20 Mart 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Mars ve Uranüs burcunuzun gelirler alanını etkisi altına alıyor. Başarılarınızın karşılığında bir zam veya bonus alabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzü kazanmanız ve paranızı doğru bir şekilde değerlendirmeniz şart. ¨Para kazanma ve kullanma sanatı: Gelirinizi en etkili biçimde değerlendirmenin yolları¨

Boğa Burcu

Arkadaşlıklar hem ilham kaynağı olabilir hem de biraz karmaşık olabilir. Bazı arkadaşlıklarınız sizin sınırlarınızı zorlarken, bazı arkadaşlıklarınız sizi yeni şeyler için motive edebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaş sandığınız insanların en azından yarısının sizi arkadaş olarak gördüğünü mü düşünüyorsunuz? Belli ki birçoğumuzun içgüdüleri, tahminleri ve sezgileri gerçeklerden çok uzak. “Arkadaş sandığınız kişiler acaba sizin gerçekten arkadaşınız mı?

İkizler Burcu

Hem aileniz hem de iş hayatınız bugün daha fazla ilgiye ihtiyaç duyabilir. Hayatınızdaki bu iki alan arasında dengeyi sağlamak size çok yardımcı olabilir. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

Çıktığınız yolda, arkadaşlarınızın büyük desteğini görebilirsiniz. Belki ilk başta onlara liderlik etmeniz gerekse de ilerleyen günlerde hızlıca onların da sizin hızınıza ayak uydurduğunu görebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Aslan Burcu

Şans ve büyümenin gezegeni olan Jüpiter, özellikle yaratıcılık ve eğlence alanında size yardımcı olmaya hazır. Pozitif enerjinizi güçlendirip, hayatınızdaki neşe dolu anların tadını çıkarmanın tam zamanı. 

Uplifers önerisi: Hayattaki mutluluğunuzun büyük bir bölümü düşünce şeklinizin nasıl olduğuna bağlıdır. Eğer yaşamınızda devamlı bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ve kendinizi öyle düşünmeye alıştırıyorsanız, olumsuz yöndeki düşünceleriniz var olan neşenizi, enerjinizi ve huzurunuzu da alıp götürür, dolayısıyla bir nevi kendinizi olmayan bir kaosun içine çekmiş olursunuz. Öncelikle şunu kabul etmelisiniz ki düşünce şeklinizi değiştirmezseniz, hayatınızda değişmesini istediğiniz her şey yerinde durmaya devam eder. “Hayatınızı daha huzurlu ve mutlu yaşamanızı sağlayacak 52 pozitif olumlama

Başak Burcu

Şans ve büyümenin simgesi olan Jüpiter, burucunuzun aile ve ev alanını etkisi altına alıyor. Ailenizle ilgili konularda güzel haberler alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden ölüm döşeğinde olmak istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda özellikle hassasiyet göstermeniz sizin için faydalı olacaktır. ¨Ölmeden önce söylenmesi gereken 50 şey¨

Terazi Burcu

Terazi burcunun en etkin olduğu alanlar; ortaklıklar, sosyal aktiviteler, arkadaşlıklar ve hayattaki denge. Bu alanlara odaklanmak için harika bir dönemden geçiyorsunuz. 

Uplifers önerisi: Değişiklik, aslında bir şeyleri yeniden keşfetmektir. İşinizden veya sevdiğiniz kişiden ayrıldığınız zaman, yeni bir yere taşındığınız zaman, sevdiğiniz birini kaybettiniz zaman yani kısacası hayatınızda büyük bir değişiklik olduğu zamanlarda, nasıl bir olmak istediğinizi de seçmek zorunda kalırsınız. Bu yüzden aslında hayattaki her büyük değişiklik, önemli bir keşiftir. Oysa kendinizi keşfetmek, sınırlarınızı bulmak, içinizde derinlerde saklı olanları ortaya çıkarmak için illa kötü bir şeyin sizi tetiklemesini beklemek zorunda değilsiniz. “Kendinizi keşfetmenin 5 yolu

Akrep Burcu

Bugünkü Dolunay, kendinize vakit ayırmanız gerektiğini fısıldıyor. İş yerindeki tüm gürültüden sonra, biraz kendi başınıza vakit geçirmek iyi gelebilir. 

Uplifers önerisi: Arada yalnız kalmak kendinizi dinlemenize imkan sağlar. İç sesiniz ne kadar güçlü ise, dış sesler o kadar hafif kalır. ¨Dış sesleri kapatıp iç sesinizi dinlemenin önemi¨

Yay Burcu

Elinizden gelenin en iyisini yapmaya, bugünün işini yarına bırakmamaya çalışıyor olabilirsiniz. Ancak iş arkadaşlarınızın sizin kadar disiplinli ve özenli olmaması biraz canınızı sıkabilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Oğlak Burcu

Bugünkü Dolunay sizi de etkisi altına alıyor. Ödüller, başarılar, kazanımlar sizi bekliyor. İlerlemekten asla vazgeçmediğiniz sürece bir yıldız gibi parlamaya hazır olun. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Kova Burcu

Dolunay olumlu etkileriyle sizi de sarıp sarmalıyor. Eğer okuyorsanız veya yayıncılık alanında önemli bir konuyla ilgileniyorsanız, beklediğiniz güzel yanıtları çok yakında alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Balık Burcu

Bugünkü gündeminiz finansal konular olabilir. Hem gelirleriniz hem giderlerinizle ilgilenirken, Dolunay’ın etkisiyle ihtiyacınız olan alana kolaylıkla odaklanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!