20 Mayıs 2020 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Henüz belirsizliğini koruyan ve biraz da gizlenen meseleler yüzünden yakınlarınızla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Endişelenmeyin, yakın zamanda pozitif bir iletişim ortamı yaratabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Boğa Burcu

Finansal hedeflerinize ulaşmak için kararlılığınızla ilgili bazı boşluklar söz konusu olabilir. Böyle zamanlarda parayla ilgili konularda karar vermemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

İkizler Burcu

Önemli bir kişinin rehberliği sayesinde hayata daha optimist bakabilirsiniz. Karizmanız, her zamankinin en üst noktasında. Bunun kıymetini bilin.  

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Yengeç Burcu

Bugün kendi iç dünyanızla, duygularınızla, ruhsal durumunuzla daha fazla etkileşim halindesiniz. Hayattan aldığınız keyif, başarı ve kazanımlardan daha önemli olabilir. 

Uplifers önerisi: İç huzur; mental ve ruhani açıdan huzurluyken, aynı zamanda duygularımızla da senkronize olma halidir diyebiliriz. Yeterli bilgi ve anlayışa sahip olarak, kişinin stresli ve zorlayıcı dönemlerde sakin kalabilmesi ve sağlıklı düşünebilmesi için çok önemli bir özellik. “İç huzuru yaratmak: Sakinliğe giden 40 yol

Aslan Burcu

Neptün burcunuzun ortak kazançlar alanından geçiyor. Böyle bir dönemde finansal yatırımlarınızı bir danışman eşliğinde yeniden gözden geçirmek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: İster büyük bir hedefiniz için para biriktiriyor olun, ister borç ödüyor olun tasarruf etmenin en kolay yolu masraflarınızı kısmaktan geçer. Ancak masraflarınızdan kısmak isterken yanlış bir strateji uygularsanız, kendinizi bir anda depresyonun içinde veya hayattan keyif almaz bir halde bulabilirsiniz. Çünkü aslında harcamalarınız, sizin hayattaki önceliklerinizi gösterir. “Hayattan aldığınız keyfi yok etmeden para biriktirmenin yolları

Başak Burcu

Bugün iş ortamında değerinizin farkına varılacağı bir gün. Özellikle üst düzey isimlerle ilişkilerinizi çok etkileyebilir. Kendinize güvenin. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Terazi Burcu

Gün içinde ortaya çıkan beklenmedik gelişmelerin üstesinden gelmeye çalışırken, programınıza sadık kalmak zor olabilir. Yapabileceğinizden fazlasını üstünüze alıp kendinize çok yüklenmeyin. 

Uplifers önerisi: Rutininizi değiştirmek için sabah programınızla başlayabilirsiniz. İnsan hayatı boyunca 25000 sabah yaşıyormuş, bu sabahların ne kadar önemli olduğunu düşünün. ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Akrep Burcu

Eğer flört ettiğiniz birisi varsa, ilişkinizin nereye gittiğiyle ilgili bir konuşma yapmak için birkaç gün daha beklemek iyi olabilir. Böylelikle siz de biraz daha gözlem yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sonradan aşık olunan arkadaşlar, size aşık olduğunu öğrendiğiniz eski bir arkadaş ve daha bunun gibi pek çok örnek… Böyle şeyler hemen hemen hepimizin hayatında yaşanıyor ve arkadaşlık-aşk kavramlarını sorgulamamıza neden oluyor. “Aşk ve arkadaşlık arasındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

Yay Burcu

İlişkilerinizle ilgili meseleleri pek net olarak göremiyor olabilirsiniz. Bu yüzden bir karara varmadan önce biraz daha beklemek ve olan biteni izlemek iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Oğlak Burcu

İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz bugün biraz çetrefilli olabilir. Birinin başının derde girdiğini görüp yardım teklifinde bulunmayı düşünebilirsiniz. Ancak bunun öncesinde resmin tamamını görmeye çalışmak iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Kova Burcu

Eğer bekarsanız ve online bir platform üzerinden yeni birileriyle tanıştıysanız, hemen karşınızdakine sözler vermeden önce biraz durmak iyi olabilir. Karşınızdakini biraz daha tanımaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Balık Burcu

Evinizde ufak tefek yenileme çalışmaları yapmak için motivasyonunuz ve kararlılığınız oldukça yüksek. Evinizle ilgili yaratıcılığınızı kullanacağınız fikirler ortaya koyabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. “Evinizde tadilat yaptırmadan önce incelemeniz gereken 7 ev

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!