2 Şubat 2018 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Merkür Mars’la el sıkışıyor. Bir iş toplantısı, kredi başvurusu veya finansal ortaklıkla ilgili olarak önemli bir başarı kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına, kişinin kendi yeteneğine olan güvenini kaybetmesine ve mutsuzluğa neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirmenin yanı sıra onun gerçekleşeceğine de inanmanız gerekir. ¨Başarılı insanların izledikleri yol¨

Boğa Burcu

Eğer bir fikri ilerletmek konusunda üzerinizde bir baskı hissediyorsanız, bu belki de etrafınızdaki kişilerin sizdeki potansiyeli görmesinden kaynaklanıyor olabilir. Kendinize güvenin. 

Uplifers önerisi: Performansınızı yükseltmek ve özgüvenli adımlar atabilmek için, kendinize olan inancınızı yüksek tutmanız şart. Yardımcı olacak öneriler için; “Yeterlilik duygunuzu geliştirebilmek için öneriler

İkizler Burcu

Burcunuzun yönetici gezegeni olan Merkür, Mars ile güzel bir uyum yakalıyor. İş görüşmesi, önemli bir toplantı veya özel bir anlaşma sağlama konusunda bugünlerde çok yetenekli olabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir fırsat karşınıza çıkarsa bunu değerlendirmekten çekinmeyin. “İş değiştirmenin kişiye katabileceği olumlu özellikler

Yengeç Burcu

İletişimin gezegeni olan Merkür, aksiyon ve hareketin gezegeni olan Mars ile güzel bir uyum yakalıyor. Gökyüzündeki bu hareketlilik sonucu, önem verdiğiniz bir kişi sizi bir konuda risk almaya ikna edebilir. 

Uplifers önerisi: Riskleri keşfettikçe, ne kadar risk alabileceğinizi de ölçebilirsiniz. Yapılan birçok araştırma, insanların risk alabilme kapasitesinin ne sanıldığı kadar düşük, ne de sanıldığı kadar yüksek olduğunu gösteriyor. “Akıllı riskler almak hayatınızı ve mutluluğunuzu nasıl etkiliyor?

Aslan Burcu

Merkür’ün Mars ile yakaladığı uyum sayesinde bir konuda sebat göstermek size başarıyı getirebilir. Bu işle ilgili de olabilir, evinizle ilgili önemli bir yenilik de olabilir, eğitimle ilgili bir konu da olabilir. 

Uplifers önerisi: Sabır, hepimizin hayatının büyük parçası. Sabır demek inanç demek, sabır demek güven demek, sabır demek teslimiyet demek. “Sabır aslında ne demek: Hayatlarımızda ne için sabrediyoruz?

Başak Burcu

Satış, iletişim veya turizm sektöründe çalışıyorsanız, önemli bir gelişmeye hazır olun. Bir sözleşme, pazarlık veya sunumla ilgili olarak büyük bir başarı kaydedebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bazı kişiler toplum önünde bir konuşma yapması gerektiğinde, önemli bir iş görüşmesine gittiğinde ya da bir grup insan karşısında herhangi bir sunum yapması söz konusu olduğunda kaygı duyar. Performans kaygısı kişinin hayatında oldukça kısıtlayıcı olabilir. “İş yerinde performans kaygısı ve sunum yapma çekingenliğini nasıl aşabilirsiniz?

Terazi Burcu

Eğer evden yaptığınız bir işiniz varsa, yeni bir müşteri veya yeni bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Bu değişiklik nakit akışınızı etkileyebilir ve hedeflerinize sizi biraz daha yaklaştırabilir. 

Uplifers önerisi: Hayatta yaptığımız seçimler ve attığımız adımlar bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Hedefleri doğru belirlemek gerekir. ¨Zafere giden yolda atmanız gereken adımlar¨

Akrep Burcu

Özellikle eviniz veya ev hayatınızla ilgili güzel haberlere hazır olun. Hayatınızı güzelleştirecek, daha estetik bir bakış açısı kazandıracak gelişmeler yaşanabilir. 

Uplifers önerisi: Gündelik hayat koşuşturması içinde birçok insan, durup da dalında bir çiçeği koklayacak zamanı bulamaz; ancak evimizde bir dekorasyon değişikliği planladığımızda aklımıza ilk koklanacak çiçekler gelir, doğaya gideriz. Tasarım adına, doğada bizim hayal gücümüzün çok üstünde bir ilham kaynağı vardır. “Doğanın bize öğrettiği harika dekorasyon fikirleri

Yay Burcu

Sizin için önemli bir konuda güzel bir haber alabilirsiniz. Bir şeyler sona eriyor ve bu son yepyeni başlangıçların habercisi anlamına geliyor. 

Uplifers önerisi: Değişim her zaman zordur. Kusursuz bir duruş, dengeli beslenme, iç huzur ya da sahip olmak istediğiniz herhangi bir şey için sihirli bir değneğiniz olsaydı, hayat daha kolay olurdu tabii. Ama maalesef değişim yaratmak, zaman ve özveri isteyen bir süreç. Belirli bir başlangıç ya da bitiş noktası yok. “Hayatınızda olumlu ve kalıcı değişimler yaratmanın 7 yolu

Oğlak Burcu

Bugün grup projeleriyle ilgili konular ön plana çıkabilir. Bu demek oluyor ki, kendi başınıza çalışmak yerine ekipçe yapılacak işlerden çok daha fazla verim elde edebilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Başarılı insanların en önemli özelliklerinden biri takım çalışmasına önem vermeleridir. Ekip başarısı ise süreklilik arz eder ve en güçlü projelerin ortaya çıkmasını, en iyi çalışmaların yapılmasını ve sonuca ulaşmayı sağlar. “İş yaşamında ekip çalışmasının önemi

Kova Burcu

Son günlerde başkaları üzerindeki etkiniz ve karizmanız oldukça yüksek. Bu cazibeniz sayesinde bulunduğunuz konumdan çok daha yüksek noktalara ulaşabilirsiniz. 

Uplifers önerisi: Bir konuşmayı kusursuz hale getirmek için dikkat etmeniz gereken birkaç şey var: İyi başlamak, iyi bitirmek ve konuşmanızın ana hattını oluşturan gelişme kısmını eğlenceli ve kısa tutmak. “Bilinen en iyi yolla insanları etkilemek: Topluluk önünde konuşmanın incelikleri

Balık Burcu

Seminere katılma, sunum yapma, bir konuda röportaj verme gibi bir fikriniz varsa, bunu gerçekleştirmek için oldukça uygun bir gün. Hiçbir fırsatın elinizden kaçmasına izin vermeyin. 

Uplifers önerisi: Yeni biriyle tanıştığınızda, karşınızdaki insanla ilgili bir fikir edinmeniz 1 saniyeden bile kısa bir zaman alıyor. Bu kadar kısa sürede oluşan ilk izlenimin sonradan değişmesi oldukça zor; fakat karşınızdaki kişiye doğru bir izlenim vermenize yardımcı olacak uygulamalara bu noktada başvurabilirsiniz. “Karşınızdaki insanı etkileme sanatı: Doğru ilk izlenim bırakma yöntemleri

Günlük burç yorumlarınıza getirdiğimiz önerilerin size faydası olduğuna inanıyorsanız sevdiklerinizle de paylaşın 🙂

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!