2 Temmuz 2019 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Karşınıza hiç beklenmedik bir fırsat çıkabilir. Eğer bu fırsat bir yakınınızla çalışma veya evden çalışma gibi bir konuyla ilgiliyse, hiç düşünmeden kabul edin. İleride buna şükredebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazılarının bizden daha şanslı olarak dünyaya geldiğini düşünürüz. Örneğin daha fazla paraya sahiptir veya daha güzel bir vücuda sahip de olabilir. Kıyaslamalarımız “daha” üzerine kurulmuştur; daha iyi olmak, daha farklı olanaklara sahip olmak, daha farklı yaşam akışına sahip olmak, daha fazla seyahat edebiliyor olmak, daha fazla para harcayabiliyor olmak… İşte tümünü topladığımızda hayatın sunduğu fırsatlar deriz değil mi? “Hayatın sunduğu fırsatlara yepyeni gözlerle bakmaya hazır mısınız?

Boğa Burcu

İletişim veya reklamcılıkla ilgili ayaklarınızı yerden kesecek bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Yakın zamanda hayatınızla ilgili çok büyük bir aşama kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

İkizler Burcu

Hiç beklemediğiniz bir şekilde, sizin için yepyeni bir gelir kapısı oluşabilir. Bu fırsat, sizi çok mutlu ederken bir yandan da hayallerinize bir adım daha yaklaştırabilir. 

Uplifers önerisi: Amerikan sinemasında sıkça gördüğümüz, hayatta hep başarısız olmuş, yeterince zeki, havalı, girişken olmayan karakterler için kullanılan bir sıfattır loser. Loser, yani kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen “hayat oyununu” hangi tarafta oynadığınıza bağlıdır. “Kazanan mısın kaybeden mi: Hayat oyununda hangi taraftasın?

Yengeç Burcu

Kısa bir ara vermeye, hayatınızın reset tuşuna basmaya hazır olun. Bu ara hem heyecan verici hem de sizi güçlendiren bir dönem olabilir. Arzuladığınız ilerleme, siz fark etmeden yaşanmaya başlamış olabilir. 

Uplifers önerisi: Çok sevilen ve sıkça kullanılan “Simple is beautiful” (Basit/Sade güzeldir) anlayışı, yoğun ve yorucu tempomuza pek de uydurabildiğimiz bir yaşam felsefesi değil. Oysa sade bir yaşam sürdürmek için illa şehirden uzakta bir kulübede, bin bir çeşit hayvan ve bitki içinde yaşamak ya da teknolojinin tüm nimetlerinden uzak durmak gerekmiyor. “Daha sade bir yaşam sürdürmek için 10 ipucu

Aslan Burcu

Gizli kalmış bir yeteneğinizi ortaya çıkarmak için sonunda harekete geçmeye hazırsınız. Bu adım aynı zamanda sizin profesyonel hedeflerinizi de destekliyor. 

Uplifers önerisi: Eğer hayatınızı mahvetmek istiyorsanız, bunun en kolay yolu negatif olmaktan geçiyor. Aynı şey iş hayatı için de geçerli. İş hayatı ister istemez hepimiz için zorlayıcı deneyimler getiriyor. Negatif bir bakış açısına sahip olduğunuzda ise bu deneyimler karşısında potansiyelinizi ortaya koymak zorlaşıyor ve hedefi olan, umutlu, tatmin edici bir iş hayatından gittikçe uzaklaşıyorsunuz. “İş hayatınızın kalitesini artırmak ve potansiyelinizi ortaya koymak için 10 etkili adım

Başak Burcu

Sizinle aynı gelecek vizyonunu paylaşan ve uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için sizi cesaretlendiren insanlarla birlikte olmak iyi gelebilir. Bazen arkadaşlarınız, size kendinizi aile içindeymiş gibi hissettirebilir. 

Uplifers önerisi: Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. “Hayatta her zaman iyi bir arkadaşa ihtiyaç duymanızın 3 nedeni

Terazi Burcu

Kariyerinizle ilgili önemli bir adım atmak üzeresiniz. Eğer yeni bir işe başlamak, bir yatırım yapmak gibi fikirleriniz varsa, aradığınız finansal kaynağı kolayca bulabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Hayatta sahip olduğumuz yer, hiçbir zaman bir tane değil. Hepimizin birden fazla rolü var; anne, baba, eş, çalışan, yönetici, çocuk, yoga eğitmeni… Hepimizin hayatının birden fazla yönü var ve bu hayatta başarılı olabilmek için bütüncül yaklaşmalı, hayattan aldığınız deneyimi her alanda yükseltmelisiniz. Bunu sağlamanın en kolay yolu, kendinize bir yapılacaklar listesi oluşturmak. “Checklist: Hedeflerinize ulaşabilmek için kendinize sormanız gereken sorular

Akrep Burcu

Hayatınızın en eğlenceli dönemlerinden birini yaşıyorsunuz. Seyahat etmek, yeni kültürleri keşfetmek için duyduğunuz güçlü arzunun peşini hiç bırakmamalısınız. 

Uplifers önerisi: Sonunda büyük heveslerle hayalini kurduğunuz tatil zamanı gelip çattı; ancak siz hazırlık yapma, özellikle de bavulunuzu toplama konusunda aynı hevese sahip olmadığınızı mı hissediyorsunuz? Hatta bu konuda kafanızın hayli karıştığını da fark ediyor olabilirsiniz. Kabul edelim ki, bavul hazırlamak biraz kafa karıştırıcı bir iş. Fakat bazı basit ipuçlarını uygulayarak bu karmaşık işi kendiniz için son derece kolay bir hale getirebilirsiniz. “Seyahate çıkarken pratik, kullanışlı ve hafif bir bavul hazırlamanın püf noktaları

Yay Burcu

Karşınıza harika bir finansal fırsat çıkıyor. Uzun zamandır ihtiyacınız olan o kaynağa sonunda kavuşuyorsunuz. Elinizdeki parayı en efektif şekilde değerlendirmek için bir uzmandan veya güvendiğiniz kişilerden destek alabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Paranın mutluluğu satın alamayacağı neredeyse hiç sorgulanmayan bir gerçeklik. Fakat son zamanlarda yapılan bazı araştırmalar, bununla ilgili farklı sonuçlar ortaya koyuyor. “Para ile mutluluk arasındaki bağ ne kadar güçlü?

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda yepyeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Eğer yeni flört etmeye başladığınız birisi varsa, belki de ilişkiniz bambaşka bir yöne doğru evrilebilir. 

Uplifers önerisi: ‘Aşk’ın tanımının ne olduğu, aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız, hissettiğimiz duygunun aşk mı sevgi mi olduğu gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılmaya devam ediyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. “Aşkın anatomisi: Aşık olduğunuzun 10 göstergesi

Kova Burcu

Eğer iş değiştirmeyi düşünüyorsanız, dijital mecralardaki cv’nizi güncelleyerek işe başlayabilirsiniz. Karşınıza birden çok fırsat çıkabilir. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Balık Burcu

Bir yakınınız sizi birisiyle tanıştırmak isteyebilir. Bu kişiyle aranızdaki kimyanın çok uyuştuğunu düşünerek bir şans vermek isteyebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. ¨Karşınızdakini daha iyi tanımanıza yardımcı olacak eğlenceli sorular¨

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!