21 Haziran 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugün ailenize öncelik vermek iyi olabilir. Anne babanızla veya çocuk sahibiyseniz onlarla vakit geçirmek hem size hem onlara iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Boğa Burcu

İçgüdülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermek iyi olabilir. Eğer satış veya pazarlama alanında çalışıyorsanız, müşterilerinizin ihtiyaçlarına sezgilerinizi kullanarak kulak vermek sizi başarıya götürebilir. 

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

İkizler Burcu

Özel bir yeteneğiniz varsa, buna yatırım yapmak size yeni kapılar açabilir. Eğer girişimciyseniz, işinizi büyütmek için karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Yengeç Burcu

Kendinizi ön plana koymanın ve daha görünür olmanın tam zamanı. Eğer önem verdiğiniz birini etkilemek istiyorsanız, daha fazla öne çıkmalısınız. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Aslan Burcu

Yapacağınız bir yatırım veya tasarruf planı, hayatta en çok önem verdiğiniz şeyleri yeniden görmenizi sağlayabilir. İhtiyaç duymadıklarınızla vedalaşmanın ise vakti gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanoğlunun çektiği acıların en büyük kaynağının bağlanma alışkanlığı olduğunun altını çizen Buda, mutluluğun anahtarını “bırakmayı öğrenmek” olarak gösteriyor.¨Bırakma sanatı: Vazgeçmeyi öğrenmek¨

Başak Burcu

Gireceğiniz bir kalabalıkta, etrafınızdakileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Yapacağınız özel bir iş birliği, şimdiye kadar fark etmediğiniz bir şeyin ortaya çıkmasına vesile olabilir. 

Uplifers önerisi: İletişiminizde kullanacağınız küçük ancak etkili birkaç yöntem, karşınızdaki kişilerde ummadığınız etkiler bırakabilir. “Karşınızdaki kişileri kolayca etkilemenizi sağlayacak pratik iletişim becerileri

Terazi Burcu

Günlük iş yoğunluğunuzu yeniden düzenlemeniz gerekebilir. İş hayatı ve özel hayat arasındaki dengeyi sağlamak bazen zor olsa da bu denge sizi hayatın her alanında daha başarılı yapacak. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Akrep Burcu

Yeni deneyimler, potansiyelinizi ortaya koymanıza yardımcı olabilir. Katılacağınız bir seminer, konferans veya festival olaylara bakış açınızı baştan sona değiştirebilir. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Yay Burcu

Yakın olduğunuz bir kişi, sizin hiç bilmediğiniz bir yönünüzü ortaya çıkarmanızı sağlayabilir. Bu sayede kendinizin farkına varıp, daha güçlü olduğunuzu hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Belki ‘bir dakika’lık bir zaman dilimi, kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için size çok kısa geliyordur. Ama bugün başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. “Sadece bir dakikalık meditasyon ile farkına varacağınız 9 şey

Oğlak Burcu

Bugün olaylara karşı biraz daha hassas yaklaşabilirsiniz. Bu durum özellikle aileniz, yakın arkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağı daha güçlü hissetmenizi sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Kişinin yaşadığı duyguların sonuçlarını kontrol edebilmesi için, önce duygularını fark etmesi ve bunları nasıl ifade edeceğini bilmesi gerekir. Aksi takdirde duygularımız bizi kontrol edecektir. ¨Duyguları tanımanın ve ifade edebilmenin önemi¨

Kova Burcu

Kendinizi daha canlı, heyecanlı hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Bu heyecanınız sayesinde özgüveninizi daha yüksek hissedebilir ve kendinize yepyeni kapılar açabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Balık Burcu

Hayallerinizi gözden geçirmek, arada unuttuklarınızı hatırlamak size kendi gücünüzün farkına varma konusunda çok yardımcı olabilir. Gücünüzü ve özgüveninizi fark ederek hayatınızda yepyeni kapılar açabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar.¨Hayata dair gücümüzün farkında mıyız?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!