20 Kasım 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Beklenmedik şeylerin gezegeni Uranüs, burcunuzun ilişkiler alanında Venüs tarafından harekete geçiriliyor. Aşk hayatınızda hiç beklenmedik, ilham verici gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Boğa Burcu

Güneş Akrep burcunda, Venüs ise burcunuzun iş alanını etkisi altına almış durumda. Günlük aktiviteleriniz, iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz her zamankinden daha etkileyici ve belirleyici olabilir. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

İkizler Burcu

Merkür burcunuzun ilişkiler alanında geri yönlü hareket ediyor. Bu durum sevdiğiniz kişiyle, en yakın arkadaşınızla veya iş ortağınızla aranızda bazı yanlış anlaşılmalara, kavgalara neden olabilir. 

Uplifers önerisi: Partnerinizle aranızda tartışmaya sebep olan konularda direk tartışmak yerine ona kendinizi açıklamaya çalışın. Örneğin ev işlerine yardımcı olmadığı için partnerinize sinirlenip kavga etmek ya da ev işlerinin paylaşılmasının neden önemli olduğunu ve sizin için ne anlam ifade ettiğini açıklamak tamamen hoşgörü yeteneğinizle ve kişisel tercihinizle alakalı bir durum. “İlişkinizi uzun süreli kılmanın sihirli formülü: Hoşgörü

Yengeç Burcu

Balık burcunda yer alan Mars ve Akrep burcunda yer alan Güneş arasında harika bir uyum söz konusu. Bu kozmik etki sayesinde özellikle yaratıcı konularda çok başarılı olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yaratıcılık aslında, yaygın görüşün aksine, sahip olunan değil geliştirilen bir şeydir. Yaratıcılığı arttırmak içinse, yeniliklere açık olmanız ve bunu hayatınızın her alanına adapte etmeniz gerekir. ¨Yaratıcılığa açılan 9 kapı¨

Aslan Burcu

Özellikle yaratıcı konularda kendinizi bir ileri, bir geri gidiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin, Merkür birkaç hafta içinde geri yönlü hareketini tamamladığınızda işler yoluna girecek. 

Uplifers önerisi: Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği, çözüm yollarının tükendiği, bizi umutsuzluğa sürükleyen; ölüm, hastalık, yalnızlık ya da ekonomik nedenlerden kaynaklanan, zor anlar yaşarız. Yaşadığımız kayıplar ve içinden çıkılamayacak gibi görünen problemler kendimizi kötü hissetmemize sebep olabilir. “Zor zamanlarınızda uzaklaşmanız gereken 5 kötü alışkanlık

Başak Burcu

Bir yandan Merkür geri yönlü hareket ederken, bir yandan da Jüpiter ile Mars zorlu bir açı yapıyor. Olası yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, her şey bir anda saman alevi gibi parlayabilir. Bu yüzden sabırlı olmalısınız. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Terazi Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi hepimizi biraz bakımsız, yorgun hissettirebilir. Ancak Venüs imdadınıza yetişiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni olan Venüs, Terazi burcunda doğrusal konumda ilerliyor. 

Uplifers önerisi: Olanlar olur bazen… Durduramayız, başımıza gelen gelmiştir bir kere. Evet, güzel zamanlarda etrafımızdaki herkes “güzel” söyler. Bir de zor zamanlar vardır ki, işte burada başlar her şey. “Tüm negatif yorumlara rağmen, sürekli pozitif tarafından bakabilmek mümkün mü?

Akrep Burcu

Merkür’ün geri yönlü hareketi hatalara davetiye çıkarabilir. Özellikle harcamalarla ilgili konularda hata yapabilirsiniz. faturalara, kredi kartı ekstrelerinize dikkat etmekte fayda var. 

Uplifers önerisi: “Kendini şımartmak” deyince akla hemen ihtişamlı bir SPA’da geçirilen özel bir gün ya da kredi kartlarının limitlerini zorlayarak çılgınca alışveriş yapmak gelse de aslında kendinizi özel hissetmek için illa da büyük paralar harcamak zorunda değilsiniz. “Kendini şımartmanın tek yolu “para harcamak” değil

Yay Burcu

Merkür Yay burcunda geri yönlü hareket ettiği için bunun en ağır sonuçlarını yaşayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızı, telefonunuzu henüz yedeklemediyseniz, işe bununla başlayabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Öfke de en az neşe ve dinginlik kadar insana dair bir duygu. Trafik sıkıştığında, iş yerinde yaşanan sürtüşmelerden ötürü ya da ilişkinizde sorumsuzluğa maruz kaldığınız zaman öfkelenebilirsiniz. Ancak bu öfke, size ve çevrenizdekilere zarar verecek kadar büyük ve kontrolsüz bir forma bürünüyorsa ya da öfkeniz geçtiği zaman kendinizi suçlu hissediyorsanız bu duruma el koymanın zamanı gelmiş demektir. “Öfke kontrolü için yapmanız gereken 5 egzersiz

Oğlak Burcu

Sosyal açıdan çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Ancak yine de kendinize vakit ayırmalısınız. İş etiği için gösterdiğini çabanın farkına varmalı, şimdi de biraz bu etik kuralları kendiniz için uygulamalısınız.  

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Kova Burcu

Mucizelerin ve büyümenin sembolü olan Jüpiter, burcunuzu sosyal hayatla ilgili konularda etkiliyor. Sosyal hayatınız son günlerde çok hareketli geçebilir, biraz yorgun düşebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gün içinde yaptığımız ciddi işlere gereğinden fazla odaklanıp hayatı kaçırdığımızın farkına varmak için bile zaman bulamayabiliyoruz. ¨Gün içinde kendine zaman ayırmanın kısa yolları¨

Balık Burcu

Size bir iyi bir de kötü haber var: İyi haber, Jüpiter burcunuzun kariyer alanında yer alıyor ve yeni gelişmeler yaratıyor. Kötü haber ise Jüpiter Mars ile zorlayıcı bir açı yapıyor ve bu durum iş yerinde bazı gerilimlere neden olabilir. 

Uplifers önerisi: İş hayatında başarının ispatı ve lanse edilmesidir ödüller. Bazen motivasyon için, bazen performans için bazen de ekip başarısı için verilebilir. Bu noktada işverenler ya da insan kaynakları uzmanları olarak neyi ödüllendireceğimizi iyi analiz etmek çok önemlidir. “Motivasyon kaynağı olarak ödül: İş yerinde yapılan ödüllendirmelerde nelere dikkat edilmelidir?

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!