20 Eylül 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Bugünkü hedefiniz ve amacınız, başkalarına yardımcı etmek olabilir. Ancak bunu yaparken dikaktli olun, çok fazla ben merkezci bir görünüm yaratmamaya çalışın. 

Uplifers önerisi: Bazı psikologlara göre bilişsel önyargılarımız, özellikle tehlikeli durumlarda, edindiğimiz bilgileri daha etkin şekilde işlememize yardımcı oluyor. Ancak bu durum, hata yapmamıza engel olamıyor. ¨Mantığımıza engel olan bilişsel yanılgılar¨

Boğa Burcu

Heyecan dolu bir gün sizi bekliyor. Yaratıcılık ve çocukça bir masumiyet, odak noktanız olabilir. Ancak bu tavırlarınız pek fazla anlaşılmayabilir, dikkatli olun. 

Uplifers önerisi: Kendinizi daha iyi hissetmek, kafanızı boşaltmak ve düşüncelerinizi toparlayabilmek için, yürüyüş yapın. Yürümenin faydalarına göz atmak için; “Yaratıcılığı ve üretkenliği arttırmak için: Yürüyüş

İkizler Burcu

Hem ailenizle birlikte olmak hem de kariyer hedeflerinize odaklanmak istiyor olabilirsiniz. Aslında herkes aynı şeyi istiyor. Önemli olan dengeyi yakalayabilmek!

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Yengeç Burcu

İşinizle ilgili bir konuyu incelemeniz veya önemli bir sunum hazırlamanız gerekiyor olabilir. Hazırlayacağınız şey her ne ise bugünü araştırmaya ayırmalısınız. Derine indikçe ve konuyla ilgili bilginiz arttıkça, eliniz daha da güçlenecek. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Aslan Burcu

Yatırımlarınızla ilgili güzel haberler alabilir, portfolyonuzu genişletmek için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ancak harekete geçmeden önce mutlaka bir kez daha düşünün.  

Uplifers önerisi: Emeklilik dendiği zaman birçok insanın aklına yatırımlar ve birikimleri gelmektedir; fakat emeklilik aslında paradan çok daha fazlasıdır. Emeklilik; sağlık, aile, hayatın anlamını bulmak ve hayatınızın her aşamasında mutlu olmak için pozitif tutuma sahip olmak ve bu tutumu beslemek demektir. “Altın yıllarınıza değer katın: Emeklilik döneminde mutluluğu yakalama önerileri

Başak Burcu

Gün boyunca beş farklı gezegen burcunuzla haşır neşir oluyor. Gökyüzündeki bu yoğunluk, size durdurulamaz bir güç verebilir. 

Uplifers önerisi: İlk önce neyi iyi yaptığımızla başlamak gerekiyor işe. İşte bunun için en önemli yöntem “geri bildirim analizi.” Bu analiz; birçok başarılı yönetici tarafından, çalışanların güçlü yönlerini keşfetmek için kullanılan bir araçtır. ¨Kendimizi nasıl tanır ve yönetiriz?¨

Terazi Burcu

Dönüşüm/değişim sektörünüzde üç farklı gezegen bulunuyor. Bazı projeleri ve fikirleri artık ilerletmenin, son aşamaya olmasa bile ona yakın bir duruma getirmenin zamanı geldi de geçiyor bile. 

Uplifers önerisi: Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. ¨Başladığınız işleri bitirmenize yardımcı olacak öneriler¨

Akrep Burcu

Yoğun bir gün sizi bekliyor. Bazı olmadık fikirlere kapılabilirsiniz. Ancak dikkatli olmakta fayda var, bu durum bilinirliğinize zarar verebilir. 

Uplifers önerisi: Üretken olduğunuz günlerin bazılarını arka arkaya getirebildiğinizi bir düşünün veya 365 gününüzün de aynı üretkenlikte geçtiğini… İşte, insanların bir yıl içinde yapabildiği inanılmaz, ilham verici, yaratıcı şeylerin bazıları.”Hikayeleriyle size ilham verecek insanların kısa sürede başardığı 7 harika şey

Yay Burcu

Önemli bir gün sizi bekliyor. İş hayatındaki sorumluluklarınız, peşinizi bırakmıyor olabilir ancak ailenize karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmayın. 

Uplifers önerisi: Hepimizin hayali doğru iş, eş, aile, dinlenme, eğlenme dengesi yaratmak. Sonrasında rahat, özgür ve mutlu olabiliriz diye düşünüyoruz. Gerçek olan ise önce rahat, özgür ve mutlu hissetmek, ardından tüm dengeler yerine oturuyor. “İş – Yaşam dengesi nedir hiç düşündünüz mü?

Oğlak Burcu

Seyahat ve eğitimle ilgili konular bugün sizi çok motive ediyor olabilir. Ancak bu heyecan, öğrendiğiniz şeylerin neler olduğu konusunda dikkatsiz davranmanıza neden olmamalı. Temkini elden bırakmayın. 

Uplifers önerisi: Liderler uyandıkları andan itibaren dikkat dağıtan şeylerin ve türlü türlü isteklerin bombardımanına uğrar. Akıllı telefonlarında hiç susmak bilmeyen e-mail uyarı sesleri, mesajlar, talepkar telefon konuşmaları, hatırlatmalar liderin tüm ilgisini ve dikkatini adeta boğar. “Zihinsel farkındalığı yüksek bir lider olmak için edinmeniz gereken 7 alışkanlık

Kova Burcu

Gebiş çaplı organizasyonlarla ilgili işler, bugün tüm gününüzü alabilir. Şimdiye kadar yapılan hazırlıkların yetersiz olduğu dikkatinizi çekebilir. 

Uplifers önerisi: Daha verimli bir çalışma performansı yakalamak ve dikkatinizi işiniz üzerinde yoğunlaştırmak için konsantrasyonunuzu güçlendirin. “Verimli bir çalışma performansı için konsantrasyonu güçlendirmenin yolları

Balık Burcu

Kişisel ilişkilerinizde veya iş hayatında, düşüncelerinizin yeterince anlaşılmadığı fikrine kapılabilirsiniz. Eğer endişeleriniz, soru işaretleriniz varsa bunları sormaktan çekinmemelisiniz. 

Uplifers önerisi: Korku ve endişe sizi tuzağa düşüren duyguların başında geliyor; ancak bu duygularla yüzleşmek, korkularınızı yenme noktasında büyük fayda sağlıyor. “Korku ve anksiyetinizi yenmek için en doğru adım: Yüzleşme

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!