20 Ocak 2014 günlük burç yorumları

20 Ocak 2014  günlük burç yorumları
20 Ocak 2014 günlük burç yorumları

Koç

Bu hafta yapacağınız anlaşmalarda mantığınızla karar vermeye ve akıllı adımlar atmaya dikkat edin. Yöneticinizle ya da avukatınızla bir araya gelerek üstünden geçmeniz gereken belgeleri tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Sadece bilimsel çalışmalar yaparken değil, hayatınızın her aşamasında karşılaştığınız problemlere, başa çıkmakta zorlandığınız paradokslara bir bilim insanı gibi analitik bir gözle bakabilmeniz bazen çözüme ulaşmanız için tek başına yeterli olabilir. ¨Bilim insanı gibi düşünmenin yolları¨

Boğa

Bugünlerde üzerinizde olan yaratıcılığınız ve üreteceğiniz yeni fikirler başarılı işler ortaya çıkarmanız konusunda size yardımcı olacaktır. Bu başarınız ve farklılığınız iş arkadaşlarınız ve yöneticileriniz tarafından farkedilebilir ve kariyeriniz konusunda gelişmenizi sağlayacak ödüller sizi bekliyor olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni fırsatlar keşfedebilmek, farklı seçeneklerinizi görebilmek ve fark yaratabilmek için, yaratıcılığınızı beslemekten çekinmeyin. “Mutluluk manifestosu“

İkizler

Bugünlerde sosyal yönlerinizin geliştiğini gözlemleyebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla kurduğunuz samimi ve içten ilişkiler, size işinizle ilgili bir konuda olumlu olarak geri dönebilir. Özgüveninizin ve farklılığınızın getirileri sizi mutlu edecektir.

Uplifers önerisi: Etkili şekilde iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Karşınızdakileri gerçekten dinlemeye özen gösterin. ”Doğru şekilde iletişim kurmanın yolu“

Yengeç

Beklemediğiniz bir zamanda, beklemediğiniz bir kaynaktan finansal konularda destek alabilirsiniz. Bu haftanız iş anlamında biraz yoğun geçebilir. Stres yaşamamak için haftanın ilk günlerinden önemli işlerinizi halletmeye çalışın.

Uplifers önerisi: Küçük işler günlük karmaşa içinde en sevilmeyen işlerdir genelde. İşlerinizi gruplandırıp tek seferde çözebilirsiniz. Modern zamanların kabusu, erteleme alışkanlığından kurtulabilirsiniz.

Aslan

Sosyal hayatınızın öne çıktığı bir dönemdesiniz. Ayın sonlarına doğru beklentiniz olan bir konudaki sorularınıza beklediğiniz şekilde cevap alacaksınız. O zamana kadar sabırla beklemeli, doğru yerde doğru zamanda ve doğru kişiyle olduğunuzdan emin olmalısınız.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Başak

İşlerinizi zamanında ve başarıyla bitirebiliyor oluşunuz işyerindeki yöneticilerinizin dikkatini çekebilir. Alacağınız pozitif geri bildirimler sayesinde pozitif geçireceğiniz ve motivasyonunuzun yüksek olduğu bir gün olacak.

Uplifers önerisi: Keyifli bir döneme girerken, 15 dakikada mutlu olmanızı sağlayacak kısa filmlere de bir göz atın!

Terazi

Bu hafta beraber olduğunuz kişiyle ya da ailenizle her zamankinden daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Dışarı çıkmak için küçük bir plan organize edebilir ya da haftasonu için şehir dışına çıkma planları yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Haftasonu için yakınlarda bir yerlere gitmeyi düşünüyorsanız, İstanbul çevresindeki butik otellere göz atabilirsiniz. ¨Butik oteller rehberi¨

Akrep

Sektör ya da pozisyon değişikliği yapmak istiyorsanız, bugün yapacağınız bir görüşme bu isteğinize pozitif olarak cevap verecektir.  Özellikle ocak ayının sonlarına doğru tanışacağınız yeni kişiler, iş hayatınızla ilgili aklınızın ucundan geçmeyen değişimler yaşamanıza neden olabilir.

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Yay

Bu hafta lehinize sonlanacak anlaşmalar imzalayabilirsiniz. İşinizle ilgili uzun seyahatlere çıkmanız söz konusu olabilir Bu seyahatleri kişisel ve entellektüel birikiminize katkıda bulunacak şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

Uplifers önerisi: İş seyahatlerinizi farklı şekilde değerlendirmeniz her zaman mümkün. İş gezilerini keyifli hale getirip deneyimlerini paylaşan Berk Sergün‘ün yazılarından ilham alabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta finansal anlamda ve kariyeriniz konusunda yükseliş yaşayacağınız bir hafta olabilir. Maaşınızla ilgili bir artış ya da sürpriz bir ikramiye söz konusu olabilir. Adımlarınızı dikkatli atmanızda ve işyerinde göz batabilecek olan davranışlardan kaçınmanızda fayda var.

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Kova

Bu haftasonu uzun zamandır planladığınız gibi, çantanızı toplayıp kısa süreli bir seyahate çıkmak için uygun bir zaman olacak.  Bu hafta içinde yapacağınız tüm yolculuklar size her zamankinden fazla enerji ve mutluluk getirecek .

Uplifers önerisi: Dünyanın size sunduğu güzelliklerin tadını çıkarabilmek için, bol bol seyahat edin. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Seyahat önerileri için ; ¨Explore Up¨ kategorimize göz atın.

Balık

Bu aralar başka insanlara yardımcı olmak ve iyilik yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu konuyla ilgili harekete geçirdiğiniz bir planın etkili olduğunu görmek kendinizle gurur duymanızı ve özgüveninizin artmasını sağlayacak.

Uplifers önerisi: Yeni projeler gerçekleştirdiğiniz bu dönemde, başkalarına yardım etmeyi de düşünebilirsiniz. İyilik yapabilen ve başkalarının hayatında küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler meydana getirebilen kişiler kendilerini daha işe yarar ve mutlu hissederler.¨Can yeleği içimizdedir: İyilik devrimine katılın.¨ 

 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!