21 Eylül 2016 günlük burç yorumları

6 Haziran 2016 günlük burç yorumları ve Uplifers mutluluk önerileri için tıklayın!

Koç Burcu

Bakış açınızı yeni ve cesur bir yöne çevirdiğiniz bugünlerde kariyeriniz konusunda anlamlı ve oldukça önemli bazı konuşmalar yaşayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirmek çok önemlidir. Kariyerinizi geliştirmenin en önemli öğelerinden biri, çevrenizi genişletmektir. ¨Hayatınızı olumlu yönde geliştirecek 100 öneri¨

Boğa Burcu

Gelişiminize uzak bir pencereden bakabilecek olursanız, kariyerinizde öne çıkabilmek için daha fazla eğitim almanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Öğrenmenin yaşı yoktur.

Uplifers önerisi: Kurumsal yapılar içinde oluşan anlaşmazlıkları çözmek için iletişim becelerinizi etkin biçimde kullanmanız gerekir. Uzman Klinik Psikolog Romina Kuyumcuoğlu, kurumsal şirketler için de özel ¨kişisel gelişim eğitimleri¨ veriyor.

İkizler Burcu

Ailenizle ilgili araştırma yapıyor ve atalarınız hakkında bazı konuları konuşuyor olabilirsiniz. Bu sayede hasır altı edilmiş birçok gerçeği ortaya çıkarabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Aileniz sizin için çok önemli ve bağlarınız hiç kopmasın istiyorsunuz. “Güçlü aile bağları kurabilmek için izlemeniz gereken 10 adım

Yengeç Burcu

Sevgilinizle birlikte ilişkinizin nereye gittiği konusunda uzun bir konuşma yapabilirsiniz. Ancak öncesinde bazı konularda her şeyi bildiğinizden emin olun.

Uplifers önerisi: Birçok insan artık sadece ilişkide olmanın verdiği rahatlık ve güven hissi yüzünden birileriyle beraber. Ancak partnerinize karşı hislerinizin gerçek olduğuna inanıyorsanız ilişkiye adım atmalısınız. ¨İlişkiniz sizi mutlu ediyor mu?¨

Aslan Burcu

Günlük harcamalarınızı ilgilendiren konularda yeni arayışlara girebilirsiniz. Zamanınızı daha iyi kullanmanızı sağlayacak yeni alternatifler keşfedebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. Enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. “Enerji dengenizi koruyabilmek için günlük rutininizde mutlaka olması gereken 5 alışkanlık

Başak Burcu

İçinizde yatan sanatçıyı ifade etmek adına yepyeni bir yöntemi keşfetmenin arifesinde olabilirsiniz. Bu yöntem ile kendinizi yeni baştan tanımlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Özgüvenin temel kaynağı kişinin kendini tek ve özgün hissedebilmesidir. ¨Özgüven formülü: Ben tekim!¨

Terazi Burcu

Ev hayatınızla ilgili önemli bir karar vermek üzere olabilirsiniz. Yeni bir alış, satış yapabilir, daha küçük bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Evimizle ilgili kısa sürede çözümlenebilecek küçük işler ya da eksiklikler, bazen içinden çıkılamayarak gereğinden fazla zamanımızı alabiliyor. Ancak bazı pratik çözümler ve yaratıcı fikirlerle günlük işlerinizi ya da evinizin eksikliklerini tamamlayabilmeniz, kullanmadığınız malzemeleri dekoratif ve kullanışlı objelere dönüştürebilmeniz mümkün. “Yaşamınızı kolaylaştıracak pratik ev dekorasyon fikirleri

Akrep Burcu

İşinizle ve iş ortaklarınızla ilgili bir geçiş dönemi yaşayabilirsiniz. Daha detaylıca inceleme yapabilmek ve bu yeniden yapılanmayı kontrol edebilmek için fazlaca zamana ihtiyacınız olabilir.

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Yay Burcu

Yeni bir iş konusunda diyaloglara başlayabilirsiniz. Şu an hali hazırdaki müşterilerinizle, yeni temsilcilerle ve muhtemel rakiplerinizle yapacağınız görüşmeler sizin adınıza belirleyici olabilir.

Uplifers önerisi: Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. “İçgüdülerimize neden güvenmeliyiz?

Oğlak Burcu

Eğitim imkanlarınızı değerlendirmelisiniz. Bu konuda fazla bilgi ve araştırmanız olmayabilir, bu sebeple yapacağınız her şey sizin hanenize artı olarak yazılabilir.

Uplifers önerisi: Yatırım denince akla, önce finansal anlamda zenginlik gelir. Ancak sizi zengin kılan asıl yatırım; kendi büyümenizi ve gelişiminizi sağlayacak, daha iyi bir hayat kurmanıza yardımcı olacak, “kendi”nize yapacağınız yatırımdır. ¨Hayatınıza yatırım yapın¨

Kova Burcu

Olmamanız gereken bir yere, olmadığınız kadar doğru şekilde görevlendirilmiş olabilirsiniz. Büyük resmi görebilme kabiliyetiniz bu gibi durumlarda oldukça kullanışlı olabilir.

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yanstmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Balık Burcu

Yeni bir girişimde yepyeni takım arkadaşlarıyla çalışıyor olabilirsiniz. Bu sebepten dolayı sürekli ve açık bir diyalog ortamında bulunmanız ve bunu insanlara sağlamanız gerekebilir.

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!