20 Ekim 2017 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Koç buruunun tamamlayıcısı olan Terazi burcunda Yeni Ay var.  En yakın ortaklıklarınız veya arkadaşlıklarınız güçlenebilir. 

Uplifers önerisi: Dans bireysel olarak; kas gücümüzü, esnekliğimizi, dayanıklılığımızı ve dengemizi arttırıyor; stres yönetimimize destek veriyor ve baş etme stratejilerimizi güçlendiriyor. Bununla birlikte, akıl sağlığımızı koruyucu bir etkiye de sahip. Partnerli danslar ise uzun vadede düzenli olarak yapıldığında bireysel faydalara ek olarak; bilişsel ve sosyal işlevlerimizi kuvvetlendiriyor, modumuzu yükseltiyor ve özgüvenimizi arttırıyor. “Partnerinizle yeniden bağ kurmanın en eğlenceli yolu: Dans!

Boğa Burcu

Kendisi karmaşık ve yanlış anlaşılmalarla dolu bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Aklınızdaki soruların yanıtı, hiç ummadığınız bir yerden gelebilir. 

Uplifers önerisi: Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle şunu hatırlayın: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın. Belki bu tavsiyeyi daha önce birçok kez duymuş olabilirsiniz, size mantıklı gelmiş olabilir. Peki bu konuda bilim ne diyor? “Yorgun düşmüş bir beyin neden yanlış kararlar vermemize neden olur?

İkizler Burcu

Yeni Ay, sürprizlerin gezegeni Uranüs’le karşı karşıya geliyor. Aşk hayatınızdaki değişimler ve dönüm noktaları, sizi gafil avlayabilir. Gelişmelere hazırlıksız yakalanabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Önemli olan, hayatın akışı içinde kendi büyülü anlarımızı yaratabilmek ve bu anları paylaşarak çoğaltabilmek… Sürprizlerse, bunun en samimi ve şaşırtıcı yollarından. Bu videolardan ilham alıp, siz de sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. “Hayat sürprizlerle dolu!

Yengeç Burcu

Ne yönde ilerlediğinizi biliyor olabilirsiniz ancak hayatınızın ne tarafa yöneleceği en çok merak ettiğiniz şey olabilir. Sizi dengede tutan şey, ketumluğunu olabilir. 

Uplifers önerisi: “Söz gümüşse sükût altındır.” Ancak bu atasözünün hayatımızda ne kadar yeri var bir düşünelim. Tam tersine sessiz kalmak garip ve istenmeyen bir durumdur adeta. Peki ya sessizliğin sağlığınız için de faydaları olduğunu biliyor muydunuz? “Sessiz kalmakla elde edebileceğiniz olumlu kazanımlar

Aslan Burcu

Yeni Ay ani değişimlerin gezegeni olan Uranüs’le karşı karşıya geliyor. Bu dönemde beklenmedik değişimlere uyum sağlayabilecek şekilde hareket etmek en iyisi olabilir. 

Uplifers önerisi: Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Hayatınız boyunca karşılaşacağınız olumsuz durumları engelleyebilmeniz de mümkün değil. Fakat bu durumlar karşısında nasıl bir tavır izlemeniz gerektiği, olaylara nasıl yaklaştığınız sizin kontrolünüz altında. “Planlarınız umduğunuz gibi işlemediğinde pozitif kalmanıza yardımcı olabilecek 10 olumlu düşünme tekniği

Başak Burcu

Son günlerde kaçınılmaz gerginlikler yaşanabilir ancak herkesin aynı gemide olduğunu hatırlamakta fayda var. İşleri yavaştan almak ve bir strateji izlemek sizin için iyi olabilir. 

Uplifers önerisi: Ortalama bir kişi hayatında 25,000 sabah güne başlıyor ve gün içinde ne yapacağına karar veriyor. Çoğu zaman sabahlarımızın öylece akıp gitmesine izin veriyoruz. Ama aslında birkaç etkili stratejiyle sabah saatlerinden daha fazla yararlanmak mümkün: ¨Sabah rutininizi geliştirmenin 8 yolu¨

Terazi Burcu

Sevdiğiniz kişinin biraz kendine ait zamana ve alana ihtiyacı olabilir ancak bunu nasıl ifade etmesi gerektiğini bilemeyebilir. Karşınızdakine istediği özgürlüğü tanıdığınızdan emin olun. 

