “Sevdiklerinizin evindeki enerjiyi yükseltecek Feng Shui hediye önerileri”

Yengeç Burcu

Bu aralar ev dekorasyonu ile uğraşmak, öncelikli meseleniz haline gelebilir. Seçiminizi parlak ve ferah renklerden yana kullanabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Aslan Burcu

Aşk hayatınızda, heyecanlı buluşmalar ya da sürpriz organizasyonlar içeren güzel gelişmeler olabilir.

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım”

Başak Burcu

Bugün uzun zamandır ele alamadığınız finansal yönetim ve para biriktirme konularında hızlı bir ivme yakalamanız mümkün.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Terazi Burcu

Hedeflerinize ulaşma yolunda biraz sabırsız davranabilirsiniz. Sabırsızlığınızı avantaja çevirmek için önceliklerinizi iyi belirlemekte fayda var.

Uplifers önerisi: Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemek için öncelikle ne istendiğinin farkında olmak gerekir. ¨Başarıya ulaşmanın yolları: Hedef belirlemek¨

Akrep Burcu

Önümüzdeki günler için yaptığınız sosyalleşme planları için bugün son derece uygun ve verimli bir gün olabilir.

Uplifers önerisi: Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. “Sosyal yalnızlığın olumsuz etkilerinden korunmak için hayat veren öneriler

Yay Burcu

Kültürel bir etkinlik, ilginç bir seyahat ya da ailece çıkmayı planladığınız yeni yıl tatili için izin almak için patronunuzla görüşmeniz gerekebilir.

Uplifers önerisi: Eğer kış tatilleri hoşunuza gidiyorsa, Ren geyikleriyle donmuş göl etrafında kar dolu dağ eteklerinde gezinti yapmak ve igloo’da gökyüzünü izleyerek vakit geçirmek harika bir tatil yapmanıza kesinlikle destek olacaktır. “Kış tatili sevenlere farklı bir alternatif: Kakslauttanen Otel

Oğlak Burcu

Yaptığınız tatil planlarından tatmin olmayıp yeni arayışlar içine girebilir, yaratıcı seyahat planları yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz. Uruguay günlükleri: “‘Punta del Este’ avuç içi kadar mutluluk yeter!

Kova Burcu

Zor bir problem ile başa çıkmakta olan bir arkadaşınıza tavsiyelerinizle destek olarak, onun bu zorlu süreci atlatmasına yardımcı olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Hayatımızın büyük bir bölümünü arkadaşlarımıza ayırırız. Sosyal bir çevre içinde olmak hem yaşam kalitemizi yükseltir hem de kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Fakat, arkadaş ilişkilerini güçlü tutabilmek için yapmamız gereken şeyler var. “Daha iyi bir dost olmak için yapmanız gerekenler

Balık Burcu

Patronunuz ya da yöneticinizle hedefleriniz hakkında konuşabilir, maaş ve unvanınız konusunda bazı ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İşyerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!