20 Mayıs 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Uluslararası konular veya gayrimenkulle ilgili bir konuda güzel bir haber alabilirsiniz. Alacağınız bu güzel haber, içinde bulunduğunuz hukuki meseleden de çıkışınızı kolaylaştırabilir. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Boğa Burcu

Ev satın almak veya evinizle ilgili önemli bir tadilata başlamak için bir kredi başvurusunda bulunduysanız, güzel haberler alabilirsiniz. Finansal anlamda olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

İkizler Burcu

Sevdiğiniz bir kişiyle aranızdaki iletişim sayesinde kendinizi duygusal açıdan daha tamamlanmış hissedebilirsiniz. Bu hissiyatınız, hayatınızın başka alanlarında da daha özgüvenli adımlar atmanızı sağlayabilir. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

Yengeç Burcu

Bir iş arkadaşınızla ilişkilerinizin geliştiğini ve yakınlaştığınızı düşünebilirsiniz. Belki de bu kişiyi bir yere davet etmek, dışarıda bir şeyler içmek dostluğunuzu ilerletebilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Aslan Burcu

Bir seferde birkaç hedefi birden tutturabilirsiniz. Yaratıcılık, aşk ve ev hayatınızla ilgili güzel haberler alabilir, hayatınızın bu üç noktasında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Son günlerde mutluluktan bahseden, mutluluğun formülünü verdiğini söyleyen çok kişi var. Aslında bu kişilere güvenmektense, asıl güvenmemiz gerekenler nöroloji uzmanları. “Nörobilimcilere göre daha mutlu olmanızı sağlayacak 4 şey

Başak Burcu

Taşınma, yeni bir ev arkadaşı bulma veya sevdiğiniz kişiyle birlikte yaşama gibi bir konu gündeme gelebilir. Yaşanacak gelişme her ne olursa olsun, sizin yaşam kalitenizi artıracağı kesin. 

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir insan olmak ve daha keyifli bir hayat yaşamak… Bunlar hepimizin istediği, fakat çoğu zaman tam olarak nasıl başaracağımızı bilemediğimiz şeyler. Öte yandan bu konuyla ilgili yapılan birçok psikolojik araştırma, yayımlanan birçok makale mevcut. Peki bu araştırmaların ortak noktaları ne? “Mutluluğunuzu etkileyen bilim onaylı 10 davranış

Terazi Burcu

Çok neşeli, hayat dolu bir gün sizi bekliyor. İletişim kurmak için can atıyorsunuz. Böyle zamanlarda isteklerinizi dile getirmek veya başarılı satışlar yapmak için ikna kabiliyetiniz çok yüksek olur. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Akrep Burcu

Sonunda yetenekleriniz konusunda kendinize güvenmeye başlıyorsunuz. Siz kendinize güvendikçe, hayatınızın her alanında bolluk bereket sizi bulacaktır. 

Uplifers önerisi: Kendiniz olma yolunda önünüze çıkan büyük engeli aşabilmeniz için, başkalarının hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemsemenize yardımcı olacak önerileri bir araya getirdik. ¨Özgüven formülü: Başkalarının ne düşündüğünü önemsemeyin¨

Yay Burcu

Kalbinizi pırpır ettiren bir ilişki sayesinde kendinizi duygusal açıdan daha tamamlanmış, tatmin olmuş hissediyorsunuz. Hayatta aradığınız şeyi bulmuş gibi bir duygu içinde olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Daha mutlu bir insan olmak ve daha keyifli bir hayat yaşamak… Bunlar hepimizin istediği, fakat çoğu zaman tam olarak nasıl başaracağımızı bilemediğimiz şeyler. Öte yandan bu konuyla ilgili yapılan birçok psikolojik araştırma, yayımlanan birçok makale mevcut. Peki bu araştırmaların ortak noktaları ne? “Mutluluğunuzu etkileyen bilim onaylı 10 davranış

Oğlak Burcu

Bir yakınınızdan destek görebilirsiniz. Bu destek, finansal konularla ilgili de olabilir hayatınızdaki başka bir konuyla iligli de. Her koşulda sizi çok mutlu edecek bir destek. 

Uplifers önerisi: İşlevlerini daha iyi yerine getirebilen aileler sağlıklı, yani işlevsel aile olarak da adlandırılırlar. İşlevsel ailelerde, bireylerin birbirlerini cesaretlendirmesi, desteklemesi, aile üyeleri arasında etkin iletişim, güvenli bağlanma, birlikte zaman geçirmeye istekli olma, rollerin açık olması ve bireysel fikirlere, kişisel farklılıklara saygı duyma gibi özellikler bulunmaktadır. “Ailede pozitif ruhu yakalama üzerine: Aile sisteminiz işlevsel mi?

Kova Burcu

Bir arkadaşınız sizi önemli bir kişiyle tanıştırabilir. Bu kişi sizin için bir mentor veya bakış açınızı genişletmenizi sağlayacak, ilham verecek bir kişi olabilir. 

Uplifers önerisi: Yapılan araştırmalar, mutlu bir hayat sürmenin yollarını araştırırken şu kanıya varıyor: Hayatınızdaki en önemli şey, diğer insanlarla olan ilişkileriniz.¨Diğer insanlar neden önemlidir?¨

Balık Burcu

Uzun süredir gösterdiğiniz çabanın ve yoğun çalışmalarınızın karşılığını alıyorsunuz. Önemli bir ödül alabilirsiniz. Bu ödül, başarılarınızın bir kanıtı niteliğinde. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!