Uplifers önerisi: Planlara ve alışkanlıklara olan düşkünlük, hayatı spontane yaşamamıza bazen engel olabiliyor. Düzenimizi kontrol altında tutmak ve güvenli alanımızdan ayrılmamak çekici görünse de alışkanlıklarımıza takılı kalmak zaman zaman hayatın doğal akışını kaçırmamıza neden olabilir; “Hayatı spontane yaşamanın 3 özgürleştirici etkisi

Akrep Burcu

Yeni Ay’ın Uranüs’le karşılaşması, hayata dair konularda beklenti içine girmenize sebep olabilir. Ancak olayların bir anda seyrinin değişmesi, yaşadığınız olumsuz durumun bir anda sizin için olumlu bir şey haline gelmesine sebep olabilir.  

Uplifers önerisi: Yılbaşı zamanı, tatil sonrası ya da yeni bir karar aldığınızda herkes iyi hisseder çünkü yeni kararlar alınır, sözler verilir… Mutlu olmanın seçimizin olduğunu unutmayın. Böylece sadece tatillerde ve iyi şeyler olduğunda değil, her an mutlu olabileceğinizi bilirsiniz. Biraz pozitif yaklaşımlar tüm senenizi değiştirir. “Sadece yeni başlangıçlarda değil, 365 gün boyunca hatırlamamız gerekenler

Yay Burcu

Aile üyelerinizden birine veya çok yakın olduğunuz bir arkadaşınıza tüm ilginizi, dikkatinizi vermeniz gerekebilir. Karşınızdaki kişinin özgürlük alanına ne kadar saygı gösterirseniz, uzlaşmaya varmak o kadar kolay olur. 

Uplifers önerisi: Yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, eşinizin ailesiyle kuracağınız ilişkiler; uzun vadede ilişkinizin nereye varacağı konusunda da belirleyici etken. ¨Partnerinizin ailesiyle iyi geçinmenin yolları¨

Oğlak Burcu

Kendi özel hayatınızda hem daha esnek hem de daha uzlaşmacı olmak istiyor olabilirsiniz. Bu yoğunlukta bunu başarabilmek için güvendiğiniz isimlerden yardım istemeniz gerekebilir. 

Uplifers önerisi: Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır. Kendinizi bu konuda geliştirerek, problemlerin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. “Yardım istemek güçsüzlük değildir

Kova Burcu

Uranüs, beklenmedik hareketleriyle bilinen bir gezegen. Bu yüzden kendinize güvenmeniz ve endişe duymadan kendi planlarınız doğrultusunda ileriye bakmanız gerekiyor. 

Uplifers önerisi: Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu, korku duygusundan kaynaklanır. ‘‘Ya karşılaşacağım şeyle baş edemezsem?’’ düşüncesi ve sürekli önlem almaya çalışmak bizi hiç bir şeyden korumayacağı gibi strese de neden olur. Çünkü hayatımızda kontrol, ele geçirebileceğimiz bir şey değildir. “Gelecek kaygısının bireylerin günlük yaşamı üzerindeki etkisi

Balık Burcu

Yeni Ay’ın Uranüs’le zıt konuma gelmesi sizi de etkisi altına alıyor. Uzun süredir kullanmadığınız, ihtiyaç duymadığınız şeylerden vazgeçme eğiliminiz, özellikle finansal konularda özgürleştirici yeni bir alan açılmasına vesile olabilir. 

Uplifers önerisi: Önemli olan para kazanmak uğruna mutsuz olmayı seçmemek ve hem çalışıp hem de mutlu olmanın finansal zekâyı kullanmaktan geçtiğini unutmamaktır. “Hem çalışıp hem mutlu olmak finansal zekanızı kullanmaktan geçiyor

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!