20 Nisan 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Finansal anlamda sizin için çok kazançlı olabilecek fikirler duyabilirsiniz. Bu fikirler hiç ummadığınız kaynaklardan gelebilir. Gelen fikirleri unutmadan kayıt altına almak için telefonunuzu, bilgisayarınızı yanınızda bulundurun. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Boğa Burcu

Uranüs, Boğa burcuna cömertlik ve güzellik katmaya devam ediyor. Tutkuyla bağlı olduğunuz bir proje veya fikirle ilgili özgüveniniz daha da yükseliyor. Bu iyi bir haber. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

İkizler Burcu

Bedensel ve zihinsel olarak bazı endişeleriniz varsa, biraz durmak ve kendinizi dinlemek iyi gelebilir. Bazen yalnız kalmak, kendinizle ilgili önemli ipuçları verebilir. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Yengeç Burcu

Yeni ilişkiler kurma beceriniz çok yüksek. Her ne kadar sosyal ilişkiler biraz azalmış olsa da online olarak yeni bağlantılar kurabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır. ¨Yeni insanlarla tanışmanızı kolaylaştıracak pratik öneriler¨

Aslan Burcu

Kariyerinizle ilgili konular bugün sizin öncelikleriniz arasında. Her ne olursa olsun, başınıza gelenleri iyi niyetle karşılamak kendinizi daha iyi hissetmenize ve asıl görmeniz gerekene odaklanmanıza yardımcı olur. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Başak Burcu

Emeklilik fonunuz, kenara attığınız paralar veya kredilerinizi biraz düzenleyerek aslında durumunuzun hiç de fena olmadığını, kenarda bir miktar birikiminiz olduğunu fark edebilirsiniz. Finansal anlamda sandığınız kadar bağımlı bir durumda değilsiniz. 

Uplifers önerisi: Ne kadar çok şeye sahibiz, hiç düşündünüz mü? Bizden önceki nesillere kıyasla bolluk, hatta fazlalık içinde yaşıyoruz. Ancak sahip olduklarımızla mutlu olma katsayımız giderek azalıyor. Peki bu durumu nasıl tersine çevirebiliriz? “Az parayla çok haz getirmeyi hedefleyen tutumlu hedonizm nedir?

Terazi Burcu

Biraz daha az çalışma veya işleri uzaktan idare etme hayaliniz sonunda gerçek oldu. O yüzden hayıflanmayı bırakıp bunun biraz tadını çıkarmaya bakın. Öte yandan bu boş vaktinizi, ek gelir kaynakları yaratmak için düşünerek değerlendirebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gün geçtikçe daha fazla insan uzaktan çalışıyor. Evde, dışarıda hatta yakınlarındaki kafelerde bile bir “ofis” ortamı yaratmak mümkün. Şanslıyız ki, teknoloji ihtiyaç duyulduğunda ya da isteğe bağlı olarak evden çalışmak gibi bir esneklik sağlıyor ve her gün ofise gitme alışkanlığı olan insanlar bile bunu kullanıyor. “Evden çalışırken dikkat etmeniz gereken 6 anahtar nokta

Akrep Burcu

Uranüs Boğa burcuna doğru hareket ediyor, bu da özellikle evlilikle ilgili konularda sizi etkiliyor. Havada aşk konusu var. Eğer evlenmeyi düşünmüyorsanız bile size bunu düşündürecek birisiyle tanışabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Uzun zamandır yolunda giden bir ilişkiniz var ve ilişkiniz artık doğal akış gereği evliliğe gidiyorsa aklınızda pek çok soru işareti belirebilir. Çünkü evlilik, insanın hayatta aldığı en önemli ve riskli kararların başında gelir. “Evlilik kararı almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken sorular

Yay Burcu

Uranüs’ün Boğa burcundaki konumu, işle ilgili konularda sizi etkiliyor. İş yerinde farklı düşünüp, çevrenizdekiler için ilham kaynağı olabilirsiniz. Eğer birisi sizden fikirlerinizi paylaşmanızı isterse, hiç düşünmeden “evet” deyin. 

Uplifers önerisi: Hayatımız boyunca onlarca kişiyle karşılaşırız, arkadaşlarımız olur ilkokuldan öldüğümüz güne kadar… Hiç düşündük mü hayatımıza “ilham” veren hangileriydi? Biz kimi tanıdık da “ben bunu değiştireceğim” diyebildik veya kimin “başarısını” gördük ve “hayır yapamam” dediklerimizi “evet yapabilirim inanıyorum” ile değiştirebildik? “Sevdiklerinize değer katmak için şimdi ilham veren olmaya hazır mısınız?

Oğlak Burcu

Profesyonel hayatınızla ilgili önemli bir kazanım elde edeceğiniz bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yeni bir projenin başına geçebilirsiniz. Bu size finansal anlamda da kazanımlar ve ödüller getiriyor. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. En büyük yetenekleri ise, zararlı insanları kendilerinden uzak tutmanın yollarını yıllar içinde öğrenmiş olmalarıdır. “Başarılı kişiler, negatif enerji yayan insanlardan nasıl korunuyor?

Kova Burcu

Kendinizi yazarak ifade etmek, hatta işleri büyütüp bunu bir blog veya kitaba dönüştürmek iyi bir fikir olabilir. Yazarlıkla ilgili bazı teknikleri araştırmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Birçoğumuz pes etmek ile başlarız, ne yazık ki henüz yola çıkmayı bile denememişizdir. Aslında gerçekten yapıp yapamayacağımız konusunda deneyip görmek ve başarısız olacaksak veya evet yolda kalacaksak bunu görmek yerine, hiç başlamadan kendimizce “karar” veririz. “Benden geçti” diye söyleniriz, yaşım artık buna uygun değil. Veya tam tersi vardır, “ben bu nokta için henüz çok gencim, yaşım çok erken” “Hayallere engel olan mazeretler

Balık Burcu

Yeteneklerinizi paraya dönüştürmek istiyorsanız, bunun için birkaç profesyonelden destek almalısınız. Kendi şansınızı yaratmanın vakti gelmiş olabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan psikolojik araştırmalar, en basit hareketlerin bile kendine güven, başkalarını ikna edebilme, empati yapma, bilişsel performansı destekleme gibi yetenekleri artırabildiğini gösteriyor. “Beden dilinizi kullanarak hayattaki performansınızı artırmanın 9 yolu

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!