21 Haziran 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Konuşurken seçtiğiniz kelimelere özen göstermenizin yararlı olduğu bir gündesiniz. Seçtiğiniz sözcükler sizi istemediğiniz pozisyonlara sokabilir, bir diğer deyişle bin kere düşünüp bir kere konuşun.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıya ulaşmış olan kişilerin sırlarından biri, ne söyledikleri kadar nasıl söylediklerine de önem vermeleridir. Çünkü aslında iletişim, konuşmadığınız ve hatta farkında olmadığınız zamanlarda da devam eder. ¨Vücut dilini doğru kullanmak için ipuçları¨

Boğa Burcu

Ekonomik anlamda yaşadığınız kararsızlık kafanızı karıştırıyor olabilir. Belki de karar vermeden önce daha detaylı bir araştırma yapmak doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.

Uplifers önerisi: Çoğumuz için karar verme süreci zordur. Alınan karar hayatımızda var olan düzeni değiştireceği için korkarız. İnsana güvende hissettiren şey bilindik olan, tanıdık gelendir…Uzman klinik psikolog Romina Kuyumcuoğlu’ndan; ¨Karar verme zorluğu¨

İkizler Burcu

Yönetici gezegeniniz Merkür bugün İkizler’in üstüne geliyor. Bugün kendinizi çeşitli konuşmalar yaparken bulabilirsiniz, normalden daha konuşkan olduğunuz zamanlarda yeni insanlarla tanışmaktan çekinmeyin.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yengeç Burcu

Güneşli havaların tadını çıkarmaya hazırlandığınız bugünlerde halletmeniz gereken işler olabilir. İşlerinizi tamamlayıp bir tatile çıkmak kendinizi daha iyi hissettirecektir.

Uplifers önerisi: Okyanus aşırı seyahatleriyle Explore Up köşemizi neşelendiren Irmak Yazım’ın seyahat günlüklerini okuyabilir, yeni destinasyonlarınızı yaşadığı maceralara göre seçebilirsiniz.

Aslan Burcu

Dahil olduğunuz ekip projesi için verimli bir konuşma sizi bekliyor olabilir. Açık konuşmanın en etkili yol olduğunu görebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Başak Burcu

Sözcükler sizin kaynağınız durumunda ve bugün özellikle iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz sorunlara mantıklı çözümler üretmek isterken en yakın dostunuz olabilirler.

Uplifers önerisi: Bazen saatlerce konuşsak bile, bir türlü anlaşamayabiliriz. İletişimin koptuğu ve kimsenin karşı tarafın görüşlerini anlamadığı zamanları kontrol edebilmek için “Kullandığınız kelimeler ve karşınızdakilerin aldığı mesajlar

Terazi Burcu

Araştırma, yazı, sunum ve diğer iletişim araçları sizin için oldukça önem arz ediyor. Bu araçların sizi vezir de rezil de edebileceği bir günde olduğunuzu unutmayın.

Uplifers önerisi: Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becerilerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekir. Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, kurumsal şirketler için de özel ¨kişisel gelişim eğitimleri¨ vermektedir.

Akrep Burcu

Para kazanma ve kazandığınızı biriktirme hırsı sizi rakamlar, gerçekler ve kişiler hakkında derin düşüncelere sevk edebilir.

Uplifers önerisi: Zor zamanlar için kenarda bulunduracağınız bir miktar para, sizi borç altına girme stresinden kurtaracak, hayatınızı istediğiniz şartlarda yaşayabilmenize yardımcı olacaktır.¨Para biriktirmenize yardımcı olacak 21 ipucu¨

Yay Burcu

Eşiniz veya sevgilinizle yaptığınız konuşmalarda sorumluluk almanız ve ilişkiniz için hoş olmayan kararlar almanız gerekebilir.Kendinize güvenmeyi ihmal etmeyin.

Uplifers önerisi: Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. ¨Hayatımızı yönetmek için sorumluluk almak¨

Oğlak Burcu

Karakterinizin bir parçası olan yüksek iş ahlakına ihtiyaç duyduğunuz bir günde olabilirsiniz. Gün boyunca iş hayatınızda karşınıza çıkabilecek çeşitli sorunları iş ahlakınız sayesinde doğru şekilde çözümleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Kova Burcu

Yaratıcı projeler tüm fikirleri ortaya çıkarabilecek diyaloglara vesile olabilir ancak bu kadar fazla fikrin ortaya çıkması sizde bir kafa karışıklığına sebep olabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Balık Burcu

Kariyer hedeflerinizin sizi zorlayabileceği bir gün sizi bekliyor. Bu zorluklar ciddi gibi gözükse bile yılmayın, kendinizi zorlamak iyi sonuçlara vesile olabilir.

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!