21 Ekim 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sevdiğiniz kişi bugün kendisini çok enerjik ve aşk dolu hissedebilir ve bunu yazacağı mesajlarla size de hissettirebilir. Yanıt verirken siz de onun duygularının hassasiyetini göz önünde bulundurmalısınız. 

Uplifers önerisi: Eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. Biraz çabayla ilişkinizde ‘cicim aylarındaki’ romantizmi tekrar yakalayabilirsiniz. “İlişkinizdeki aşkı yeniden canlandırmak için 4 adım

Boğa Burcu

Sevdiğiniz kişiyle birlikte finansal anlamda ihtiyaçlarınıza karşılık bulacak bir teklif alabilirsiniz. Hiç düşünmeden evet diyebilirsiniz. Maddi anlamda yaşayacağınız bu rahatlama, ilişkinizde de önemli bir rahatlama yaratabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

Cazibenizi ve sanatçı yönünüzü kullanma yeteneğiniz, size iş hayatında çok önemli kapılar açabilir. Sınırınız gökyüzü, bu yüzden hayal gücünüzün istediği gibi uçmasına izin verin. 

Uplifers önerisi: Tüm hayallerinizin gerçek olduğunu düşünün; ne kadar başarılı, keyifli ve enerjik hissettiriyor, öyle değil mi? Hayallerin adının “hayal” olmasının bir sebebi var elbette, ancak hiçbir hayal ulaşılmaz değil. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için sahip olmanız gereken özellik, araç ve beceriler

Yengeç Burcu

Eğer bir ilişkiniz varsa, birlikte keyifli bir akşam yemeği yemek iyi fikir olabilir. Eğer bekarsanız ve hayatınıza birinin girmesini istiyorsanız, gözlerinizi dört açın çünkü karşınıza sizi etkileyecek biri çıkabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalara göre; farklı nedenlerle fiziksel olarak uyarılan insanların hoşlandıkları cinsten tanımadıkları biriyle tanıştıklarında, hissettikleri çekim de artıyor. “Hissettiğimiz gerçekten cinsel çekim mi? Yoksa onu başka duygularla mı karıştırıyoruz?

Aslan Burcu

Evinizle ilgili yeni bir dekorasyon veya taşınma fikriniz varsa, bu konuda güzel bir haber alabilirsiniz. Evinize katacağınız yaratıcı dokunuşlarla bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Başak Burcu

Hizmet aldığınız üçüncü partilerle ilgili verimli bir gün sizi bekliyor. Acentanız, iş ortaklarınız, muhasebeciniz ve danışmanlarınızdan çok yardım alabilirsiniz. Bunun karşılığında ufak bir hediyeyle jest yapabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Terazi Burcu

Kariyerinizle ilgili önemli bir ilerleme kaydedebileceğiniz bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bol kazançlı bir müşteri kazanabilir, yaratıcı bir proje ortaya koyabilir ve yeni bir departmanın başına geçebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar spor yapan kadın yöneticilerin liderlik vasıflarını daha fazla geliştirdiklerini ve takım çalışmasında sporun kritik bir rol oynadığını ortaya koyuyor. Siz de hayatınızdan sporu ihmal etmeyin. “Spor yapan kadın yöneticiler kariyerlerinde daha hızlı ilerliyor

Akrep Burcu

Eğer çocuğunuz varsa, onun yaratıcı gücüne tanık olup gurur duyabilirsiniz. Onun yeteneklerini geliştirebilmesi için, desteğinizi hissettirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. 

Uplifers önerisi: Empati günümüzde sık kullanılan bir kelime olarak karşımıza çıkıyor. Empati neredeyse herkesin istediği bir şeydir, ancak çok azı gerçekten nasıl verileceğini veya alacağını bilir. Öz-tatminin vurgulandığı dünyamızda kısa arza rağmen yüksek talep var. Bu, gelecek nesillere, onların etrafındaki kişilere empati duymanın ne anlama geldiğini öğretmek için haklı bir neden. “Çocuklarda empati: Başkalarına değer vermeyi öğretmek

Yay Burcu

Anne veya babanızın sağlığıyla ilgili bazı ihtiyaçları olabilir. Bunları karşılamak için günlük rutininizde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. ¨Aile içi iletişimin önemi¨

Oğlak Burcu

Eğer bekarsanız ve hayatınızda birinin olmasını istiyorsanız, aradığınız romantizm bir tanıdık aracılığıyla sizi bulabilir. Bir arkadaşınız sizi çok etkileyici biriyle tanıştırabilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınızla bir mekandasınız ve uzaktan çok beğendiğiniz ve etkilendiğiniz birini gördünüz ama ilk adımı atamıyorsunuz. Araştırmacıların, farklı flörtleşme tekniklerini farklı mekanlarda deneyerek vardığı sonuçlara göz atarak, ne yapmanız gerektiği konusunda biraz yardım alabilirisiniz. “Bilimsel araştırmalara göre flörtleşmenin en etkili yolları

Kova Burcu

Eğer bir zam veya terfi beklentisi içindeyseniz, bu konuda önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Veya hiç ummadığınız bir şey olabilir ve bambaşka bir yerden teklif alabilirsiniz. Hayalinizdekilere ulaşmanız çok yakın. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Balık Burcu

Neptün, Venüs ile mükemmel bir açı yakalıyor. Yurt dışından kuracağınız bir bağlantı sayesinde ithalat-ihracat anlamında önemli bir anlaşma sağlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!