20 Mayıs günlük burç yorumları

Koç Burcu

Hayatınızdaki radikal değişikliklere ilk olarak ev dekorasyonunuzla başlamayı tercih edeceksiniz. Standart modern tarzın yerine, doğal olanı kullanarak daha samimi ve sıcak dokunuşlar yapabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Boğa Burcu

Ay sonuna doğru maddi durumunuzu düzeltecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir sonraki aya kadar sabrederek, iş yerinizde elde edeceğiniz bir maaş ikramiye ya da prim katkısı sayesinde nakit akışını sağlayabilirsiniz.

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

İkizler Burcu

Finansal koşullarınızla ilgili olarak ortağınız ve ailenizle yapmanız gereken konuşmalar olabilir. Bu konuşmaları yaparken stratejik davranmalı ve uzun dönemli planlamalar için iki tarafı da ikna ve tatmin edecek projelerinizi öne sürmelisiniz.

Uplifers önerisi: Sosyal ve iş hayatında başarıya, hedefleri önceden net bir şekilde belirlenmiş kişiler tarafından ulaşılır. Başarılı kişiler ne istedikleri üzerinde detaylı düşünür ve plan yaparlar.¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Yengeç Burcu

Yaza girerken uzun zamandır ertelediğiniz yenileme işlerinize başlayabilirsiniz. Kullanmadığınız eşyalarınızı ihtiyacı olan kişilerle paylaşabilirsiniz. Gardırobunuzu yenilemek için de iyi bir bahaneniz olabilir.

Uplifers önerisi: Gardırobunuzda bulunan parçalardan nefret ettiğiniz ya da yeniliğe ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz zamanlar olmuştur. Dolabınız ağzına kadar dolup taşıyor ama yine de ne giyeceğinizi bulamıyorsanız, dolabınızı yenilemenin zamanı gelmiş demektir. “Gardırobunuzu yenilemek için 10 ipucu

Aslan Burcu

Sosyalleşmenizle birlikte bir süredir sağlığınızı ihmal ediyor olabilirsiniz. Sağlıksız beslenme ve fazla alkol tüketimi nedeniyle rahatsız olmanızın ardından, sağlıklı yaşam formunuza geri dönmek için ilk adımı spora başlayarak atabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Mutlu bir yaşamın temel anahtarı, sağlıklı bir beden ve zihindir. ¨Dünyanın en uzun ömürlü insanlarından sağlıklı yaşam sırları¨

Başak Burcu

Sevgilinizle romantizmin doruklarındayken, yolunda gitmeyen şeyler olabilir. Küçük bir yanlış anlaşılma sonucu, aranızdaki gerginlik büyük bir kavgaya dönüşebilir.

Uplifers önerisi: Eğer yolunda giden bir ilişkiniz varsa, sizi birbirinize bağlayacak adımları atmak, hayatınızın en mutlu dönemi olabilir. Ancak hayatınızın geri kalanını biriyle beraber geçirmeye karar vermeden önce, bu bağlılığa gerçekten hazır olup olmadığınızdan emin olmanız gerekiyor.¨Evlenmeden önce bilinmesi gereken 12 şey¨

Terazi Burcu

Yakın zamanda işinizle ilgili olarak çok önemli bir toplantıda sunum yapmanız gerekebilir. Bu sunumda herkesi etkileyebilmek için, öncelikle gardırobunuzdan iz bırakacak bir kıyafet seçmeli ve konuya hakimiyetinizle de parlayarak kendinizi göstermelisiniz.

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir.”İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Akrep Burcu

Uzun süredir planladığınız bir tatil ya da yurt dışı eğitiminizle ilgili sizin kontrolünüzün dışında bir erteleme yapmanız gerekebilir. Bu konunun canınızı sıkmasına izin vermeyerek planlarınızı tekrardan düzenleyebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Davranışlarınız, tercihlerinize bağlıdır ve koşullarınıza göre her zaman farklı bir davranışı tercih etme seçeneğiniz vardır. “Davranışların kontrolünü dengeleyebilmek neden önemlidir?

Yay Burcu

Bugünlerde üstlendiğiniz sorumluluklar nedeniyle, maddi durumunuz kontrolden çıkmış olabilir. Parasal konularla ilgili kendinizi sıkışmış durumda hissedebilirsiniz ancak bu süreci tamamladığınızda finansal olarak da rahatlayabileceğiniz yeni bir fırsatla karşılaşacaksınız.

Uplifers önerisi: İlk anda hazırlıksız olduğumuz, belki işittiğimizde çok üzüldüğümüz veya ‘’son’’ olarak gördüğümüz tüm fırsatlar o an aklımıza gelen felaket senaryolarından çok daha farklı yönlere gidebilir. Bu noktada çok eski bir felsefeyi referans alabiliriz: Yoga. “Karma felsefesi ve Yoga ile yaşamınızdaki olumsuzlukları fırsata çevirin

Oğlak Burcu

Yaza girerken kararlılığınız sayesinde diyetiniz ve spor disiplininiz konusunda oldukça iyi gidiyorsunuz. Kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilir ve yaşam tarzınızı değiştirerek fit kalmayı sürdürebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Fit olmak, gündelik hayatta uygulamanız gereken her türlü aktiviteyi rahatça uygulayabilmenizdir. “Fit ne anlama gelir? Fit olmak ne demektir?

Kova Burcu

Bugün sanatsal tarafınızı beslemek için sanat galerisine gidebilir veya bir sergi gezebilirsiniz. Yaratıcılığınızı artırmak amacıyla, yeni başlangıçlar için göreceğiniz çalışmalardan ilham alabilirsiniz.

Uplifers önerisi: Graffiti ve sokak sanatları son yıllarda hiç görmediği kadar ilgi görerek altın çağını yaşıyor. Artık pek çok galeride düzenli olarak graffiti ve sokak sanatı sergileri var. “Graffiti ve sokak sanatı: 10 Adımda graffiti hakkında bilmeniz gerekenler

Balık Burcu

Evinize yeni eşyalar almak için küçük bir alışveriş turu sizi bekliyor olabilir. Perdeleri ve koltuk örtülerini duvarlarınıza uyumlu renklerde sipariş edebilirsiniz. Ayrıca duvarlarınıza yeni resim ve tablolar seçebilirsiniz.

Uplifers önerisi: Dijital dünyanın hayatımıza sunduğu faydalara her gün bir yenisi daha ekleniyor. Öncelikli hedefi, ulaşılabilir sanatın yolunu göstermek olan Art50.net; dijital dünyanın sanatla yeni buluşma noktası. 

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın :)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!