20 Haziran 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Geçmişte aile üyelerinizle yaşadığınız kırgınlıklarınız varsa, bunları aşmanın vakti gelmiş olabilir. Kırgınlıkları, sorunları masaya yatırmak ve samimi bir konuşma yapmak çok iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. ¨Kendimizle pozitif iletişim kurmanın önemi¨

Boğa Burcu

Topluluk önünde bir konuşma yapmanız gerekebilir. Bu konuşmada hassas ve içten bir dil kullanmak, hitap ettiğiniz kitleye cesaret vermenizi ve istediğiniz etkiyi uyandırmanızı kolaylaştırabilir. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

İkizler Burcu

Patronunuzla veya yöneticilerinizle yapmanız gereken önemli bir görüşme olabilir. Eğer zam veya terfi talep ediyorsanız, bu konuşmanın tam sırası. İsteklerinizi kolayca alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yolumuza çıkan engeller, çoğu zaman bizi cesaretsizliğe sürükler. Bu noktada yapmamız gereken aslında çaresiz hissetmek değil, bakış açımızı değiştirmek olmalıdır. ¨Engelleri aşmanın yolu: Cesur olmak¨

Yengeç Burcu

Eğitimle ilgili konularda hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Geçmek istediğiniz bir sınav veya almak istediğiniz bir belge varsa, bu iş sandığınızdan daha kolay olabilir. 

Uplifers önerisi: Leipzig Üniversitesinde 2009 yılında yapılan bir araştırmada, sabah erken kalkan insanların daha aktif olduğu sonucuna ulaşıldı. Fakat bunun etkili olabilmesi için sadece sabah erken kalkmak yetmiyor. Bunun yanı sıra olumlu bir düşünce şekli oluşturmalı ve yapılması gerekenleri herkesten önce yapmalısınız. “Başarılı insanların sahip olduğu 7 sabah rutini

Aslan Burcu

Finansal konularda doğru kararı verip vermediğinize dair endişelenecek bir şey yok. İçgüdülerinize güvenin ve sağlam adımlar attığınız sürece aldığınız kararların arkasında durun. 

Uplifers önerisi: Hayatımızın hemen hemen her anında bir şeylere karar vermek ya da seçim yapmak zorunda kalıyoruz. ¨Hayatta doğru adımlar atmak için 5 pratik yöntem¨

Başak Burcu

Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki iletişim çok özel bir noktaya evrilebilir. Sanki birbirinizin zihnini okuyormuşçasına aranızda özel bir bağ olduğunu hissedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Aşkı tanımlarken vücutta yaşanan bedensel değişimler yoluyla tanımlamalar yapılması, sık karşılaşılan bir durum. ‘İki kalbin birlikte atması.’ söylemi de, birbirini çok seven insanların birbirine ne kadar bağlı olduklarını göstermek için sıklıkla kullandıkları bir metafor. “Tek ritimde iki kalp: Araştırmalar birbirini seven kişilerin kalp atışlarının senkronize olduğunu gösteriyor

Terazi Burcu

Yeni bir pozisyon için veya yeni bir iş için görüşme yapacaksanız, şans sizin yanınızda. Geçireceğiniz verimli konuşmanın sonunda, yeni bir dostluk bile kurulabilir. 

Uplifers önerisi: İş görüşmelerinin sonunda, başarılı adaylar, cevaplanmasını istedikleri soruları sorarlar. Konunun uzmanı ve bir kanaat önderi olan Jeff Haden, iyi adayların iş görüşmesinde sorduğu en akıllıca soruları bir araya getiriyor. “İş görüşmesine gelen başarılı adayların sorduğu 5 soru

Akrep Burcu

Yakın zamanda birileriyle flört etmeye başladıysanız, bu kişinin özel bir insan olduğunu fark edebilir ve ilişkiniz hızlıca yön değiştirebilir. Karşınızdaki kişiyi daha fazla tanımaya değer. 

Uplifers önerisi: Kapanmış kapılar ve işte o bizim bugün bitmiş olan genel olarak dışarıdan bakıldığında “başarısız” diye isimlendirdiğimiz, “bir hataydı” veya “çoktan bitmesi gerekiyordu” dediğimiz ilişkilerimiz bugünümüzü nasıl etkiliyor? Bunu hiç düşündünüz mü? “Geçmişin başarısız ilişkilerini bugüne dönüştürmeye: Hayat beni aşka inandır!

Yay Burcu

Bugün finansal anlamda çok önemli bir gelişme yaşanabilir. Bu gelişmeyle birlikte özellikle ev veya gayrimenkul konularında güzel haberler kapınızı çalabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Oğlak Burcu

Yeni bir ortakla çalışmayı veya yeni bir iş koluna atılmayı planlıyorsanız, verimli bir dönemdesiniz. Karşılıklı olarak şartlarınızı konuşmak için doğru bir zamandasınız. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. ¨Çalışma motivasyonunuzu artıracak öneriler¨

Kova Burcu

İş hayatı ve finansal konularla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. En yaratıcı yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz yeni bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Bunu ek iş olarak da düşünebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Sürekli aynı ortamda bulunmamıza ve aslında bir çok ortak özelliğimizin bulunmasına rağmen, iş yerinde arkadaşlık kurmak bazen probleme dönüşebilir. Kendimizi birden, iş arkadaşlarımızı sevmek ya da nefret etmek ikileminde bulabiliriz. “İş yerinde sevgi – nefret ilişkisi motivasyonunuzu nasıl etkiliyor?

Balık Burcu

Hiç ummadığınız bir anda, ummadığınız bir yerde, sizin için çok özel biriyle tanışabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle aranızda yakalayacağınız uyumda bu karşılaşmanın da payı büyük olabilir. 

Uplifers önerisi: Çene çalma ya da ayaküstü muhabbet olarak adlandırılabilecek minik sohbetler, içe dönük insanlar için eziyet olmakla beraber sosyalleşme açısından oldukça faydalı. Popüler olan her şeyin sırayla yerilmesi programı kapsamında bu sohbetlerin sıkıcı, sığ ve zaman kaybı olarak gösterildiği yazılar yazıladursun, diğer insanlarla bağ kurma ihtiyacımız hiç azalmıyor. Derin sohbetlere ya da samimi itiraflara olduğu kadar, havadan sudan etkileşimlere de ihtiyaç duyuyoruz. “Sosyalleşmenin ilk adımı: Ayaküstü sohbetler için kurtarıcı ipuçları

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!