20 Temmuz 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Yardımınıza ihtiyacı olan bir yakınınızla ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Bunu sevgiyle ve şefkatle yaparak hem kendinize hem de karşınızdaki kişiye çok şey katabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

Hukuki konular veya sözleşmelerle ilgili konular odak noktanız olabilir. Bir satın alma, ödeme veya kredi kullanma konusu varsa, bunu bugünlerde çözmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

İkizler Burcu

İşle ilgili bir ödül beklentiniz olabilir. Ancak bunun bir hediye veya bonus olmasından ziyade nakit para şeklinde olması sizi çok daha fazla mutlu edecektir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Yengeç Burcu

Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay, size çok belirgin fırsatlar sunuyor. Uzun vadeli hedefler oluşturmak ve bunlara ulaşmak için başarının yolundan gitmek size kendinizi daha iyi hissettirebilir. 

Uplifers önerisi: En son ne zaman gözünüzü korkutan bir hedefiniz oldu? En son ne zaman ıslak ıslak terlediniz de yine o uçurumun başına gidip aşağı atlamak için can attınız? En son ne zaman o düşme hissi sizi alıp da yumuşatıverirken bir uçurumun üzerinden metrelerce derinliğe atladınız? “Neden kendinize meydan okumalısınız: Çünkü hayat, o zaman hayat!

Aslan Burcu

Bu sıralar biraz cesaret ve destek konusunda kendinizi eksik hissedebilirsiniz. Böyle zamanlarda sizin için profesyonel tatminin ne olduğunu düşünmeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Başak Burcu

Bir süredir aranıza fiziksel mesafe giren bir arkadaşınızla, sosyal mecraları kullanarak yeniden yakınlaşabilirsiniz. Sanki hiç uzaklara gitmemiş, birbirinizden uzaklaşmamış gibi hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Terazi Burcu

Kariyer hedeflerinizin peşinden giderken, ev ve özel hayatınızla ilgili konularda bir dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Endişelenmeyin, ilk başta zorlansanız da sonra mutlaka bir çözüm bulursunuz. Denge sizin işiniz!

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Akrep Burcu

Bir konuda önemli bir kazanım elde etme şansınız olabilir. Bu bir diploma veya sertifika olabilir. Bunu elde etmek çok büyük fedakarlıklar gerektirse de bunu yapmaya hazırsınız. 

Uplifers önerisi: Hayal kurarız, içimizden geçiririz. Çok basittir aslında dilediklerimiz; kimi daha fazla bolluk bereket ister, kimi bir aile kurmayı, çocukları olmasını, hayatının aşkıyla karşılaşmayı diler. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için muhteşem reçete: Başarının 7 spiritüel yasası

Yay Burcu

Bugünkü Yeniay, size bazı finansal fırsatlar getirebilir. Bu bir bonus, ikramiye veya uzun zamandır beklediğiniz bir kredinin onaylanması olabilir. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay, sizin ortaklıklar alanınıza denk geliyor. Evlilik, nişan veya birlikteliklerle ilgili bir gelişme söz konusu olabilir. 

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Kova Burcu

Bir yakınınızla birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. Birlikte iyi bir uyum yakalayabilir ve iş anlamında destek gördüğünüzü hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: “Bir atı zorla suya götürebilirsiniz, ama zorla su içiremezsiniz”. Bu Kızılderili atasözünde olduğu gibi, iş hayatında çalışana zorla görev yaptırıldığında, çalışmalarının ne kadar verimli olacağı tartışma konusudur. Modern çağın getirdikleriyle birlikte artık “komuta etme” yöntemiyle iş yaptırmak anlamını oldukça yitirdi. “İş yaşamında “çok çalışmak” ve “verimli çalışmak” arasındaki ilişki nedir?

Balık Burcu

Eğer bekarsanız, bugünkü Yeniay karşınıza yeni bir aşk fırsatı çıkarabilir. Eğer hayatınızda birisi varsa, ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımaya karar verebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başkalarının hakkınızdaki düşünceleri ve öngörüleri her zaman gerçekleri yansıtmayabilir. Mutlu olabilmek için kendi isteklerinizi ve hedeflerinizi belirlemeniz gerekir.¨Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!